Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Herkese selamun aleyküm değerli aşırı dindar Taleworlds Ahalisi herkes nickini değiştirmiş bende nickimi değiştirip 2 yıl aranın ardından geri döndüm. Dies Irae eğer forumdaysa bana geri bildirim atsın herkese hayırlı forumlar.

Scipio0 said:
Selam ben HalilBey isim değişikliği yaptım. Artık Scipio0 ım yüce roma ruhuna bürünüyorum. Germanicus babamız Agustus liderimiz. Falan..
Tekrar hoş geldin karşim, şimdi hemen bi koşu seri köz getiriyorsun bak admin beyin boğazı kurudu.

α Soft Aurora said:
Scipio0 said:
Selam ben HalilBey isim değişikliği yaptım. Artık Scipio0 ım yüce roma ruhuna bürünüyorum. Germanicus babamız Agustus liderimiz. Falan..
Tekrar hoş geldin karşim, şimdi hemen bi koşu seri köz getiriyorsun bak admin beyin boğazı kurudu.
Benki yüceler yücesi roma impluğunun kutsal ordusunun şanlı komutanı Scipio. Durdurulamaz denilen annibalı yere seren romayı ayakta tutan yüce roma konseyinde övülmüş ve onurlandırılmış taa afrikalardan gelmişem. Pardon şive kaydı. Benden köz isteme cesaretini nerden buldun. Ya özür dilersin yada seri şahadet getir.
ben hep buradaydm ztn :smile:

Selamlar olsun forum okurlarına
20 yaşında bay ben buradayım  :shifty:
İşte warband oynamışlığım vardır her ne kadar daha steamdan alamasamda
En uygun fiyata gelince toplu olarak almayı düşünüyorum
İşte sınavlar bilgisayar bozuk derken ne alacak param ne de oynayacak zamanım olmuyor
İşte böyle

Mehmet eroy said:
İşte warband oynamışlığım vardır her ne kadar daha steamdan alamasamda
En uygun fiyata gelince toplu olarak almayı düşünüyorum
İşte sınavlar bilgisayar bozuk derken ne alacak param ne de oynayacak zamanım olmuyor
İşte böyle

Hoş geldin! :smile:

Mehmet eroy said:
İşte warband oynamışlığım vardır her ne kadar daha
İşte böyle
Hoş geldin karşim bak şimdi hemen bir koşu warband kapıp getiryosun, stim yengenin boğazı kurudu, hadi karşim

Merhabalar adım murat nickimden de anlaşılacağı üzere,17 yaşındayım herkese iyi forumlar iyi günler dilerim :smile:

Back
Top Bottom