Users who are viewing this thread

Dreadful Angél said:
Yeni ''baba'' sayfanız için tebrik etmeden geçemeyeceğim.Gerçekten muhteşem olmu.Tebrikler. ^^

Sağolasın, valla uğraştırdı biraz, çoğu benim dizaynım, tuğlalarla falan tek tek uğraştım nerdeyse :razz:
Ubsilon Xefor Cioss said:
CS 1.5 oynayalım? :razz: Ya da çok oyunculu WWII oyunları var, onlardan oynayalım. Bir ara Wolfenstein: Enemy Territory oynuyorduk, hatta klan kurmuştuk. Beraber oynayınca her oyun zevk veriyor.

Olabilir dostum, bunları bi ara geniş geniş konuşuruz.
WTF_Nako said:
Baba sayfa çok iyi olmuş hoşuma gitti  :eek:

Sağol nako.
Big Mike said:
Sizin sayfada ayrı bir güzellik var. Sade ama kusursuz. Şık dizayn. Baştan çıkarıcı bir tasarım. :lol:

Tahrik edici renkler...

@belendor: Tecrübe işi dostum :smile:

Big Mike said:
Yok yok,fontta ayrı bir güzellik katıyor.

Yok ya, tam olarak öyle değil aslında. Fontlar çoğu zaman sıradan fontlar, fakat birbirine uyumlu veya tam zıt renklerin seçimi, farklı karıştırma seçenekleri, düz sade bir yazıyı güzel şekillere dönüştürebiliyor...

Caliph said:
Big Mike said:
Yok yok,fontta ayrı bir güzellik katıyor.

Yok ya, tam olarak öyle değil aslında. Fontlar çoğu zaman sıradan fontlar, fakat birbirine uyumlu veya tam zıt renklerin seçimi, farklı karıştırma seçenekleri, düz sade bir yazıyı güzel şekillere dönüştürebiliyor...
Öm'den biraz yardımcı olur musun bana? :smile: Font'um hazır renk yapamadım. Şu blending'ten anlarsın sen.  :smile:

Caliph said:
Açıkçası şu an için uzun uzun anlatacak pek vaktim yok dostum, birçok yere bişeyler yetiştirmeye çalışıyorum :smile:
Pêkala, ben yapayım şimdilik birşeyler. Belki ileride yardım edersin yeniden yaparsam?  :smile: :smile:

Big Mike said:
Caliph said:
Açıkçası şu an için uzun uzun anlatacak pek vaktim yok dostum, birçok yere bişeyler yetiştirmeye çalışıyorum :smile:
Pêkala, ben yapayım şimdilik birşeyler. Belki ileride yardım edersin yeniden yaparsam?  :smile: :smile:
Pekâla.

SoE_Napoleon said:
Nerelerden nerelere,helal olsun beyler...

Sağol napolyon...

Biraz artistlik yapayım mı? :smile: Senin nerelerden nereye dediğin klan, (sanırım kimse bunun farkında değil) Türkiyedeki ilk warband klan yapılanması...Aynı zamanda, davet yoluyla klana katılmaktan klan kurallarına, imza çalışmalarından üye tablolarına kadar, reddetseler bile, yol gösteren biz olduk birçok klana. Ana sayfaya özen gösterilmesi gerektiği, türkçe forumu geçtim TW forumlarında ilk adımı biz attık... Neyse neyse, uzun mesele bunlar :smile: Yok hacı, söylediklerin yalan diyen varsa buyursun.

Madem WTF bu kadar şey yemiş içmiş, ne diye warbandda ön plana çıkamıyor?

Çünkü öyle bir derdimiz yok. Biz oynadığımız oyunları, maçlar haricinde,sadece eğlence amaçlı oynarız. Bir maça çıktığımızda da önemli olan aldığımız sonuç değil, maçtan aldığımız zevktir. Burası sanal bir dünya, herkes tabi ki elinden geleni yapacak,fakat herkes mükemmel oynamak zorunda değil. Ama herkes, herkese oyundan alabileceği maksimum zevki tattırmak zorunda. Bizde de bu kurala uymayan olursa, şutlarız gider.

