Yükseköğretim Kurumları Sınavı

StJacquesDeLePee

YGS başlığını LYS'ye çevirirler mi diyordum da kapatmışlar. Buradan LYS için not paylaşımları vs. yapabilirsiniz.

Edebiyat için http://www.edebiyatogretmeni.org/lys-edebiyat-icin-altin-bilgiler/ şunu önerebilirim. Ek olarak küçük kitapçıklar vs. yardımcı olur. Cumhuriyet edebiyatına sıkı çalışın dizye tembihlemişti hocamız, onu da söyleyeyim.

Tarih konusunda da küçük notlar filan varsa internette, alırım bi dal.

@Edit: Düzeltme.

Sayısal;
KarStark, Nikola Tesla, Apox, mountblade4ever™, antiatmax, Nihbrin
Sözel;
Hot Sauce, Kayra, -Skywalker-
Eşit Ağırlık;
Coruscant, Yellow Flash, Aenovejo
Dil;
Nautilus, OliverQueen~, lortcush, Fecricus, :3

OliverQueen~

Sergeant Knight at Arms
WBNWVCWF&S
Best answers
0
Ben kapatmadım,moderatör kapatmıştır.Artık giren girdi YGS de :razz: Buradan devam eder LYS

Inanch-Bilge

Dilden girecek olanlar, 80/71 yaptım, konu falan çalışmadım, nadiren denemelere girdim, soruların çoğunluğunu tek bakışta çözdüm, sebebi ise daha öncesinde uzun süre İngilizce forumlarda takılmış olmam, forumlara girdiğimde ilkokul ingilizcesiyle konuşuyordum, adamların yazışmalarını taklit ede ede söktüm gitti, hiç kural falan bilmeden nereye ne gelir ne gelmez anlıyosunuz.

Lennon.

Banned
WBWF&S
Best answers
0
Dilden giriyorum, çarşamba günü özel ders falan toptan başlıyorum hazırlanmaya.

Karstark

Master Knight
WBWF&S
Best answers
0
Sayısaldan girenler sözelden girenler dilden girenler ve tm den girenler olarak editlesek olur mu ilk iletiyi?? Ben sayısaldan giriyorum.

StJacquesDeLePee

KarStark said:
Sayısaldan girenler sözelden girenler dilden girenler ve tm den girenler olarak editlesek olur mu ilk iletiyi?? Ben sayısaldan giriyorum.
Tamamdır, yaptım. Konuya mesaj yazanlar bölümlerini de eklerlerse mesajına düzenlerim.

StJacquesDeLePee

Twitter da #YgsKopyaSkandalı hashtagini açmışlar. Bir bakın.

Gerçek midir bilemem;

Coruscant

Grandmaster Knight
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Abi verdiğin hashtaginda kitapçıkların sayfalarını koparmışlar. Öyle paylaşmışlar diye bir yazı okudum.
Bu arada gerçekten arama basitti. İstesem her türlü malzemeyi sokardım öyle.

StJacquesDeLePee

Coruscant said:
Abi verdiğin hashtaginda kitapçıkların sayfalarını koparmışlar. Öyle paylaşmışlar diye bir yazı okudum.
Bu arada gerçekten arama basitti. İstesem her türlü malzemeyi sokardım öyle.
Telefon soktum diyen de şaka yapmış sanırsam, buraya not düşeyim de linç edilmesin.

kenterte🦄

Grandmaster Knight
M&BWB
Best answers
0
Düşen matematik soruları bildiğin pdf formatında, fotoğraf veya öyle bir şey değil ya. Var bir işi ama bakalım.

Sınav iptal olmasın ama kaos olsun, ortalık karışsın. :sad:

Coruscant

Grandmaster Knight
M&BWBWF&SNW
Best answers
0
Arama gerçekten iyi değildi. Ceplerimi kontrol bile etmediler arka ceplerde dahil.

StJacquesDeLePee

kenterte said:
Düşen matematik soruları bildiğin pdf formatında, fotoğraf veya öyle bir şey değil ya. Var bir işi ama bakalım.

Sınav iptal olmasın ama kaos olsun, ortalık karışsın. :sad:

Sol altta da var büyüteç işareti filan, evet PDF. Kim nereden buldu bu soruları?