[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
eneskurt1 said:
Bızım bızansla ılışkımız 0 ama neden devrıyeler ve lordlar bıze saldırıyolar anlamadım ?
Eğer din sisteminde İslamı ve ırk menüsünde ise Türk u sectiysen öyle olacaktır gerçekçilik açısından

eneskurt1 said:
Bızım bızansla ılışkımız 0 ama neden devrıyeler ve lordlar bıze saldırıyolar anlamadım ?
Yok Ondan Değilmiş Yaptım Kusura Bakma Asker Limitim Doluymuş :grin: Bide Haçlı Komutanı Nerede ?

aykuteloglu01 said:
eneskurt1 said:
Yok Ondan Değilmiş Yaptım Kusura Bakma Asker Limitim Doluymuş :grin: Bide Haçlı Komutanı Nerede ?
Notlar bölümünde bak orada herşeyin yeri gösteriliyor şuan unuttum çünkü :oops:

Mod daha tamamlanmadı mı yoksa yüklenen eski bir sürümü mü? Tam sürümü bu değilse uğraşılırsa bir ihtimal olabilir ama yüklenen haline tamamlanmış demeye yalancı şahit ister, umarım ben yanlış anlamışımdır veya yanlış sürümü yüklenmiştir.

Annie May said:
Mod daha tamamlanmadı mı yoksa yüklenen eski bir sürümü mü? Tam sürümü bu değilse uğraşılırsa bir ihtimal olabilir ama yüklenen haline tamamlanmış demeye yalancı şahit ister, umarım ben yanlış anlamışımdır veya yanlış sürümü yüklenmiştir.
Nasıl yani anlamadım :?:

Bulduğum hatalar
1.Şehirlere , Köylere ve Kalelere girince hayvan sesleri çıkıyor :grin: ciddiyim ve bu ses şehirden çıkana kadar sürüyor :???:
2.Hazar Denizinin ortasında Talim Alanı var :neutral:
3.Kahire sahnesinin etrafında tuhaf cisimler var :grin:
4.Tuhaf bir şekilde Fps düşüşü ve donmalar meydana geliyor
5.Sahnedeyken Esc tuşuna basıp menüye girip çıkınca ölüm sesi geliyor
6.Bazı zırhlarda kaplama hatası var
7.Kervansarayın surları çok acayip :???:
8.Bazı yazılar ve diyaloglar ingilizce
9.Deniz savaşı yok oyunda deniz savaşına girince geri çıkıyor
10.
Eksiklikler
1.Nativeden kalma çok eşya var :roll:
2.Gürcistan Krallığına bir kaç köy , kale filan ekle çok güçsüzler
3.Sahneler biraz daha gerçekçi olsa güzel olabilirdi
4.Kral ve Lord yüzleri nativeden kalma

Giriş veya Intro diyorsun sanırım, pek iç açıcı değil, hangi seçeneği seçersen seç gemiyle gittiğini belirtiyor fakat karşımıza Konya'daki savaş çıkıyor. Gördüğüm kadarıyla şehirler yapılmamış içi boş, içi boş olmayanlar da 1080 yılına uygun olarak yapılmamış.
4GJ3Y7.jpg
En başından böyle olduğundan, fazla incelemeye ihtiyaç duymadım, bitmiş bir modda olmaması gereken şeyler bunlar. Her neyse uğraşılınca hepsi düzeltilir ama şimdilik bitmiş demek hatalı olur.

Annie May said:
Giriş veya Intro diyorsun sanırım, pek iç açıcı değil, hangi seçeneği seçersen seç gemiyle gittiğini belirtiyor fakat karşımıza Konya'daki savaş çıkıyor. Gördüğüm kadarıyla şehirler yapılmamış içi boş, içi boş olmayanlar da 1080 yılına uygun olarak yapılmamış.
4GJ3Y7.jpg
En başından böyle olduğundan, fazla incelemeye ihtiyaç duymadım, bitmiş bir modda olmaması gereken şeyler bunlar. Her neyse uğraşılınca hepsi düzeltilir ama şimdilik bitmiş demek hatalı olur.
Haklısın keşke biraz daha uğraşıp modu çıkartsaydı umarım bu sorunlar düzeltilir ve daha güzel bir mod ortaya çıkar

Annie May said:
4GJ3Y7.jpg
Evet gemiyle gidiyorsun diyor ama sonra gemiden indiğini açıkça belirtiyor :roll: Trabzon sahnesi evet benim için bir fiyasko oldu ama onu en kısa zamanda düzeltme yapacağım

EDİT:Sahneler de evet çok kötüyüm kullandığım sahneler zaten birer OSP Sahnelere yeni eşyalar eklemeye çalıştım ama sonuç başarısız oldu kervansarayın surlarında bir gariplik görmedim talim alanını Hazar denizinden kaldırdım nasıl kaydedilmedi anlamadım İngilizce yazılar giderilecek

RoadWarriror said:
Annie May said:
4GJ3Y7.jpg
Evet gemiyle gidiyorsun diyor ama sonra gemiden indiğini açıkça belirtiyor :roll: Trabzon sahnesi evet benim için bir fiyasko oldu ama onu en kısa zamanda düzeltme yapacağım

EDİT:Sahneler de evet çok kötüyüm kullandığım sahneler zaten birer OSP Sahnelere yeni eşyalar eklemeye çalıştım ama sonuç başarısız oldu kervansarayın surlarında bir gariplik görmedim talim alanını Hazar denizinden kaldırdım nasıl kaydedilmedi anlamadım İngilizce yazılar giderilecek
Dostum keşke moda biraz daha uğraşıp daha sonra çıkarsaydın neyse bu arada İbadethaneleri ve Asker Ocağını bulamadım

Dostum ben Yaver görevını yaptım sonra haydut görevıne geldım görev yerınde konya çevresınde ama ne konya çevresınden nede adana çevresınde haydut felan yok hıle açıp ctl t den baktım gene yok :sad:

Hayır yanlış anladın sanırım eksiklik fazla yok oyun hataları biraz fazla keşke hataları giderip öyle çıkarsaydın modu neyse sen en kısa zamanda hataları düzeltirsin :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom