[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Cıdden oyunda tankmı var. Bence mound and  blade e hıç yakışmıyor tank ve ateşlı sılahlar.Ama gene sen bılırsn hypr bey.......

eneskurt1 said:
Cıdden oyunda tankmı var. Bence mound and  blade e hıç yakışmıyor tank ve ateşlı sılahlar.Ama gene sen bılırsn hypr bey.......

Hahahahaha ne güldüm varya ?

Ayrıca;

Ramsay Bolton(Snow) said:
Sende duvarı buldun, diziyi arıyorsun :smile:

79F9660CB0A3C62F812C44070ADAA8A94E4803A1

Önceden mod uzun sürer diye bakmamıştım bir gireyim dedim konuda ihtilal oluyor sanki  :lol:

Demokrasi ayarı tankla tüfekle yapılmaz, ne ihtilali la ??

Ben din sisteminde paganlığı anlayamadım. acaba hangi dini kastediyorsunuz tengrizm mi fin paganizmi filan mı ? Tengrizm yoksa olması güzel olur tabi geç kalınmadıysa

mottoman said:
Ben din sisteminde paganlığı anlayamadım. acaba hangi dini kastediyorsunuz tengrizm mi fin paganizmi filan mı ? Tengrizm yoksa olması güzel olur tabi geç kalınmadıysa

Danimarka-fin arası bölgedeki paganizm. Belki moğollar için ileride bir istisna yapılabilir.

hard02 said:
mod ne durumda hipo

Oba sahneleri-bizans sahneleri-Avrupa sahneleri(kutsal roma-bulgar-sırp-macar)-moğol sahneleri-memlük sahneleri

bitti. Kaleleriyle beraber. İspanyolların, fransızların ve ingilizlerinkiler bir de ruslarınkiler kaldı. Sonrası köy zaten.

Bayağı güzel şehirler yaptım. Ocağın sonuna doğru resimler hazır olur. :wink:

HyperCharge said:
hard02 said:
mod ne durumda hipo

Oba sahneleri-bizans sahneleri-Avrupa sahneleri(kutsal roma-bulgar-sırp-macar)-moğol sahneleri-memlük sahneleri

bitti. Kaleleriyle beraber. İspanyolların, fransızların ve ingilizlerinkiler bir de ruslarınkiler kaldı. Sonrası köy zaten.

bari bol bol resim at hyper

SucukluPasta said:
HyperCharge said:
hard02 said:
mod ne durumda hipo

bari bol bol resim at hyper
Aynen :grin:

Back
Top Bottom