[WB][SP] Fracture Moment: Rise of Ottoman [V0.860]

Users who are viewing this thread

Gandalf the Grey said:
Modu gizemli yapmayın, Sen Rusya modu indirirsin, ama içinden Amerikan çıkar. Önlemli olalım.

Evet gizemi açıklıyorum, Osmanlı Modu diye indireceğiz, Hyper bizi trolleyecek,
:eek: Aaaa, Moddan hıyar çıkacak. (Mutlu musun gizem çözüldü)
.

kordonfb said:
Harbi cinsel şeyler olucakmı. Lütfen ):
Hee, bizanslı dansözler var bizans Hanlarında konuşup beraber odaya çıkıyonuz onun animasyonu yapıldı, köyü basınca da kızlara tecavüz ediyorlar, Ona da filmden alıntı orjinal video konuldu. Tövbe Tövbee,
Arkadaşım git gta oyna onda var :grin: .

Yıldırım , internete sürtüşme yazarsan yani P** neyse, görürsün.Orada istediğin cinsel şeyler var :smile:

1300 De Olmayıp 1402 Olan Devletleri Merak Ettim Kodlamada Kendinizi Aşmışsınız. O Halde Zaman Biraz Daha Hızlandırılmış Diye Düşünüyorum  :grin:

Tatar! said:
1300 De Olmayıp 1402 Olan Devletleri Merak Ettim Kodlamada Kendinizi Aşmışsınız. O Halde Zaman Biraz Daha Hızlandırılmış Diye Düşünüyorum  :grin:

HyperCharge said:
Radamon said:
Hyper , zaman ilerleme durumu nasıl ? Timur falan dedin , 1 gün yerine 6 ay mı geçecek ? Öyle bir şey var mı ?

Zamanın ilerlemesi senaryoda senaryonun kendisine bağlı, belli bir aşamadan sonra gereken tarihe atlıyor. Sandbox'ta teknoloji ağacından gerekli araştırmaları yapmanıza bakıyor o iş :smile:

Black Dead said:
Yıldırım , internete sürtüşme yazarsan yani P** neyse, görürsün.Orada istediğin cinsel şeyler var :smile:
Mb'nin grafikleri bi farklı bea (: Sizde mümin modda kalmışınız az gerçekçi olun. O devirde tabi öyle şeyler olucak.

kordonfb said:
Black Dead said:
Mb'nin grafikleri bi farklı bea (: Sizde mümin modda kalmışınız az gerçekçi olun. O devirde tabi öyle şeyler olucak.
Blankstare.gif

Hancının kızı ve Hancı is My'n. Hancı zaten kızından 10 yaş büyük. 10 yaşında doğurmuş ikiside benim olacak vuracam kırbacı vuracam kırbacı derdim ama yok işte.

Ben birdaha troll içerik paylaşmayacağım, ne zaman paylaşsam hep küfür yiyorum olmuyor böyle.

Dağıtmayalım şu konuyu, animasyondan kastım sevişme değil de, senaryoda işte bir olaydan sonra düşman askerinin başının hücum diye elini hızlıca sallaması felan, balık tutma, yemek yeme vesaire.  :smile:

HyperCharge said:
Dağıtmayalım şu konuyu, animasyondan kastım sevişme değil de, senaryoda işte bir olaydan sonra düşman askerinin başının hücum diye elini hızlıca sallaması felan, balık tutma, yemek yeme vesaire.  :smile:
Kaçtı işte süprizisi  :meh: .

Edit, Neyse vesairesi varmış :smile: .

HyperCharge said:

Mr.Hyper Bey, verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederiz.  :iamamoron: :facepalm:

Animasyonları kendin mi yaptın? Yaptırdın mı? Hazır mı aldın(açık kaynak vb.)?

Çok yorum yapabilirm ama özetle şunu söylemem gerek. Yazdıklarına baktığımda oyunun genel anlamda çok sağlam temellendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Sistemler, teknolojiler ve bunların uyumunu sağlamak için çok ince çalışılması lazım.

HyperCharge said:
kendim yapmadım, genel olarak yaptırılmış olanlar var. Bir kısmı da hazır.
Hocam sen modu çıkar foruma bakma böyle daha iyi.
Şaka

Back
Top Bottom