[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Nasıl az ilerleme var, birçok modda olmayan birçok özellik var. Bence Türk forumundan çıkmakta olan en kaliteli mod bu mod. Aceleye lüzum yok, 1 yıl sonra mükemmel bir mod olur bu.

Varrak said:
Nasıl az ilerleme var, birçok modda olmayan birçok özellik var. Bence Türk forumundan çıkmakta olan en kaliteli mod bu mod. Aceleye lüzum yok, 1 yıl sonra mükemmel bir mod olur bu.

Adam haklı bütün Osmanlı modlarını bir araya getirsen sonra Light and Darkness gibi 50 mod bir araya gelse bu moduna yarısı etmez

Bence MP'ye gerek yok ilk versiyonda.

Troopları ekleyip çıkart hadi mod arayışı içindeyiz. :party:

Darlamayın adamı yahu, şu yaptığınız forum kurallarına aykırı. Adam moderatör olmasına rağmen kalpler kırılmasın diye birşey demiyor ama birşey demedikçe siz üsteliyorsunuz :grin: Çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir istekte bulunamazsınız. Çıkarsa çıktığı zaman indirir oynarsınız.

Bu demek değil ki mod hakkında tartışamazsınız, modun içeriği olsun özellikleri olsun tartışın elbette, herhangi bir modun çıkışı ile ilgili tartışmalar yasaklandı forumda, modcuları baskıladığı gerekçesiyle. Modcular bize mod yapmak zorunda ve görevinde olan insanlar değiller, bizden biriler. Mod yapmak istedikleri için yapıyorlar. İsteseler bize hiçbir bilgi dahi vermeyebilirler.

Haifisch said:
Lanet olası mod  çıkmıyor bannerlord çıktı ulan (sayılır) çabuk bitirin ulannnn çıldırcaz artık

Ben bu arkadaşa diyorum (Sanki kölesi)

Mod elbet çıkacaktır burda yapmış olduğunuz gereksiz yorumlar mod sahibinin moralini bozmaktan başka bir işe yaramaz lütfen daha duyarlı olalım

Napoleonic Wars'da ölüme (cesedime) tekme atıcağına mod yap  :smile:

Şaka bir yana başarılar dilerim. Bileklerine kuvvet  :smile:

neyse arkadaşlar özel konuşmamızda çıkarmayı planladığı tarihi söyledi sizleri daha fazla bekletmemek adına tarihi yazıyorum lütfen kızma hiper nolur mecbur kaldım

Çıkış tarihi henüz belli değildir.

Back
Top Bottom