Kurtadam: Kurtlar Sofrası | Vampirler Kazandı

Users who are viewing this thread

En güzel tur bu oldu. Kurtlar ya faka bastı, ya da dönüştürme kullandılar. Belirsizlik hat safadayken ikinci seçenek biraz uzak. Vampire çattılarsa çok iyi, birbirlerini kemirirler bir güzel. Ama bir vampiri zaten elediğimizden promethean bulmuş olma ihtimalleri çok daha fazla. Ama bu demek değil ki bana 5 kişi saldırdılar diyen ilk kişiye inanıcaz. Temkinli davranıp, wes-girebi olayının üzerine giderek iyice güçlendirebiliriz elimizi.

Beyler, bana güvenmenizi istiyorum, ben prometean'ım ve kurtlar bana saldırdı, ama prom olduğum için başarısız oldular ve ben kurallardan erennuman_mb'nin kurt olduğunu gördüm. Lütfen, eren'i linçleyelim, eğer el sonunda eren kurt çıkarsa bu tür oyunlara bir daha adımımı bile atmam, hiçbir kurt oyununa katılmam. Farkettinizmi kurtlar hiçkimseyi katletmedi, çünkü beni denediler ve dediğim gibi ben promethean olduğum için yapamadılar, ve eren'în kurt olduğunu öğrendim.

girebi said:
Kimse hasan'ın koruma açmama ihtimali üzerine düşünmemiş.

Ayrıca burdan Dies'e bir çift kelamım var;

Lütfen, ama lütfen, oyunun ortasında saati değiştirme. Saat 21:00 itibariyle larten benden bir oy öndeydi. Linç sırası 1-hasan, 2-larten, 3-girebi şeklindeydi. İki arkadaşın isteğiyle (pm'den isteyen de olabilir, bilemem) saat 21:04 sularında bitiş saatini 21:30'a aldın, ve arada bilge bana oy attı. Yani, bence amatörce bir hareketti. Eğer orada ben ölseydim, büyük bir haksızlığa uğramış olacaktım. Ki hala da uğramış sayılırım.

Saat değişecekse, bir sonraki güne etki etsin, zart diye saat değişmemeli bence. Yani, ölmeleri taraftarı değilim, şahsi bir şey de değil, insanlık halleridir, bilinmez ama bilge ve neutron ölmeliydi, 21'de bitecek diye bangır bangır duyuruldu. (attıkları oylarla beni çok ciddi etkileyebilirlerdi çünkü, hele hele neutron bana oy atsaydı tam rezalet)

Böyle şanssızlıkların bir daha yaşanmaması dileğiyle (çok ciddi oldu, bi de smiley atayım da ortam yumuşasın :grin: )
Cümlene başlarken sondaki smile dikkatimi çekti.Hmm acaba neden katmış smileyi diye düşürnürken cümlene konsantre olamadım.Bundan sonra eller 21:30 da bitecek.

GG afedersiniz, s****** böyle oyunu. ''O böyle değilse aha şöyle olayım'' diyen oyuncuların olduğu bir oyunda oynamak istemiyorum. Sil beni dies.

Righteous said:
Ayaklar kaçta bitecek?
Ciddi değildim, intihar etmeyin.
LİNÇ : RİGHTEOUS

Dual, bunda bişi yok bunu yapmak gayet serbest ve kural dışı değil.Bi anlık sinirle oyundan çıkacaksan, girmeseydin hiç.Böyle şeylere dikkat eden biri olarak, eğer böyle yapacak biri varsa ilerde de şimdi çıksın yahu.Hemen sil beni demeyin, oyun oynuyoruz şurda.

Seher Akıncısı said:
Beyler, bana güvenmenizi istiyorum, ben prometean'ım ve kurtlar bana saldırdı, ama prom olduğum için başarısız oldular ve ben kurallardan erennuman_mb'nin kurt olduğunu gördüm. Lütfen, eren'i linçleyelim, eğer el sonunda eren kurt çıkarsa bu tür oyunlara bir daha adımımı bile atmam, hiçbir kurt oyununa katılmam. Farkettinizmi kurtlar hiçkimseyi katletmedi, çünkü beni denediler ve dediğim gibi ben promethean olduğum için yapamadılar, ve eren'în kurt olduğunu öğrendim.

Bundan sonra kaybedeceğim birşey yok, çünkü saldırı yedim, ve tek kurtulma hakkımı kullandım. Ayrıca düşünün; Neden yalan söyleyeyim? Kurt olsam ki eğer, sessizce bir bahane bulup linç atarım ve diğer kurtlarla iletişime geçip yardımlarımı alırım, ama ben sizden yardım istiyorum, bana karşı çıkan birçok kötü rollü olacak biliyorum, ama sizcen istediğim erennuman_mb'yi linçlememiz, sizi nasıl inandıracağımı bilmiyorum, ama inanmanızı istiyorum.

Linç:grin:ies
Right a sebebsiz oy vermiş. Kendisinide çok belli etti zaten. Baksanıza konuyu filan o açmış. Kesin yönetici. Kurtlar bence ona çattı.

Kararım kesin. Ajitasyonla oymanmaya çalışılıyor. Yaptığım oyunbozanlık filan değil. Silme imkanın varsa sil. Yoksa da aynı istekle oynamayacağımı bil.

Oyun bilgisi ne la? Ne demeye çalışıyorsun, birşey mi içtin? Benim artık tek bir amacım var, çünkü sahip olduğum şeyi kaybettim, kurdu biliyorum, her ne kadar herşeyi dökmüş olsamda tek bir amacım var, kurtadamın kim olduğunu biliyorum ve onun ölmesini sağlayacağım. Siz muhtemelen dinlemeyeceksiniz, ama ben bir kez daha söylüyorum, gördüm.

Bunun seherle ilgisi yok.Durumdan istifade etmeye çalışan ve erenin ölmesini isteyen bir kurt adam da olabilir seher.Ne kadar çevçeveli düşünüyorsunuz :/

Aşırı rol ifşası var. Oyunun zevki sıfırın altında.

Promethean arkadaşa demiyorum lobicilere diyorum. İnsan zevk alamıyor.

Back
Top Bottom