Yarı-Temmuz Lakırdısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Lithuanianz said:
#yuzdeellidemokrasinobetine Arkadaşlar cemaatin oyunlarına gelmeyelim, bütün yayın organlarını ele geçirmişler. 3 ay OHAL ilanını ise subaylardan biri cumhurbaşkanımız kılığına girerek yapmış. Amaçları yüce yüzde elliyi sokaklardan uzaklaştırmak. Oyuna gelmeyelim, herkes korna başına. Unutmayın çaldığınız her korna paralele ve İsrail askerlerine bir kurşun olarak geri dönüyor.
:lol:

Cioss Julius U.X. said:
Garipsemedim de 60-70 yıldır bir gram değişmeyen millet bir günde farklı bir seviyeye gelmiş gibi anlatmış.
E öyle olmadımı ?
60 70 yasındaki dedelere gidin uyuyun biz nöbet tutarız diyenlere cevaben o insanların 60 80 darbelerinde cok uyuduk demeleri su anın nedenini özetlemezmi.

Çomar avı yapmışlar Kgb'de, çomarlarda darbeyle alakalı şeylerden dolayı şikayet etmiş diyen var.

Bir baska iddia da Siyasettinde Locke, Furkan Mahlukları suçlamış diyordu.

ZonaPellusida said:
Cioss Julius U.X. said:
Garipsemedim de 60-70 yıldır bir gram değişmeyen millet bir günde farklı bir seviyeye gelmiş gibi anlatmış.
E öyle olmadımı ?
60 70 yasındaki dedelere gidin uyuyun biz nöbet tutarız diyenlere cevaben o insanların 60 80 darbelerinde cok uyuduk demeleri su anın nedenini özetlemezmi.
Bence değişen pek bir şey yok, dedeler bilinçlediklerini sanmışlar ama ordunun şefkatinden ve mevzunun tam darbe olmamasından dolayı. Manasıyla bir darbe olsaydı, büyük ihtimalle insanlar siyasilerin sokaklara inin çağrısını duyamadan iş bitmiş olacaktı. Duyulsa bile kimsenin sokağa çıkıp korna basması için insanda bulunan bazı organlar yetmeyecekti, yani iki tane yürek ya da daha fazlası gibi. Türkiye'de her şeyi küçümseyebilirsin ama orduyu asla. 20.000 personelle bile darbe yapabilirlerdi ama vatandaşın askere kıydığı gibi asker halka kıyamadı.

Courage said:
Orası niye kapanmış sahi?

Furkan 7-8 arkadaşını görevlendirdi bu darbe gününde hükümet yanlısı post atanları banladılar tek tek. Sonra o banlanan çomarlar sayfayı şikayet ettirdi darbe destekçisi diye o yüzden kapandı.

ZonaPellusida said:
Cioss Julius U.X. said:
E öyle olmadımı ?
Benim ananem 2 darbe görmüş biri olarak, ''Kendi yazmış, kendi oynadı.'' dedi.

Cn2Nc0rWEAEDB0p.jpg

Canım sıkıldıkça bakıyorum şuna, moralim düzeliyor yav.  :lol:

Elrohir Oronrá said:
ZonaPellusida said:
Cioss Julius U.X. said:
E öyle olmadımı ?
Benim ananem 2 darbe görmüş biri olarak, ''Kendi yazmış, kendi oynadı.'' dedi.
Ya bu kadar askeri ikna edemezlerdi. Tiyatro filan değil hacı. ABD destekli FETÖ cülerin yaptığı bir darbe bu. Yasaksa siyaset özür dilerim kendimi tutamadım. :d

Tiyatro diyen forumdaşlara nöron kiralıyorum, pm

Telefonda geçen yazdan kalma hot şeyler var, anıdır diye silemiyorum da lock programlarıyla saklasam sıkıntı olur mu polis falan biri çevirirse.
Gerçi Söğütlüyüm ülkede olay olsa 1 hafta sonra geliyor bize, polisler karakol önünde çay sigara yapıyor  :iamamoron: :iamamoron:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom