[WTL] Soru / Şikayet

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu konuları daha tecrübeli, olgun ve kıdemli kişilere bırakmalısın. Bence...

Goliath. said:
Dalga geçmeye gerek yok , mantıklı birşey demiş.
Benim amacım dalga geçmek değildi zaten , aksine gayet iyi bir fikir olduğunu düşünüyorum.Yanlış anlaşılma olmuş sanırım.

Ben bu tür bir organizasyon yapmayı planlıyordum ama bazı engeller ortaya çıktı ne yazık ki.Aynı zamanda bu işi daha tecrübeli birinin yürütmesini de çok isterim.Bu yüzden yapabileceğim tek şey , rica etmek ve beklemek.
:cry: :cry:

krkmzsamet50 said:
Turnuvaya RRush katılmıyor mu ??
ı ıh

Beyazid_1907 said:
Ben bu tür bir organizasyon yapmayı planlıyordum ama bazı engeller ortaya çıktı ne yazık ki.Aynı zamanda bu işi daha tecrübeli birinin yürütmesini de çok isterim.Bu yüzden yapabileceğim tek şey , rica etmek ve beklemek.
:cry: :cry:
Düşünülebilir.

DO_Nefer_Mari said:
Mia bİz 5v5 Warband Türkiye Ligi ne katılcaz bizide yazarmısınız konu kitlenmiş yazamıyoruz  :oops:
Malesef lig şuan başladı. Bir sonraki periyot yaz döneminde tekrar başlar muhtemelen. O dönemde katılabilirsiniz.

Sir_Lancelot_Bj said:
Bizim AR_Flecha adlı arkadaşımız Cuma'ya kadar giremeyecek. Kayıtlar en son ne zaman?
Kayıtlar lig boyunca. Geçmiş maçlardan vs doğru IDsini biliyorsanız onu da girebilirsiniz. İllaki Kayıt sunucusuna sokma zorunluluğunuz yok. FAKAT olurda yanlış id girerseniz, ve maçta farklı bir ID ile oynarsa durumu riske sokmuş olursunuz. Özetle eminseniz geçmiş id kayıtlarını referans alarak, oyuncunuzu lige kayıt ettirebilirsiniz.

Vassili Zaitsev said:
Bir sorum var. Lig başladı ve herşey yolunda gidiyor. A klanına B oyuncusu katılıyor. B oyuncusunun lig başladıktan ve ID'ler Mia'ya verildikten sonra katılmış olsa bile ID'sini verip lige dahil olma şansı var mı?

Goker said:
Oyuncunun maçta oynayabilmesi için sadece maç saatinden önce başvurusunun yapılması mı lazım, yoksa başvurular herhangi bir tarihte toplu olarak kabul edilecek mi?
Periyodik olarak, toplu olarak alacağız ilk hafta. Sonraki haftalarda otomatik bir sisteme bağlanacak. Lig biraz geciktiği için süreç zayıf işledi. Kısacası şuan herkesin takımında kim varsa idsi ile kayıt ettirmeye gayret etmesi gerekiyor. Bir gün önce ya da bir hafta öncesi olması pek birşey ifade etmiyor. İkinci haftadan sonra sistem tam anlamıyla oturmuş olucak. O zaman ek bir madde kurallara eklenecek

Vassili Zaitsev said:
Bir sorum var. Lig başladı ve herşey yolunda gidiyor. A klanına B oyuncusu katılıyor. B oyuncusunun lig başladıktan ve ID'ler Mia'ya verildikten sonra katılmış olsa bile ID'sini verip lige dahil olma şansı var mı?
Kayıt işleminin herhangi bir sınırlaması yok. Sürekli olarak kayıt ve transfer devam edebilir. Sadece belirli kısıtlamalar gelicek. O da dediğim gibi ikinci haftadan itibaren açıklanmış olur.

Simo Häyhä said:
Takımların oyuncuları ne zaman eklenecek? Maçlar oynanmaya başladı bile.
Ligin ilk haftası önemli değildi. Maç sonuçlarını girmemin sebebi de budur. Hafta içi tüm maçta oynayanlar lige kayıtlı sayılacaktır. Ligi başlatırken arada geçen ölü sezonun bu işe ayrılması lazımdı. Fakat milli takım ve benzeri etkenler sebebiyle bu süreç aksadı.

Kısacası kadro ve oyuncu kayıt sistemi bu haftadan itibaren etkin olarak işlev görecektir. İlk hafta maçlarda oynayan herkes id ile birlikte takımlara kaydedilecektir. Bu işlem şeffaf gerçekleştirecek ve idleri sizde görebileceksiniz. Kimin, kim olduğunu sizde kendi imkanlarınızla kontrol edebilirsiniz.

Hafta içi en geç cuma gününe kadar, takımların full kadroları sayfada güncellenmiş olacaktır.

Bi önerim:
Mia hernekadar istesede bu işle çok uğraşamıyo.Biri yada birkaç kişi daha atanmalı.Enl deki gibi 1 kişinin bu işi yürütmesi zor

Uğraşamamak ayrı birşey. Uğraşıyorum uğraşmasına da, lig tek kişi ile yürütülmesi çok zor bir olay. Misalen bu ligdeki oyuncular vs. bunların kaydedilmesi şuan gerçekten inanılmaz zaman istiyor. Ben bu işi çok daha kolay bir çözüme kavuşturup, ek iş yükünü minimuma indirmeyi planlıyorum. Şuan işler biraz benim açımdan zor geçmesine karşın; çok yakın zamanda hem çok daha sağlıklı bir alt yapı, hem de idare açısından kolay bir lig yapısı olacak.

Diğer yandan ligle alakalı bir ekip kurma düşüncem uzun zamandır var. Konuyu tekelimde yürütme taraftarı değilim. Fakat önce zemini oturtmam gerektiği için ekipte kime ihtiyaç var onun tespit edilmesi lazım. Şuan kim lazım anlamak mümkün değil.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom