[WB][SP]EMPIRE MOD [BETA ÇIKTI! İNDİR VE OYNA!](ANKET EKLENDİ)

BETA Beklentilerinizi karşıladı mı?

• Evet

Votes: 122 50.6%
  • Hayır

Votes: 119 49.4%

• Total voters
    241

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
GÜCELLEME

-Diplomasi Eklendi
-Akademi %50 Eklendi

Akademi Ne İşe Yarayacak?
-Şehirde Para Vererek Askerleri Terfi Edecek.

modu sabırsızlıkla bekliyorum kardeşim  :grin: mod yapma ile ilgili bir bilgim olsa sana yardım ederdim

.
bu mesaj ben Osmanlı senaryosu v2 görüntülerini paylastiktan hemen sonra geldi.

kusura bakma ama buradaki insanları bu şekilde kandırmana vicdanim el vermezdi. Konunu kirletme gibi bir dusuncem de yok. tartışmayı daha fazla uzatmayacagim.

Ahmet Aktaş said:
.
bu mesaj ben Osmanlı senaryosu v2 görüntülerini paylastiktan hemen sonra geldi.

kusura bakma ama buradaki insanları bu şekilde kandırmana vicdanim el vermezdi. Konunu kirletme gibi bir dusuncem de yok. tartışmayı daha fazla uzatmayacagim.
Burda ilk defa görmedim dedim, anlamadın herhalde. İnanmazsanız inanmayın :grin: Hakk gerçekleri bilir :grin: Neyse Konu Kirlenmesin :grin: Akademi görüntüleri gelecektir.

Berşantankişi said:
Yeniçerilerin resimlerini felan ekle bu arada daha çok görev ekleyebilrsen güzel bir mod olur ateşli silahları unutma sakın haa
tüm ordular düzenlendi, ve ateşli silahlar eklendi :grin: Haftaya resimler gelir

Ondrt said:
mtllc01 said:
Orthodox ile christian aynı din sadece orthodox bir mezhebi onu orthodox ve catholic olarak değiştirirsen çok iyi olur.Sadee christian olarakta kalabilir.Diğer dinleri arkadaşın dediği gibi eklersen yine çok güzel olur ateizm,budizm,şintoizm,şamanizm,konfüçyüsçülük xd(Birsürü din var ne yapayım :dd)
Diğer dinleri ekleyeceğim  :grin:
Mehzep olduğunu ben de biliyorum ama adamlar düşman, geçmişten gelen bi düşmanlıkları var

İşte o çatışma ortodoks lar ile katolikler arasında

Güncelleme

QX8ONy.png

Radamon said:
Bir bak istersen. Bunlar Ottoman Scenario'dakiler :smile:

Osmanlı Kalkanı - Yatağan - Müslim Balta

Neyse başarılar.

Osmanlı Senaryosu öncesine bak bence, eğer KtO dan değilse kaldırırım, sıkıntı olmaz :grin:

Evet ordaki osmanlı kalkanı ve baltası kto dan amam izin almadıysan kullanma çünkü ben izinsiz kullanınca kızmıştı

SalsusAtheos said:
Akkoyunlu birliklerine de biraz önem verir misin acaba?
Akkoyunlar 1508 de yıkılıyor, benim modum 1804'de.  :grin:
Onun yerine Afşar hanedanlığı var, onun birlikleri de tamamlandı :grin:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom