[WYL4] Genel Tartışma, Şikayetleriniz & Tavsiyeleriniz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ben Horacında video çekmesini istiyorum 20 fps ile olağan dışı killer alıyor

Mucahit Han said:
Quake ve C0ol arkadaşlarımızın maçlarda video almasını teklif ediyorum. Yabancı turnuvalardan bile şikayet alan bu arkadaşlar şüpheli durumda olduğunu düşünüyoruz GH olarak. Şahsi adımıza konuşmak gerekirse bize karşı oynarsa bu takım bu kişilerin video almasını rica ediyoruz.
GA'da bu arkadaşla oynamış olabilirim. Fakat şuanda bulunduğum klan adına bu sözleri dile getirdim. Kendi kafama göre bir şeyler yazmıyorum. GH olarak kararımız budur bize karşı oynadığı zaman video istiyoruz bu iki arkadaşlardan. Ve ayrıca tek video ile haklanması Horac'ın dediği gibi saçma geliyor. Arkadaşların bilgisayarları çok iyi olduğundan dolayı bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum. Her maç çekmesi daha düzgün ve sistemli bir kendini haklama olur. GH olarak düşüncemiz budur.

Arkadaşlar, hile konusunda söyleyeceklerimi söyledim. Bunun üzerine bir şey söylemek için önce söylediğim çözümün sıkıntı çıkarması gerekir.

Anlamak istemediğiniz tek nokta şu. Bir oyuncunun tek bir maçla hile olup olmadığını anlayamazsın, anlayamazsınız. Her maç kayıt alıp paylaşması gerektiğini düşünüyorum.

Kardeşim yüklemek kolay'mı sanıyorsun 15 dakikalık video bile 2 gün sürüyor Bilgisayarımız kaliteli olabilir ama internet iyi değil Anlayacağın her istediğin olamaz Ben senin keyfin için Kotamı sömüremem . İstiyorsan Vlog felan çekeyim istermisin

Bahane bulmak kolay zaten. İsteyen istediği bahaneyi sunabilir. Dediğim gibi tek bir video ile kimin hile kimin hile olmadığını anlayamaz kimse. Tek bir video olayını çok saçma buluyorum. Çok saçma düşünüyorsunuz. Ayrıca quake seninle aynı klandayken de şüpheli hareketlerin çoktu final maçında buna karar verdim. Klanımızda ki üyeler de bu konuda hem fikir o yüzden böyle bir düşüncemiz var.

~Quake said:
Kardeşim yüklemek kolay'mı sanıyorsun 15 dakikalık video bile 2 gün sürüyor Bilgisayarımız kaliteli olabilir ama internet iyi değil Anlayacağın her istediğin olamaz Ben senin keyfin için Kotamı sömüremem . İstiyorsan Vlog felan çekeyim istermisin

İyi oynayan oyuncular sürekli hile ithamı altında kalabiliyor. Ama gerçekten iyi oynayan oyuncular şüphe çeken hareketlerinden dolayı bu ithama maruz kalmıyor. Sizin durumunuz ise sanırım herkesin ilgisini çekmiş, hareketleriniz pek nizami durmuyor. Belki de kullanmıyorsunuzdur gerçekten, bilemeyiz, kanıtımız yok ama şüpheyi çektiniz üzerinize bir kere. O yüzden size bir şey kanıtlamak zorunda değiliz gibi bir bakış açısıyla anca turnuvadan yasaklanırsınız. Çünkü atıyorum katılan tüm klanlar bu iki oyuncu varsa ve her maçlarını kayıt altına almayacaklarsa turnuvaya katılmıyoruz diyebilir, bu durumda da kendi kendinize oynarsınız artık.

Tek maçla tamam bunlar hile değilmiş diyemezsiniz. O yüzden ben de bütün maçlarını kaydetmelerini doğru buluyorum. Bu da onlara zor gelecekse katılmasınlar o zaman.

