Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Rhotromir said:
Geç oldu ama h.g

1 yıldır neden ileti gelmiyor?
Böyle kötü bir espriyi bari yapmasını öğrenin artık. Yapamıyorsan yapma kardeşim espri zaten kötü bir de bu kötülüğü çekmeyelim. Bak bunu doğrusu "geçen seneden beri"dir. Sen 1 yıl deyince 365 gün oluyor. Geçen seneden beri deyince arada 1 dk fark da olabiliyor 365 gün fark da olabiliyor.

Yıllardır oynarım oyunu.Alfa sürümünden beri desek yeridir.Öyle güzel insanlar varmış burada ama ben hiçbiriyle dost olamadım.Bundan kastım tanıştım da düşman olduk değil hiç kimseyle tanışamadım.Kendi halimde oynadım.WTF,3OA,SOE filan ilk açıldıklarında da vardım.Şimdiye millet birbirinin evinde yemek yer,boş vakitlerinde sohbet eder,beraber oyun oynar olmuş.Bense yalnızlıktan kendi başıma oturur oldum.Şansıma NW'de  57'leri buldum,tanıdım ve aralarında yer edindim.Hepsi güzel insanlar ama Native kitlesini hiç bilmem.Kimler var Native'de?

Esasiyun said:
Selamlar! 2011'den beri "Mount & Blade : Warband" oyununu oynuyorum fakat TaleWorlds Forum'a katılmak nasip olmamıştı. Bugün katıldım. Herkese iyi eğlenceler!  :grin:

Hoşgeldin dostum, ben General Shepherd. Napolyon Silahlı Kuvvetlerinden bir kumandan, forumu daha iyi gezerek ve kontrol ederek. Eğlenebilir, ve oyun hakkında yeterli bilgiye sahip olan kişilerle tartışabilir, veya kavga edebilirsin(Cazip gelebilir belki, karaktere göre değişir.) Memnun oldum.

General Shepherd said:
Esasiyun said:
Selamlar! 2011'den beri "Mount & Blade : Warband" oyununu oynuyorum fakat TaleWorlds Forum'a katılmak nasip olmamıştı. Bugün katıldım. Herkese iyi eğlenceler!  :grin:

Hoşgeldin dostum, ben General Shepherd. Napolyon Silahlı Kuvvetlerinden bir kumandan, forumu daha iyi gezerek ve kontrol ederek. Eğlenebilir, ve oyun hakkında yeterli bilgiye sahip olan kişilerle tartışabilir, veya kavga edebilirsin(Cazip gelebilir belki, karaktere göre değişir.) Memnun oldum.
Şimdi eğitime geçelim! Öncelikle eğitim alanındaki testi tamamlaman gerek! Gerekli mühimmatı kabinde bulabilirsin, tabanca kullanmak için 1'e, makineli tüfek için 2'ye bombalar için G tuşuna basabilir, şarjör değiştirmek için R tuşuna basabilirsin. Eğitim alanını tamamlandığında yanıma gel.

Konuşmadan ayrılmak için [Enter] basınız.

General Shepherd said:
Esasiyun said:

şaka

Merhaba arkadaşlar ben Mehmet Can. 16 yaşındayım. Lise 2 okuyorum hedefim yazılım mühendisliği. Yaklaşık 4 yıldır M&B Warband (SP) oynuyorum. Ayriyeten teknoloji sitesinde (DrTeknik) editörlük yapıyorum. Çok öncelerden M&B Warband (SP) mod yapmak için uğraşıyordum. Beceremeyince SA:MP'ye geçmiştim. Kendimi geliştirdiğimi düşünüyorum belki bir daha mod yapımına başlarım. CrystalBro's Klaninin kurucusuyum. YouTube kanalim var. Müzik ile (Fl stüdyo) uğraşıyorum. İnternet ortamında hayatım güzel gidiyor. Onun dışında söyleyebileceğim bir şey kalmadı.

Ha ha unutmadan! Skype adresim; live:mehmetcan_2002

fakr said:
Selam ben falanca, oyun da çok güzelmiş. Buralarda yeniyim ama oyunda iyiyim, oyunu korsan yoldan indirenler linç mi ediliyor?
Çembere alıp istikbal-i idealin olan validenin mutluluğu çeşitli yollardan sağlıyoruz.

Tanıdık duruyorsun.

Eski günlere duyduğum özlem sonucu Warband'e döneyim, gelmişken forumada merhaba diyeyim dedim.

Back
Top Bottom