Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Evet düşündüm de foruma her gelen genelde bir "merhaba ben falanca, oyun da çok güzelmiş canım" şeklinde bir konu açıyor. Eh elli tane boş konu olacağına burada tek konu olsun ki herkes eski yeni birbirini tanışın diye düşündüm. Buyrun efenim buyrun.

Ek olarak, konuda elli defa kendini tanıtan biriyseniz bu konuya daha fazla ileti atmayın. Gereksiz iletilerinizi aylık sohbet konularında paylaşın.

Oyunu alacaðým bu akþam. Biri yabancý 3 kiþiyede tanýttým oyunu. Ayrýca Oyunu yapanlarada teþekkür ederim çok güzel olmuþ. Ama TÜrkçesinide arada yapabilirler mi?Bir de merak ediyorum acaba sadece oyunu mu yapýyorlar, yoksa hobi olarak iþten geldiklerinde mi yapýyorlar?

selam arkadaşlar. Ben Erdem...
Oyunu oynamadım daha ama mutlaka alıp bakıcam. Bu siteyi arkadaşlarımdan aldım ve oyunun türkler tarafıldan yapıldığını duydum, doğru mu?

Rhonin said:
oyunun türkler tarafıldan yapıldığını duydum, doğru mu?
Hayır abi yalan... :grin: Yahu yabancılar yapsa neden turkish forum açsın... Çok derdinde olurdu şimdi Türklere forum açmak... :smile:

yaw benim bi sorum vardi. ben bu oyunu satin alirsam benim computerime ve cousenimin computerine de serial yazip oynanyabilir miyim

yaw benim bi sorum vardi. ben bu oyunu satin alirsam benim computerime ve cousenimin computerine de serial yazip oynanyabilir miyim

Aldığın serial ile oyunu "sana ait" 2 bilgisayara kurabilirsin. İkinci hak bilgisayarını yenilersen, format atarsan gibi durumlar için düşünülmüş. Kuzeninin bilgisayarı senin olmadığına göre ona kurman kurallara aykırı. Armagan'ın iyi niyetini suistimal etmiş olursun.

Bu arada foruma hoş geldin.

Merhabalar ... Ben de yeniyim Forumda Oyun Çok Gusel Ama Turkler yapmıs we İngilizce. Bu kotu işte.

Oyun daha 1.0 bile deil eminim bitince çok daha gusel olacaktır. We Bitince İnşallah Turkce de olur

Şöyle bak duruma, oyun eğer Türkçe olsaydı, biz oynayacaktık sadece ve öyle kalacaktı.
Ama bilmiyorum yabancı forumlara göz attın mı ama, dünyanın her yerinden oyuncular şimdi bu oyunu oynuyorlar. Böylece Türkiye'nin adına güzel bir artı eklenmiş oldu.

Bu arada Armağan bey dil değiştirmek için resmi bazı yollar sağlayacakmış sanırım. Hemen atlayıp uğraşacağıma emin olabilirsiniz =)

Yok ben sadece Türkce olsun demiyorum tabi ki ingf de olucak ama turkce de olucaktı neyse olsun gene de gusel.

Armagan Bey Oynunu Yapan Kişi mi ?

oKé Türk yapımı oldugunu biliyordum şimdi bende oyunun demosu war lwl 6 ya kadar yani. Online olabilirmi bu super olur olursa kesin alırım walla

Online önerisi çok yapılıyorsa da (hatta yabancı forumlarda taşlıyorlar artık o öneriyi yapanı:p) hayır, M&B için böyle bir plan yok. Belki motorda değişiklikler yapılarak mod yapımcılarına yol açılır ama resmi plan yok.

Tabi sana kalmış ama bence bu haliyle de son derece güzel bir oyun:smile:

Merhaba Ben Erman // Re-HaSh kendimi tanıttım ama asıl amacıma gelinirse :smile:
1.si Oyunu Banka havalesi ile alabilelim...
2.si İse bu oyunun online olarak çıkarılması bence çok güzel olur...

Gerçekten oyunu yapanları kutluyorum. Satın aldım ama hala acemisiyim oyunun. Kuşatma falan varmış demişti bir arkadaşım doğru mu? Ayrıca aynı serial sadece 2 kes mi kullanılabilir? İlk aldığımda kullanmıştım benim seriali. Az önce format attım birazdan da kullanacağım. Eee gelecek ay yeni bilgisayar alıyorum o zaman kullanamayacak mıyım yani? Bunun bir çaresi yok mu?

Hosgeldin saerdianre, ne yazik ki kusatma konusunda biraz kandirilmissin. Kusatma ozellikle ana forumda en *** tekrarlanan onerilerden biri, ancak son versiyonda yer alip almayacagi konusu sanirim hala belirsiz.

Bir serial key'in kac kez kullanilabilecegini ben hala bilmiyorum!!! Bazi postlarda bir kez kullanilan bir key'in tekrar kullanilabilmesi icin 2 ay, bazi postlarda 1 ay beklenmesi gerektigi yaziyor. Ama bir postta da birisi Armagan'in bunu mumkun olmadigini soyledigi yaziyordu :grin:

Ben denemedim ama 2 ay bekleyenler calistigini soyluyor.

Hmm. Kuşatma olacak gibi görünüyor. Geçen gün data nın içindeki dosyaları kurcalşadğımda bazı yerlerde siege cümlesinin geçtiğini gördüm. En azından biz yapmasak da bağlı olduğumuz ülke bunu yapacak gibi geldi bana. Serial konusunda armağan beyden veya Maelstrom dan pm yoluyla bilgi alabilir miyim? Veya maille?

Evet var oyle seyler de, yapacaginin garantisi yok. Yani tamamen baska bir kavrami ifade etmek istemis de olabilir. Armagan'in o kadar is arasinda PM'lere ne hizda cevap verecegini kestirmek zor, biraz kumar oluyor yani :smile: Maelstorm'un da sinavlari varmis, o da riskli :smile:

Back
Top Bottom