Aleksey said:
~Quake said:

İyi oynayan oyuncular sürekli hile ithamı altında kalabiliyor. Ama gerçekten iyi oynayan oyuncular şüphe çeken hareketlerinden dolayı bu ithama maruz kalmıyor. Sizin durumunuz ise sanırım herkesin ilgisini çekmiş, hareketleriniz pek nizami durmuyor. Belki de kullanmıyorsunuzdur gerçekten, bilemeyiz, kanıtımız yok ama şüpheyi çektiniz üzerinize bir kere. O yüzden size bir şey kanıtlamak zorunda değiliz gibi bir bakış açısıyla anca turnuvadan yasaklanırsınız. Çünkü atıyorum katılan tüm klanlar bu iki oyuncu varsa ve her maçlarını kayıt altına almayacaklarsa turnuvaya katılmıyoruz diyebilir, bu durumda da kendi kendinize oynarsınız artık.

Tek maçla tamam bunlar hile değilmiş diyemezsiniz. O yüzden ben de bütün maçlarını kaydetmelerini doğru buluyorum. Bu da onlara zor gelecekse katılmasınlar o zaman.
+

RZERO said:
Yeni eklenen şu kural için teşekkürler:

Elenen ve elenmeyen takımlardaki oyuncular, transfer edilemez.

Kendi düşüncem bunun belirli bir sınırlandırılma ile uygulanmasıydı mesela her takımın 2 oyuncu transfer hakkı olması gibi...Yıl 2018 ve hala bir 8v8 turnuvasına 16 takım katılıyor ne yazık ki illaki oyuncu sıkıntısı çeken takımlar olacaktır ve bu sıkıntıdan onları suçlamakta ne kadar doğru bilemem

Grup aşaması bitip finallere kalınınca map ve factionları biz seçmeye başlasak nasıl olur hem herkes için farklılık olmuş olur amaç zevk almaksa herkes zevk aldığı/istediği mapte oynamaya başlar klan liderleri ile ortak bir karar verilmesi daha uygun olur bence ,saygılarımla

Arkadaşlar bu konudaki son karar şu şekilde olacaktır:

- Quake ve c0oL oynadıkları bütün maçları videoya çekecektir. Çekmedikleri takdirde, turnuvadan ihraç edileceklerdir. Aynı zamanda, çekilen video YouTube'a yüklenip oyuncularla paylaşılacaktır.

Konuyu daha fazla uzatmamanızı istiyorum. Teşekkürler.

Arkadaşlar baştan söyleyelim Haydutlar olarak turnuvaya katılıyoruz ve şampiyon biz olacağız.  :lol:

Şaka bir yana hiçbirşey belli olmaz ama yinede turnuvanın favorileri bana göre

CoA
Yenilmezler
Ve biz (Haydutlar)

diğer takımlara şans vermiyorum bu takımlardan başkası şampiyon olamaz diye düşünüyorum.

KralH said:
Arkadaşlar baştan söyleyelim Haydutlar olarak turnuvaya katılıyoruz ve şampiyon biz olacağız.  :lol:

Şaka bir yana hiçbirşey belli olmaz ama yinede turnuvanın favorileri bana göre

CoA
Yenilmezler
Ve biz (Haydutlar)

diğer takımlara şans vermiyorum bu takımlardan başkası şampiyon olamaz diye düşünüyorum.

Ahahahha şampiyon oldunuz şu an geldimi :lol:

Şuana kadar her turnuva da oyuncu ekleyebiliyorken şimdi neden kapatıldı ? Benim 3 oyuncumu eklemedim ve ekleyemiyorum. As kadromda oynayacak oyuncular ayriyetten. Oyuncu ekleyememiz çok saçma.

Mucahit Han said:
Şuana kadar her turnuva da oyuncu ekleyebiliyorken şimdi neden kapatıldı ? Benim 3 oyuncumu eklemedim ve ekleyemiyorum. As kadromda oynayacak oyuncular ayriyetten. Oyuncu ekleyememiz çok saçma.
Üzgünüz, fakat TR'de o işlem sıkıntı yaşatacaktı. O yüzden son tarih verilmişken yazsaydınız keşke.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom