[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
haritadan bir kesit :grin: nihayet grafikleri az buçuk geliştirmeyi başardım :party:
1GAyDG.jpg

gayet güzel ama sanki haritanın bazı yerleri çok boş görünüyor Oralar a bir kaç kale bir kaç köy olsa daha iyi olmaz miydi bir de Constantinople yerine istanbul olsa dağa iyi olurdu o zaman lar ismi istanbul değildi ama Constantinople de bir tuhaf durmuş emeğe saygı ??

safagoktas said:
gayet güzel ama sanki haritanın bazı yerleri çok boş görünüyor Oralar a bir kaç kale bir kaç köy olsa daha iyi olmaz miydi bir de Constantinople yerine istanbul olsa dağa iyi olurdu o zaman lar ismi istanbul değildi ama Constantinople de bir tuhaf durmuş emeğe saygı ??
o boşlukları ilerleyen versiyonlarda yeni şehir  ve kalelerle dolduracağım :wink: bu arada boşver constantinople ismini kendin de değiştirebilirsin zaten :grin: :grin:

RoadWarriror said:
haritadan bir kesit :grin: nihayet grafikleri az buçuk geliştirmeyi başardım :party:
1GAyDG.jpg
Kanka güzel yapmışsın haritayı ancak bazı şehir isimleri hatalı düzeltsen çok güzel olur :wink:

Nihayet çıkış tarihi belirlendi ve 2 çeşit senaryo rehberi

09.12.2017 max. çıkış tarihi
not:Arkadaşlar bu çıkış tarihi kesin değil çünkü internete sadece cumartesi erişebiliyorum bu yüzden kesin değil yani çıkmayada bilir o gün :oops:

1.Muğla yakınlarındaki tapınak şövalyelerini yok etmeniz gerekiyor.
2.Rize kalesi onu Rumların elinden almanız gerekiyor hiçbir krallığa bağlı olmadan.(reddebilirsiniz)
3.Kıbrıs bölgesindeki avlanma alanında bir mühendis var onu haydutların elinden kurtarmalısınız.
4.Ve son olarak ekmek alacaksınız :grin:

1.15 tane ekmek almalısınız.
2.Gizemli harabelerdeki kayıp kızı bulmanız gerekiyor.
3.Kayıp yaveri bulmalısınız önce haçlı komutanı öldürün zaten onunla karşılaştığınızda size Tapınağa götürdüğünü söyleyecek tapınak ise İstanbulun karşısında
4.Adana bölgesindeki korsanları yok edin baya güçlüler ama :mrgreen:
5.Ve Selçuklu şehirlerindeki gizlenmiş alpleri bulmalısınız.

RoadWarriror said:
Nihayet çıkış tarihi belirlendi ve 2 çeşit senaryo rehberi

09.12.2017 max. çıkış tarihi
not:Arkadaşlar bu çıkış tarihi kesin değil çünkü internete sadece cumartesi erişebiliyorum bu yüzden kesin değil yani çıkmayada bilir o gün :oops:

1.Muğla yakınlarındaki tapınak şövalyelerini yok etmeniz gerekiyor.
2.Rize kalesi onu Rumların elinden almanız gerekiyor hiçbir krallığa bağlı olmadan.(reddebilirsiniz)
3.Kıbrıs bölgesindeki avlanma alanında bir mühendis var onu haydutların elinden kurtarmalısınız.
4.Ve son olarak ekmek alacaksınız :grin:

1.15 tane ekmek almalısınız.
2.Gizemli harabelerdeki kayıp kızı bulmanız gerekiyor.
3.Kayıp yaveri bulmalısınız önce haçlı komutanı öldürün zaten onunla karşılaştığınızda size Tapınağa götürdüğünü söyleyecek tapınak ise İstanbulun karşısında
4.Adana bölgesindeki korsanları yok edin baya güçlüler ama :mrgreen:
5.Ve Selçuklu şehirlerindeki gizlenmiş alpleri bulmalısınız.
Bence senaryoları uzat. Şöyle uzun soluklu bi senaryo oynayalım.

adsız said:
RoadWarriror said:
Aslında moda senaryo eklemeyecektim bile sonradan eklendi  :grin:
Bi patch çıkarıp uzun bi senaryo ekleyebilirsin bro.
Evet dikkat ettim millet artık senaryo mod oynamayı tercih ediyor baksana evlat moduna buz çok az değişiklik yapmış ona rağmen mod inanılmaz ilgi gördü ilerleyen dönemlerde müthiş aksiyonlu senaryolar eklemeyi planlıyorum :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom