Yükseköğretim Kurumları Sınavı

Users who are viewing this thread

Emir Timur said:
LYS 3-4 Çoğrafya için tavsiye edebileceğiniz ayrıntılı konu anlatımlı kitap var mı?

Finalin konu anlatımlısı iyi gibiydi, bugün göz attım.

Zambak Yayınlarının kitapları iyi gibi, sayfa yanlarında notlar vs. var. Tarihini aldım bugün. Edebiyat içinde düşünüyorum. Bir de ODTÜ Yayıncılık soruları nasıl?

Raydric said:
Geometri konu anlatimli kitap alcam, onerisi olan var mi? Geometrim baya kotu, sadece temel seyleri az bir sey biliyorum.

Benimde geometrim kötü. Şöyle yaptım; Edam Yayınları YGS-LYS Geometri Konu Özetli (İnce, fasikül kadar, güzel özet bilgiler) + Sıradışı Analiz Yayınları LYS Geometri Tamamı Çözümlü Soru Bankası

Toprakg said:
Raydric said:
Geometri konu anlatimli kitap alcam, onerisi olan var mi? Geometrim baya kotu, sadece temel seyleri az bir sey biliyorum.

Benimde geometrim kötü. Şöyle yaptım; Edam Yayınları YGS-LYS Geometri Konu Özetli (İnce, fasikül kadar, güzel özet bilgiler) + Sıradışı Analiz Yayınları LYS Geometri Tamamı Çözümlü Soru Bankası
Edami sevdim, konu anlatimi yeterlidir umarim. Siradisi analiz nasil peki? 2 tane soru bankam var zaten cozumlu oldugu icin alabilirim ama bilemedim onu simdi. Ayrica oda konu ozetli sanirim, konu anlatimi yeterli mi?

Geometride ve matematikte çap yayınları 300 soru kitapları var önemli konulardan 300 bazılarından 150 bazılarından 100er soru var konuları hatırlamaya mükemmel.

The Commissar said:
Dilden gireceklere yardimci olabilirim taktik vs. konusunda.

Yalan beyler inanmayın.

Size önerebiliceğim tek şey beyler sınav yerinin bahçesinde fazla zaman geçirmeyin.Kusanlar,ağlayanlar vb. doğa üstü mistik şeylerle karşılaşabilirsiniz  :wink:

Larkon said:
The Commissar said:
Dilden gireceklere yardimci olabilirim taktik vs. konusunda.

Yalan beyler inanmayın.

Size önerebiliceğim tek şey beyler sınav yerinin bahçesinde fazla zaman geçirmeyin.Kusanlar,ağlayanlar vb. doğa üstü mistik şeylerle karşılaşabilirsiniz  :wink:
Sınıfta sıraya bağdaş kurarak oturan da var, sınav başladığında heyecandan kusa kusa dışarı koşan da var.. İyisi mi sınıfa geçin kafanızı eğin sıranıza bakın optiği kontrol edin.. İşte bakmayın millete..

Anaa gün geldi ya la.. O iğrenç YGS den sonra bunda bakalım nasıl sorular var.. Tecrübe olsun diye LYS 4 e giricem.. :smile:

Zaman ne cabuk gecti lan güya ygs den sonra gece gunduz caliscaktim matematik ve geoda konularin yarisi duruyo mk. Fende de baya var ama halledirim onlari. Mezunum kesin

Toprakg said:
Bu LYS Matematik, YGS Matematik ayarında olursa gg wp.
Herkesin korktuğu nokta o.. Gerçi ygs matematik de zor değildi bir kaç zor soru vardı.. Ben yetiştiremedim sadece problemlerin yarısına bakamadım onun dışında 20 de 20 yapmışım..

Back
Top Bottom