[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

dostum 14 en geç 14 şubata yetişir diye düşünüyorum çünkü fazla bişey kalmadı.bannerlordun 2017 aralıkta çıkacağını hesaplarsak bu mod bize rahat rahat yeter

Çok güzel olmuş harita. :party:

Trooplar ne kadar sürer acaba pek anlamam mod işinden, 3-4 haftaya biter mi?

AD modu gibi yap yapabilirsen, troopları yükseltmekle uğraşmayalım şehirden veya hanlardan alalım parayla.

Kalyoncu11 said:
Deniz savaşlarına karar verdinmi hypercharge? Nasıl yapmayı düşünüyorsun?

Bizim dışımızdaki partilerin denizde dolaşması kısmını ayarladım, savaş kısmına karar vermedim tam olarak. VC'den de alabilme ihtimalim var, herhangi bir osp'den de. Gerçi her ikisi osp. :grin:

aynen hem evet hem hayır dediysen kesin hayır dır o sen 15 tatile çıkar sonra kalanları diğer sürümlerde eklersin

omerfaruk42 said:
B6MaX1-IcAAOXTC.jpg

Haifisch said:
HyperCharge said:
51x10= 510 tane troop ekledim bu gün. İtemlerini sıra sıra eklicem. Sömestr'a yetişmesi için her gün kaç troopa item eklemem gerekir sizce ?  :grin:
krdşm sömestr kadar bannerlord çıkar modu çıkrır msn ? sabaha kadar yaparım hatta ts3 gel :grin:
bannerlord mayıstan önce çıkmicak

Ben olayı çözdüm beyler.

Bannerlord'u çıkartmak için bu modu bekliyorlar.Hyper linki koyduğu an Bannerlord satışa sunulacak. :party:

aykut07 said:
Ben olayı çözdüm beyler.

Bannerlord'u çıkartmak için bu modu bekliyorlar.Hyper linki koyduğu an Bannerlord satışa sunulacak. :party:
Kardeşim manyak mısın? Bannerlordu da hyper yapıyor zaten....

istese hiper modu şubatta çıkartır demi hiper. bannerlord çıkmadan az oynayalım daa

Back
Top Bottom