Kurtadam: Gece Ayazı | 12. Tur | Toor(lider) Kazandı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sgt. Tlgklz said:
Eveeet Geldik Zurnanın Zart dediği yere. Bence İblis oyunu kazandı. Çünkü Artık sivil linç oyu atsa dahi ayartması ile onu kendisine linç oyu attırıp üstüne de kendisi linç ederse oyun biter.
Ayartması yoksa Lider alır.
Oyunda iblisin olmaması ihtimali de var yalnız.

Yalnız iblissss dışındaki tüm roller öldü. Ve Diğer tüm roller tur bitiminde öldürme gücüne sahip. Belki Vampir vardır ama oyun boyunca 1 kere kan ayini oldu oda benim ayinim. Diğer Vampirde ayin yapamadan öldü. Belki Prometheandır. Ama oda ifadelerde takılıyor  :wink:

Sgt. Tlgklz said:
Yalnız iblissss dışındaki tüm roller öldü. Ve Diğer tüm roller tur bitiminde öldürme gücüne sahip. Belki Vampir vardır ama oyun boyunca 1 kere kan ayini oldu oda benim ayinim. Diğer Vampirde ayin yapamadan öldü. Belki Prometheandır. Ama oda ifadelerde takılıyor  :wink:

Aynı turda aynı kişiye ayin yaptık ikimiz de. Boşuna gitti benim ayinim. :"(

Onu bunu geçin 1 ilk tur kullandığım görü dışında kimsenin rolünü öğrenemedim. Her görü kulladığım bir sonraki tura sağ çıkamadı.

Klai said:
Onu bunu geçin 1 ilk tur kullandığım görü dışında kimsenin rolünü öğrenemedim. Her görü kulladığım bir sonraki tura sağ çıkamadı.
Beni gördün seni yanımda götürdüm. Bana bulaşmayacaktın :grin:

Beyler aceminin oyunu da bir başka oluyor be.! :lol: Arkadaş ben dediğimde beni öldüreceğinize oyunu bitirseydik böyle saçma sapan şeylerle uğraşmazdınız çünkü akıl işte bu herkeste yok. :wink:

Sizin ölmenizle pek bir şey değişmedi bence, arada iyilerden yoksa o zaman olabilir.

Sona zaten birileri kalmıyacak mıydı? Onlar da bu kişiler oldu. Bana göre aralarında kazanacak bir iyi varsa pek de önemi olmaz.

Bay Kurnaz said:
Evet oyun bittiğine göre diyecek bir şeylerim var. Aşağıda isimlerini yazdığım üyeler yarısı benim yarısı da Dies Irae'nin gözlemleriyle fark edilmiş üyeler. Yani bu üyelerin içinde oyun dışında rolünün ekran görüntüsünü çekip atmış, öldükten sonra oynayanlara bilgi ve tüyo vermiş veya ölenlerden bilgi istemişler var. Bu yüzden diğer oyunda - açılırsa - bu üyelerin katılım durumunu size bırakıyorum. Eğer isterlerse herkesin ne yaptığını özel olarak yazabiliriz.

midnight blue
Mucahit Han
NavY
Sgt.Tlgklz
Wesley Sneijder
Carrier
Fecricus
Astendrache
Bu kişilerin ismini niye yazdınız?

midnight blue said:
tinf.gif

Bakınız ne güzel anlaşıyoruz.Direk dalga geçin ben gidiyorum.
Şey 2.spoiler'a bak.
644_1.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom