[WB][SP] Empire Wars: 1080 V2.4 Hotfix Çıktı!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Evet arkadaşlar testimiz bitti frozenpainter'den olumlu sonuçlar aldım ama erozbey için aynısını söyleyemeyeceğim :grin: ikisininde ortak bulduğu hataları düzelteceğim ve kalan birkaç eksiklikleri de tamamladıktan sonra modun çıkış tarihini vereceğim

Road kardeş mod un bu yıl çıkma ihtimali varmı :mrgreen:
Bide önceden bahsettiğim deniz korsanlarını ve donanmaları ekledin'mi :?:

evet arkadaşlar nasıl sizce aradaki fark belli mi :grin:
Untitled.png

RoadWarriror said:
Evet arkadaşlar testimiz bitti frozenpainter'den olumlu sonuçlar aldım ama erozbey için aynısını söyleyemeyeceğim :grin: ikisininde ortak bulduğu hataları düzelteceğim ve kalan birkaç eksiklikleri de tamamladıktan sonra modun çıkış tarihini vereceğim
modun çıkışını dört gözle bekliyoruz . oyunu oynamayı bıraktım çoğu modlar çok klasik geliyor artık :smile:
modun boyutu kaç gb acaba bi bilgi verme imknaın var mı ortalama olarak ? kolay gelsin

Grafikleri geliştirmek için uğraşıyorum lakin biraz zor ve modu uzatıcak sanırım bu nedenle grafikleri bir patcha bırakacağım yani ilk versiyonu ne yazıkki grafiksiz oynayacaksınız :oops:

RoadWarriror said:
Grafikleri geliştirmek için uğraşıyorum lakin biraz zor ve modu uzatıcak sanırım bu nedenle grafikleri bir patcha bırakacağım yani ilk versiyonu ne yazıkki grafiksiz oynayacaksınız :oops:
Kardeş önemlı olan modun akıcılığı grafıksız de oynarız no problem :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom