Wfas 2013 Champions League Season 2[Bitti]

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Tüfekçi Başı said:
Furkancım elleri bizim alacağımızın garantisi var. :smile:
Çünkü biz oyundayız onlar keyfi olarak değil.

Ve şundan emin ol, bu arkadaşlara samimi adım atmaya değmez. Günlerdir yapıyorum zaten. Ama turnuva için atarız. 5-0 başlasın.
madem yeneceğinden bu kadar eminsin 0-0 dan başlayın?
ne fark edecek ki?
kişiler kurumları ilgilendirmez.

Tüfekçi Başı said:

Ve şundan emin ol, bu arkadaşlara samimi adım atmaya değmez. Günlerdir yapıyorum zaten. Ama turnuva için atarız. 5-0 başlasın.
Kaç kaçtan başlayacağını ben karar veremem sadece fikrimi söylerim. Bana göre zevkli bir maç için 2-0 dan başlaması daha mantıklı ama 5-0 başlarsa da onu bilemem ben sadece Gothia klanının maça devam etmesini istiyorum bir kaç samimi adım herkes için daha faydalı olacaktır onlar da fedakarlık yapmak zorundadırlar. Bence sorunları çözebiliriz 2 klan anlaşırsa maç aynı heyecanla (hatta heyecan daha da fazla olur) tekrardan başlayacaktır. Gothia klanı ile Kaosmatik ve ben dediğim gibi irtibattayım ara buluculuk yapamaya çalışıyoruz 2 klandan da anlayış bekliyoruz ve turnuvanın gidişatı için maçı tekrardan oynatmak istiyoruz...

Wesley Sneijder said:
Tüfekçi Başı said:

ne fark edecek ki?

Burada Ciddi bir şey konuşurken 45 saniye kadar wfas oynamamış biri gelip saçma konuşunca kötü oluyor.

Ben de 2-0 dan başlamasını isterim zevkli bir maç için lakin yaptıklarına yaptırım olarak 4-0 düşünülebilir, ki tüm bunlara ramen turnuvanın refahı için 2-0'dan başlamamız TURKgucu'ne bir eksi kazandırmaz yine de yeneriz diye düşünüyorum, karar organizatöre kalmış

ErtuBey said:
Wesley Sneijder said:
Tüfekçi Başı said:

ne fark edecek ki?

Burada Ciddi bir şey konuşurken 45 saniye kadar wfas oynamamış biri gelip saçma konuşunca kötü oluyor.

Ben de 2-0 dan başlamasını isterim zevkli bir maç için lakin yaptıklarına yaptırım olarak 4-0 düşünülebilir, ki tüm bunlara ramen turnuvanın refahı için 2-0'dan başlamamız TURKgucu'ne bir eksi kazandırmaz yine de yeneriz diye düşünüyorum, karar organizatöre kalmış
45 saniye ?  :lol: :lol: :lol:
193 saat oynadım canım. 668 saat Warband. Wfasata birde 20-30 saat offline var.45 saniye ha  :lol:

Şu oyun,bırakmamdan 1900 saat önce çok güzeldi.Çok Oyunculu oyuna ilk adım attığım an.Ama bir süre sonra sıkıldım.Sonra işin içine klanlar girdi, takımlar arasındaki rekabetleri, karakterleri ve ilişkileri öğrendim.Daha zevkli bir hal aldı.Ama son 100 saatimi hiç zevk almadan,sırf hatır için oynadım.WFaS çok karıştı.Buglarla,sorunlarla beraber oyun iyice sıktı.
Nerede bu eski klanlar? Nerede eski dostluklar? Bir zamanlar herkes dosttu.Her lafın arasına girip trollük yapan veletler yoktu.Biri birini öldürünce küfür etmezdi,hilecilikle suçlamazdı.Klanlar arasında bu kadar kötü ilişkiler olmazdı.Her maçta tatlı bir rekabet vardı ve yenilen tarafta yenen tarafta sanki bir turnuvadaymışçasına eğlenirdi.Üstelik aktif takım sayısı da fazlaydı.Kuşatmalar çok zevkli olurdu.Fakat şu an pek "eski toprak" yok.Şimdi bakıyorum,kimler var diye.Çok eskiden beri güzel vakit geçirdiğim,eğlendiğim ve oyunu beraber öğrendiğim eskilerin isimlerini yazmak istiyorum.Sıraları karışık.
Edinebileceğiniz,muhabbet edebileceğiniz ve makara yapabileceğiniz en iyi dost Mikail
Abilerin abisi Slyfeer (Can abi)
Beraber oynayabileceğin iyi bir dost Furkan
Oyuna yeni başladıysan,bu adamı bul derim Nike (Alp) (Ama sonrası rezalet olur onu söyleyeyim :grin: )
Bir kardeş arıyorsan buldun demektir Berkhan
Eğer kuşatmalarda,savaşlarda biriyle sırt sırta savaşmak istiyorsan bulabileceğin en iyi kişilerden biri Kasmac (Berke) (Özledim Berke'yi)
İyi bir mızrak kullanıcısı Deathangel (Furkan)
WFaS'ın en iyi nişancılarından biri Optik (Görkem) (Benim kadar olmasa da  :twisted: )
Oyunu beraber öğrenebileceğin en iyi dostlardan biri Huso (Hüseyin)
Çok fazla  zaman geçiremesek de Akhilleus (Enver)
Kuşatmalarda hep arkasında olduğum BrkTr (Berkay abi)
Taktik anlayışı ve makarası güzel olan ylnz (Ozan)
Hep kavga etsek de Maximus (Suat)
Oyuna başladığında karşına çıkabilecek zevkli bir rakip NewProf (Mert)
Bazen kavga etsekte,hep yanımda olan,oyun içinde peşimden ayrılmayan bir dost (Biraz fazla alıngandır da neyse) Frost (Tarık)
Sana pro demek isterdim ama dersem büyük yalan söylemiş olurum.Bu oyunu en başından beri oynayıp da en noob olanlardan birisi :grin: Middleman (Osman) (Bi skorunu hatırlıyorum.4 kill-32 death :grin: )
Uzun süredir pasif de olsa Sasaneka (Arda)
Eskiden,lakabı hakikaten "Noob Fırat" olsa da şu an bir noob değil :grin: Vendetta (E.Fırat)
Çok eski olmasa da (belki o zaman vardı da ben tanımıyordum) MatadoR (Burak)
Zamanında AKN klanı için büyük işler yapmış biri ve şu anki turnuvada görev alan RioCarnavalle (Furkan)
O da zamanında kendi klanı için çok şey yapmış,ama çıkan anlaşmazlıklar sonucu işler biraz karışmıştı.Ne olursa olsun,bence CL'nin en ileri geleni.O da eski toprak sayılır Ayyaşların Ayyaşı (İbrahim)
Lütfen diğer tanıdığım arkadaşlarım alınmasınlar.Yazmadıklarımı ya unuttuğum için,ya da eskiden beri tanımadığım için yazmadım.
Bundan sonra hiçbir klana girmeyeceğim.Bu da benim WFaS'ı bıraktığım anlamına geliyor.Sadece hatır için (Özellikle Tarık için) beni publicte görebilirsiniz.Ama çok nadiren...

Not:Bunları buraya yazmamın nedeni,bunları yazacak daha uygun bir konunun olmaması.Bu konu, forum hesabı olup da WFaS'da aktif olanların baktığı en işlevsel konu.

~Ghost said:
Şu oyun,bırakmamdan 1900 saat önce çok güzeldi.Çok Oyunculu oyuna ilk adım attığım an.Ama bir süre sonra sıkıldım.Sonra işin içine klanlar girdi, takımlar arasındaki rekabetleri, karakterleri ve ilişkileri öğrendim.Daha zevkli bir hal aldı.Ama son 100 saatimi hiç zevk almadan,sırf hatır için oynadım.WFaS çok karıştı.Buglarla,sorunlarla beraber oyun iyice sıktı.
Nerede bu eski klanlar? Nerede eski dostluklar? Bir zamanlar herkes dosttu.Her lafın arasına girip trollük yapan veletler yoktu.Biri birini öldürünce küfür etmezdi,hilecilikle suçlamazdı.Klanlar arasında bu kadar kötü ilişkiler olmazdı.Her maçta tatlı bir rekabet vardı ve yenilen tarafta yenen tarafta sanki bir turnuvadaymışçasına eğlenirdi.Üstelik aktif takım sayısı da fazlaydı.Kuşatmalar çok zevkli olurdu.Fakat şu an pek "eski toprak" da yok.Şimdi bakıyorum,eskilerden olan kim var diye.Çok eskiden beri güzel vakit geçirdiğim,eğlendiğim ve oyunu beraber öğrendiğim eskilerin isimlerini yazmak istiyorum.Sıraları karışık.
Edinebileceğiniz,muhabbet edebileceğiniz ve makara yapabileceğiniz en iyi dost Mikail
Abilerin abisi Slyfeer (Can abi)
Beraber oynayabileceğin iyi bir dost Furkan
Oyuna yeni başladıysan,bu adamı bul derim Nike (Alp) (Ama sonrası rezalet olur onu söyleyeyim :grin: )
Bir kardeş arıyorsan buldun demektir Berkhan
Eğer kuşatmalarda,savaşlarda biriyle sırt sırta savaşmak istiyorsan bulabileceğin en iyi kişilerden biri Kasmac (Berke) (Özledim Berke'yi)
İyi bir mızrak kullanıcısı Deathangel (Furkan)
WFaS'ın en iyi nişancılarından biri Optik (Görkem) (Benim kadar olmasa da  :twisted: )
Oyunu beraber öğrenebileceğin en iyi dostlardan biri Huso (Hüseyin)
Çok fazla  zaman geçiremesek de Akhilleus (Enver)
Kuşatmalarda hep arkasında olduğum BrkTr (Berkay abi)
Taktik anlayışı ve makarası güzel olan ylnz (Ozan)
Hep kavga etsek de Maximus (Suat)
Oyuna başladığında karşına çıkabilecek zevkli bir rakip NewProf (Mert)
Bazen kavga etsekte,hep yanımda olan,oyun içinde peşimden ayrılmayan bir dost (Biraz fazla alıngandır da neyse) Frost (Tarık)
Sana pro demek isterdim ama dersem büyük yalan söylemiş olurum.Bu oyunu en başından beri oynayıp da en noob olanlardan birisi :grin: Middleman (Osman) (Bi skorunu hatırlıyorum.4 kill-32 death :grin: )
Uzun süredir pasif de olsa Sasaneka (Arda)
Eskiden,lakabı hakikaten "Noob Fırat" olsa da şu an bir noob değil :grin: Vendetta (E.Fırat)
Çok eski olmasa da (belki o zaman vardı da ben tanımıyordum) MatadoR (Burak)
Zamanında AKN klanı için büyük işler yapmış biri ve şu anki turnuvada görev alan RioCarnavalle (Furkan)
Lütfen diğer tanıdığım arkadaşlarım alınmasınlar.Yazmadıklarımı ya unuttuğum için,ya da eskiden beri tanımadığım için yazmadım.
Bundan sonra hiçbir klana girmeyeceğim.Bu da benim WFaS'ı bıraktığım anlamına geliyor.Sadece hatır için (Özellikle Tarık için) beni publicte görebilirsiniz.Ama çok nadiren...

Not:Bunları buraya yazmamın nedeni,bunları yazacak daha uygun bir konunun olmaması.Bu konu, forum hesabı olup da WFaS'da aktif olanların baktığı en işlevsel konu.
Vayyyy ben yokum küstüm zana. :cry:

Beyler bende Özendım :grin:

Sezer: Oyuna basladınmı en azından 50 lira bırakmadan bitirmez ve oyuna kendını verır olaya kafa atarak dalar :smile:
Cobra: Beraber Sy yı yonettık yıllarca kadım dostumdur mesur pamukcu. Klanın Psıkologudur ayrıca.
Burakbey: Sezerın yapıskanı idi artık dusmanı asda :grin:
Ouranus: Ne zaman cagırsam lole gelır sonra dereclıde kaybettımı oyunu sılıom der :grin:
Deniz: Ts ye gırdınmı HAdı lole der mac oldumu basar kufuru tsden cıkar :grin:
Tüfekcı Bası: Olaya her zaman iyi tarafından bakar ve altarnatıf arar oyununu bılmıom :smile:
Hodor: muhabbeti seven butun balkanları dolasmıs memleketlımdır.
MolloHasan: O kalın sesıyle bızı sazıyla neselendıren bır alımımızdır.
Ömerbey: Age 3 te cok ıyı oynayo beni ılk yıkan ....dır. :grin:
Nuribey: Ömerın kardesi olup oyundan kendı bılgısayarından cok abısınınkıne bakan :grin:
TylorReiz: Daha bir kere ts de konusmamız habıre asadan yazıp benı delın eden phısclık :grin:
HuseyınBurak: Lolde feedleyıp sonrada ben bu karakteri iyi oynuom dıyen bir dın kardesımız :grin:
Batu: Habire bana takılan allahsız.
Atakan: O sarapcı konusmasıyla o dıllere destan trolluguyle benden az kufur yemedı.
DeathAngel: Haftada bır bılgısayarına format atıp ts de benden admınlık alır.
Prototype: O arkadan moto seslı bılgısayrıyla ve maclarda sona kalan adam oalrak aklımda kalan ınsan.
Nisancı: Habire PC ezık lan dıyen adam.
Kasva: Sesi afedersın bok gıbı cıkan mıcrafon almaya parası yetmeyen adam.
Pasa: ben ne oynarsam onu oynayan elı ayagı duzgun ali terbıyesı ıle buyuımus bır arkadasımız.
Temirhan: Tsden en fazla 5 dk bır 1 sanıyelık ban yer.
Rİo: Clan hakkında cok endıselenen haftada bır benden VPS veya Dedicated  Sıte adresı alır :grin:
Newprof: Sankı bı ara ts de konusuordu pek hatırlamam ama muabetıne doyum olmayan kardesımızdır.