Şu ana kadar klan içinde, iyi oynamıyor diye kimseyi çıkarttık mı? Çıkarttıysak eğer, gelin, striptiz yaparım... Bizim için önemli olan insaniyet, bizim için önemli olan arkadaşlık, dostluktur. Yaş ortalaması 17-18 olan bir klanda, zaten böyle iyi oynamak/kötü oynamak gibi bir kavramın oluşabileceğini, kötü oynayanların dışlanabileceğini sanmıyorum...

Ayrıca başka bir hedefimiz de var, hedefimiz sadece warband klanı olmak değil, Türkiye geneli tanınan bir oyuncu topluluğu olmaktır... (bazı klanlar bunu not etsin, ana sayfalarına ekleyecekler,biliyorum.)

DreadShadow said:
Ana sayfa muhteşem olmuş fırat abi. Benden de birkaç 3d çalışması gelebilir bakalım :smile:

Bekliyoruz dostum :smile:
timsah_arena said:
Babaa Büyüksün ! BÜYÜKSÜN  :razz: Eline sağlık Fırat.

Eyvallah timsah, sende de varsa böyle marifetler, bekleriz :grin:

Caliph said:
SoE_Napoleon said:
Nerelerden nerelere,helal olsun beyler...

Sağol napolyon...

Biraz artistlik yapayım mı? :smile: Senin nerelerden nereye dediğin klan, (sanırım kimse bunun farkında değil) Türkiyedeki ilk warband klan yapılanması...Aynı zamanda, davet yoluyla klana katılmaktan klan kurallarına, imza çalışmalarından üye tablolarına kadar, reddetseler bile, yol gösteren biz olduk birçok klana. Ana sayfaya özen gösterilmesi gerektiği, türkçe forumu geçtim TW forumlarında ilk adımı biz attık... Neyse neyse, uzun mesele bunlar :smile: Yok hacı, söylediklerin yalan diyen varsa buyursun.

Madem WTF bu kadar şey yemiş içmiş, ne diye warbandda ön plana çıkamıyor?

Çünkü öyle bir derdimiz yok. Biz oynadığımız oyunları, maçlar haricinde,sadece eğlence amaçlı oynarız. Bir maça çıktığımızda da önemli olan aldığımız sonuç değil, maçtan aldığımız zevktir. Burası sanal bir dünya, herkes tabi ki elinden geleni yapacak,fakat herkes mükemmel oynamak zorunda değil. Ama herkes, herkese oyundan alabileceği maksimum zevki tattırmak zorunda. Bizde de bu kurala uymayan olursa, şutlarız gider.

Şu ana kadar klan içinde, iyi oynamıyor diye kimseyi çıkarttık mı? Çıkarttıysak eğer, gelin, striptiz yaparım... Bizim için önemli olan insaniyet, bizim için önemli olan arkadaşlık, dostluktur. Yaş ortalaması 17-18 olan bir klanda, zaten böyle iyi oynamak/kötü oynamak gibi bir kavramın oluşabileceğini, kötü oynayanların dışlanabileceğini sanmıyorum...

Ayrıca başka bir hedefimiz de var, hedefimiz sadece warband klanı olmak değil, Türkiye geneli tanınan bir oyuncu topluluğu olmaktır... (bazı klanlar bunu not etsin, ana sayfalarına ekleyecekler,biliyorum.)

DreadShadow said:
Ana sayfa muhteşem olmuş fırat abi. Benden de birkaç 3d çalışması gelebilir bakalım :smile:

Bekliyoruz dostum :smile:
timsah_arena said:
Babaa Büyüksün ! BÜYÜKSÜN  :razz: Eline sağlık Fırat.

Eyvallah timsah, sende de varsa böyle marifetler, bekleriz :grin:

Şunları okuyunca gerçekten sizin adınıza sevindim.Çok çok başarılar.Herşeyin galibiyet olmadığını anlatmanız takdire şayan.

17/18 yaş demişken, 9 gün sonra 17me giriyorum. :smile:

(Not: Bir zamanlar benim ve Gökhan Abi'nin kurduğu BoA da Türkiye Warband tarihinin ilk klan maçı yapan klanıdır. ZHG ile yapmıştık bu ilk maçı. Ben de enlerden örnek vermek istedim. :smile: Sonrasında RS ve CoR ile de maçlar yapmıştık. )

Back
Top Bottom