Ateizm

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Sabah 7 den akşam 17'ye kadar online olamadığım bir süre var. Ne zaman gelsem 5 rapor, 2 sayfa dolusu saçma sapan tartışma oluyor bu konuda. Artık kitleme vakti geldi gibi. Çok bile direttim tartışılsın, bilinçlenilsin, paylaşım ortamı olsun diye. Çünkü forum bunun için vardır. Fakat görüyorum ki siz tartışmayı beceremiyorsunuz. Birbirinizin lafını dinlemeden ard arda ileti gönderiyorsunuz. Bazıları hakarete bile başlamış artık. Herneyse, konu kilit, yeter bu kadar saçmalık.

Kararsiz_Atom said:
Bunu müslümanlar için söyleyen bir ateist forumda ceza alıyor . Yada kaddafi'nin ölümü için , ulen bu ne vahşet , adamı allahuekber diye diye linç ediyor libyada ki müslümanlar diyince de güya konuyu dine çevirmiş , müslümanları kışkırtmış , konuyu saptırmış oluyormuşuz . Ha birde buna dikkat , her allahuekber diyen müslüman değilmiş . Tabi tabi onlar müslüman değil , islama ironi yapıyorlar .
Eh, o konuyu bırakmanızı söyleyip, sana neden ceza verdiğimi açıkladığımda, anlayacağını sanmıştım, ama sen de her ceza verilen kişi gibi, "Benim inancım bu olduğu için böyle oldu" numarasına yatmışsın. O konuda da söylediğim gibi, videoda görmen gereken, Kaddafi'nin çektikleri, ve bu yapılanların ne kadar yanlış olduğu. Ama sen, o yapanların kendilerine müslüman demesine bakarak, yaptıklarının İslamın özüne bağlıyorsun. Senin yazdıklarında Kaddafi ile ilgili bir nokta göremedim, sadece İslamiyet ile ilgiliydi, ki konu o değildi. Ama açıklama gibi bir zorunluluğum yok. Senin kuralları anlama gibi bir zorunluluğunda yok. Böyle devam edebiliriz. Zaten bu forumda ne zaman kime ceza verilse, o kişiler her zaman düşünceleri yüzünden ceza aldıklarını düşünüyorlar. Aynı düşüncede olsak bile...

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom