Warband Update: 1.172 ve Eski versiyonlar

Tale of Hype

Recruit
WB
Best answers
0
HyperCharge said:
TaleOFHype - ØverĦere™ ? said:
Bugün serverlere girmemeye başladı hata ise bu serverin sürümü 1.170 senin sürümün 1.172 diye oysa bundan önce hata vermiyordu :dead:
O sorun senle alakalı değil bu durumda. o serverların sahiplerinin sorunu. Her yeni sürüm geldiğinde, bütün serverları güncellemek gerekir. Oyunun kendi güncelleme sistemi yok tabii. Server dosyalarını sunucu sahibi taleworlds'ün sitesinden kendi indiriyor.
Bu saatlerde az kişi oluyor zaten , çok kişinin olduğu saatlerde girip serverlere deneyim demin bazı serverlere girmeyi denemiştim.
 

YILDIRIM

Arkadaşlar Taleworldsün sitesinden Warband'ı indirmeye çalışıyorum lakin indirme hızı 1 kilobyte olarak gözüküyor. İnternetimde, tarayıcımda, bilgisayarımda herhangi bir sorun yok.

https://www.taleworlds.com/en/Games/Warband/Download

Buradan indiriyorum. Farklı bir tarayıcıdanda denedim. Kutulu aldım. Keye sahibim ama maalesef kutu yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
 

savotexe

Recruit
Best answers
0
3gün olmuş hala çözememişsen taleworlds sitesi bazen çok yavaş oluyor söylediğin gibi girilmiyor ve birşey indirilmiyor
başka linklerde (yadisk,mediafire vs.) bulabilirsen ordan indirirsen olucaktır.
 

MArdA TaleWorlds

Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
2
Selamlar, indirme sunucularımız ile ilgili bir süredir aşırı yoğunluktan dolayı bilinen bir sorun bulunmakta. Bu soruna bir çözüm bulmak için çalışıyoruz. Eğer oyunu internet sitemizden veya Steam üzerinden satın aldıysanız Steam üzerinden indirebilirsiniz.

Dosya paylaşım siteleri yerine Steam'i kullanmanızı öneririm.

Anlayışınız için teşekkürler!