Yarı-Temmuz Lakırdısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kanserli bir arkadaşa yardım için yayın varmış. Duyarlılık gösterirseniz mutlu olurum. Lolodi, Oyunbros, Stratera, s0flu, HzYasuo, YokBeOlm, Ecem Aytimur, PsikoLoL falan var. unlost falanda chatte.

https://www.twitch.tv/esl_lolodi

Abi o değilde şu halkımız bu narsistin sözlerine bu kadar uyacağına bazı şeyleri anlamaya başlasa keşke.
Tekbir getirmeleri yokmu bide  :lol:

Panik yapmayarak. Zaten panik yapan insanların hataları yardım için kollarını sudan çıkarmaları. Suyun kaldırma kuvveti batan cismin hacmi çarpı suyun yoğunluğu bunu herkes biliyordur, hacminin ne kadarı su içindeyse su sana o kadar çok kaldırma kuvveti uygular. Ayrıca ciğerlerinde ki hava seni yüzeyde az çok tutuyor zaten,  tatlı su da birazcık bacaklarına ve ellerine ihtiyacın olabilir o kadar. Panik yapmadığın sürece boğulman epey zor aslında.

Cioss Julius U.X. said:
https://eksisozluk.com/entry/62062685

Şerefsiz mahluklar.

Çok empati kurabilen bir insan değilim ama Fransıza cidden üzüldüm ya, adam şoka uğramış Türkiye'yi seviyorum diyor. Döven arkadaşların da nasıl bir çevresi var da böyle şeyleri paylaşıyorlar, böyle insanların sosyal ortamda hiç bir şekilde kabul görmemesi lazım ama üzücü olan kendi aralarında hala kendilerini haklı sanmaları olacak....

Çomar diyince ağlıyolar,bizi ayrıştırıyonuz diye.Ne diyelim sana masum,saf,ezilen Anadolu insanı mı?S*ktir lan

Kızgınlıktandır umarım, böyle ötekileştirmemek lazım. Döven gençler de yabancılar kötüdür, bizi bölmeye çalışıyorlar Türk'ün gücünü görün kafasıyla hareket ediyorlar. Ben ağlamıyorum ama ülkeni seviyorsan ayrıştırma böyle.

Böylesine denk gelmek vardı aslında, dayak yeseler çok güzel olurdu.

Ben ülkücülerin arasında çok bulundum onlar böyle bir adilik yapmaz. Bunlar Yezid,Narsist,çoban başının köpeklerinin işi kendi türk sanan Allahu Ekber diye diye kendi asker öldüren pezevenklerin işi. Kimseyi boş yere suçlamayın. Bir kez daha anladım türkiyenin neden gelişmediğini neden gelişmeyeceğini. Allah böylelerinin belasını versin sizin türklüğünüzü atlar tepelesin adi çomarlar.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom