Kurtadam: Karanlık Yabancılar | Ripper(vampir) kazandı.

Users who are viewing this thread

Tiags Luvianne Versorium said:
Paradox said:
colombos said:
Paradox sen hic konusma o kadar kotu oynadin ki dies yerine seni vurdum yoksa seni vurmayacaktım.
Ben sivil olduğumu söylersem kim inanırdı ki? Herkes beni linçliyordu  :neutral:
Destek çıktım sana geldin beni linçledin, ayıp be.
Sözün bittiği yer  :smile:

Kara Arslan said:
2)NapalmDeath
9)Emrehan
12)Kara Arslan
15)Ripper
1:cool:Mosin Nagant
19)_Toi_Kestane rengi olanlar kötü olma ihtimali olanlar, olabilecekleri roller; vampir, şeytan, kurtadam, sivil. Bunlardan birinin vampir olduğu kesin, diğeri de saydığım 4 rolden birine sahip. Hangisi vampir bilemeyeceğimiz için herkes onlar hakkındaki fikirlerini yazsın, karar verip birini linçleriz. Eğer vampire denk gelirsek ve diğeri iyiyse oyun biter, değilse de oyun bitmeyeceği için anlamış oluruz iyi olmadığını.
Oyunun bitmesi için sonlandırma oyu atmak gerekmiyor mu?

Kara Arslan said:
2)NapalmDeath
9)Emrehan
12)Kara Arslan
15)Ripper
1:cool:Mosin Nagant
19)_Toi_Kestane rengi olanlar kötü olma ihtimali olanlar, olabilecekleri roller; vampir, şeytan, kurtadam, sivil. Bunlardan birinin vampir olduğu kesin, diğeri de saydığım 4 rolden birine sahip. Hangisi vampir bilemeyeceğimiz için herkes onlar hakkındaki fikirlerini yazsın, karar verip birini linçleriz. Eğer vampire denk gelirsek ve diğeri iyiyse oyun biter, değilse de oyun bitmeyeceği için anlamış oluruz iyi olmadığını.
İki tane vampir linç edildi zaten, kalmamıştır artık herhalde. Bu arada aramızda bir kurt adamın olduğu kesin, Midnight dönüştürülmüştü hatırlarsanız. Kurt adamların oyun başında üç kişi olduğunu zannetmiyorum.

Temirkut said:
Emin misin? Bu aşağıdaki girebi'nin gizlenme kullandığı tur ve kan ayini yapılmış, girebi bir kurtadama kan ayini kullandığı için kan ayini gücü kalmamıştı zaten. Onun dışında hem gizlenip hem kan ayini kullanamaz ama nedense aynı turda ikisi birden olmuş, yani oyunda bir vampir daha var.
Kurnaz Beğ said:
Phyanaphos(sivil), kurtlar tarafından katledildi.
Astendrache(kâhin), kan ayini yapılarak öldürüldü.
Klai(sivil), sessizlikten dolayı öldü.

Liderin seçimi bekleniyor. (Dies Irae-Noventa)
Ona dikkat etmemişim, haklısın.

Temirkut sana karşı son turdan beri bir güvensizlik oluştuğu için (Şu ana kadar yalnızca bir kara büyücünün ölmesinin de etkisi büyük.) oy kullanmayıp simultaneye gitmesine izin verdim, iyi ki de öyle yapmışım :razz:

Temirkut said:
2 tane korunma gücüm vardı, yani Ripper'la Napalm son saniyede oy kullandığı için yanlışlıkla korunma yerine kilit için açtığım sekmedeki iletiyi gönderdiğim için böyle oldu (yoksa oyun bendeydi zaten, oyunu kazandırmış da olmayacaktın). Hem ben olmasam 1 tane kurtadam bile öldüremeyecektiniz, hadi koruma kullanmamı boş ver Kurnaz sağ olsun rolümü ifşa etmeseydi Emrehan simültaneden kurtarırdı. Yoksa benim ölmemde bir başarı sağlamadın, boşa sevinmene gerek yok. Hatta ben niye bu kadar yazı yazdıysam, zaten oy kullanman için çevrimiçi olman lazımdı ve Kurnaz oyunun kaderini değiştirecek müdahalelerde bulunduğu için böyle bir sonuç çıktı.
Haklısın da kendime pay falan çıkarmıyorum. Rolünden de güçlerinden de bihaberdim zaten, yalnızca kötü olabileceğin şüphesi ile oy kullanmaya girmedim, Ripper'dan da emin değildim zira.

Altı üstü bir oyun, darıldım açıkçası böyle demene.

Back
Top Bottom