ErtuBey said:
Serdar'ın hayatını özetlemişsin resmen abi :grin:ASDASD (Kasva)

Aasdasdasd :grin:

_CoBRa_ said:
ooo eyw. wely....

Nope newprof kardesımızı unutmusuz.

Sezer: Oyuna basladınmı en azından 50 lira bırakmadan bitirmez ve oyuna kendını verır olaya kafa atarak dalar :smile:
Cobra: Beraber Sy yı yonettık yıllarca kadım dostumdur mesur pamukcu. Klanın Psıkologudur ayrıca.
Ouranus: Ne zaman cagırsam lole gelır sonra dereclıde kaybettımı oyunu sılıom der :grin:
Tüfekcı Bası: Olaya her zaman iyi tarafından bakar ve altarnatıf arar oyununu bılmıom :smile:
Nuribey: Ömerın kardesi olup oyundan kendı bılgısayarından cok abısınınkıne bakan :grin:
TylorReiz: Daha bir kere ts de konusmamız habıre asadan yazıp benı delın eden phısclık :grin:
HuseyınBurak: Lolde feedleyıp sonrada ben bu karakteri iyi oynuom dıyen bir dın kardesımız :grin:
Atakan: O sarapcı konusmasıyla o dıllere destan trolluguyle benden az kufur yemedı.
Prototype: O arkadan moto seslı bılgısayrıyla ve maclarda sona kalan adam oalrak aklımda kalan ınsan.
Pasa: ben ne oynarsam onu oynayan elı ayagı duzgun ali terbıyesı ıle buyuımus bır arkadasımız.
Rİo: Clan hakkında cok endıselenen haftada bır benden VPS veya Dedicated  Sıte adresı alır :grin:
Newprof: Sankı bı ara ts de konusuordu pek hatırlamam ama muabetıne doyum olmayan kardesımızdır.

Yukarıda Kaan ve furkan in yazdıklarını okudum cuma gunü geliyorum veli organize ediyor turnuvayı skoru önce hakemler sonra organizatör onayladı bizim herhangi bir talebimiz olmadı ayrıca tekrar oynayın denilirse oynarız 2-0 veya 4-0 Yada başka bir skorla değil 0-0 ile başlarız benim kendimden ve arkadaslarımdan şüphem yok onlara sonuna kadar güveniyorum ayrıca GrandTURK e yakisanda budur.

Bu konuyu bu kadar uzatmaya gerek maçın hakemleri olarak biz 2-0 başlayacak dedik.Kimin ceza alacağına yine biz karar veririz.

Onlardaki adamlardan birisi küfür etti.Fakat sizdeki adamlardan biriside küfür etti.İsim vermek istemiyorum.

Kendini biliyordur.Sana gelen küfür'ün aynısını arkadaş oyunda etti.O yüzden siz görmüyor olabilirsiniz.

Biz bunları da göz önüne alarak cevap veriyoruz.Aklımıza gelen her şeyi direk olarak yazmıyoruz.

Bu arada çok ayıp veli abi, :grin: Soruyoruz ama yine senden alıyoruz. :grin:

Wesley Sneijder said:
ErtuBey said:
Wesley Sneijder said:
Tüfekçi Başı said:

ne fark edecek ki?

45 saniye ?  :lol: :lol: :lol:
193 saat oynadım canım. 668 saat Warband. Wfasata birde 20-30 saat offline var.45 saniye ha  :lol:

Canım benim mesaj atma buraya lütfen milleti saçma sapan yerlere yöneltiyorsun
Ertu'nun wfas gameplay'ı bildiğime göre 700 civarı

Welly_88 said:

Ben yokum lo :sad:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom