Windows 7 Mi Xp Professionalmı?

Users who are viewing this thread

TheDoctor

Grandmaster Knight
Arkadaşlar Az Sonra Pc Ye FOrmat atacağım Wİndows 7 Mi Kurayım Xpmi Daha
Önceden Win 7 Yİ Kurduğumda Aynı Günde 2 DEfa Çökerttiydim
Windows 7 Mi Xpmi?

Çökerttiysen xp kur, xp daha sağlam gibi.Ama win7 kurmanı öneririm.

Bilgisayarımı ilk aldığımda Win 7'ydi, format'dan sonra xp'ye geçdim. Fakat çok kötü bir performans aldım ve hiç beğenmedim. Daha dün attığım format'la Win 7'ye geçtim. Gayet sağlıklı ve performansın yüksek olduğunu düşünüyorum. Win 7'yi öneririm.

Windows 7 yi hic tavsiye etmem.Sistem ozelliklerin cok iyi olmadigi surece kasar.XP 1 GB Ram istiyorsa bir oyun icin 7 2GB ister.Fakat sistem iyiyse 7 en iyi tabiki.

TheDoctor said:
2 gb ram 2.93 işlemci 1 gb ekran kartı NVİDİA GeForce 9500 GT
Super.Cok ucuz bir fiyata 3 gb yaptirabilirdin.Tavsiyem ram i 4 gb yap fistik gibi olur.

TheDoctor said:
HutskaTR35 said:
TheDoctor said:
2 gb ram 2.93 işlemci 1 gb ekran kartı NVİDİA GeForce 9500 GT
Super.Cok ucuz bir fiyata 3 gb yaptirabilirdin.Tavsiyem ram i 4 gb yap fistik gibi olur.
4 GB Ram Ne Kadar ki? Bende Şu An 50 TL Kadar Var.

Geçenler'de arkadaş antalya'da Gold'da 4 gb kingstone ram 60 tl dedi. Gidip alamadım.

Win7 Kuruldu... Ama Formatın Asıl Sebebi USB Çalışmıyor.Bilgisayarın Birini Parça Denerken Çıkart Sök Et Falan
Usb Çalışmıyor SOrunun Nedeni Ne Olabilir?

hangi usb soketi çalışmıyor? kasanın üzerindekiler mi yoksa anakartın arkasında olanlar mı?
eğer kasanın üzerindekiler ise kabloyu yanlış bağlamışsındır anakarta yok anakartın arkasındakiler ise BIOS ayarların değişmiştir bir şekilde

eğer ramlerin  3 gb ve üzeriyse windows 7 64bit kurarak tam performans alabilirsin..3 gb altında ise windwso xp 32 bit kurarak yine tam performans alabilirsin...

32-64 bit olayı donanımsaldır dostum. Bir makineye 32 bit ve 64 bit yükleyemezsin.

Back
Top Bottom