Yeni Dünya Düzeni (İllumunati,HAARP,Müzik Endüstrisi ve dahası) Ana Konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Çoluk çoluk İllu illu dediği için geyiğe alınıyor genelde.

Dünya üzerindeki gizli örgütlerin en ün yapanıdır kendileri.

Ve hala subliminal mesaj'a inanmayan arkadaşlar var aramızda , uzun uzun yazacaktım ama özet geçecek olursak ;
Büyük firmalar bu mesaj işine milyonlarca dolar yatırım yapıyorlar. Yeni reklam teknikleri , yeni reklam yüzleri vs. Bu bahsettiğimiz şirketlerde Rockefeller / Rotschild grubuna ait firmalar. Yani adamlar işe yaramayacak bir işe o paraları yatırmaz  :wink:

İlluminatinin insanların şu anki dünyanın gerçeklerini sorgulamaması için bir ilüzyon olduğunu düşünüyorum. Zira konunun ilk iletisinde de göründüğü gibi televizyondan yönetilen halkın arasından uyumayanlara da biraz gizem aşılıyorlar. Zira insan gizemli bir şeye duyarlıdır. Liderlerin bir oyunu bence

Castiello said:
Tiags Luvianne Versorium;
Ne dediğini tam olarak anlayamadım ama demek istediğin herhalde sex ülkemizde x harfini ks olarak yazmamızdan dolayı yazdığın bir şeydi sanırım. Sex global bir kelimedir. Genel kitle "sex" in "seks" olduğunu anlar yani ülkede.
Türkiye'de yaşıyoruz, bunu vurgulamak istedim. Türk Dil Kurumunda "seks" olarak geçiyor.

Tiags Luvianne Versorium said:
Castiello said:
Ne dediğini tam olarak anlayamadım ama demek istediğin herhalde sex ülkemizde x harfini ks olarak yazmamızdan dolayı yazdığın bir şeydi sanırım. Sex global bir kelimedir. Genel kitle "sex" in "seks" olduğunu anlar yani ülkede.
Türkiye'de yaşıyoruz, bunu vurgulamak istedim. Türk Dil Kurumunda "seks" olarak geçiyor.
Türk Dil Kurumunda senin nickin de geçmiyor onu napcaz?

noisealwayswins said:
Tiags Luvianne Versorium said:
Castiello said:
Türk Dil Kurumunda senin nickin de geçmiyor onu napcaz?
tumblr_inline_n6syww9Xtv1rf32ib.gif

Ne alaka ise.

Ne alaka mı? "N3ber" falan yazılmamış altı üstü sex denmiş sanki arkadaşlarıyla whatsappta konuşurken her bir kurala uyuyor yapmacık yapmacık hareketler ayaklı sözlük tafraları, söylemeden duramadım. Forum kuralları da yüzde yüz uyulacak demiyor zaten neyse konuyu saptırdığım için özür dilerim aksi bir görüşü olup iletmek isteyenler pm ile ulaşabilir.

Benim ne düşündüğümü öğrenmek için click the spoiler.
Bence illu görünen yüz,daha dorğusu kullanılan ve bir perde gibi bişey.Asıl önemli olan;perdenin arkası,yani demek istiyorumki aslında çok daha gizli bir güç var illu sadece oyalama,dikkat çekme,gizlenmek amaçlı.

İnsanlar kavramlaştıramadıkları ve anlamak istemedikleri fikir, düşünce ve buna benzer şeyleri bir nedene bağlarlar. 3 sayfa mesajları okudum. Çoğu arkadaşımız kendi çapında araştırıp, fikirlerini söylerken bazı arkadaşlar kulaktan dolma yazıları yazıyorlar.

Sheczar said:
İnsanlar kavramlaştıramadıkları ve anlamak istemedikleri fikir, düşünce ve buna benzer şeyleri bir nedene bağlarlar. 3 sayfa mesajları okudum. Çoğu arkadaşımız kendi çapında araştırıp, fikirlerini söylerken bazı arkadaşlar kulaktan dolma yazıları yazıyorlar.

Bu fikrine katılıyorum.
İnsanlar kendi fikirlerini söylerken gerçekten diğer insanların ve çevrelerinin etkisinde kalıyorlar ve buna bağlı düşünüyorlar. Bu konuda ise hani benim tamamen şu var bu yok yada ne bileyim illumunati var yada yok gibi kesin bir şey demiyorum sadece olabileceğini söylüyorum ve bunun hakkında bir kaç araştırmamı sunuyorum. Adam gelmiş dalga geçiyor. Eğer yok olmadığını bir şeye dayandırarak söyleyip fikrini sunsa daha güzel bir tartışma olur birbirlerimizin fikirlerini çürütürken daha seviyeli olursak daha güzel bir ortam oluşur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom