WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Users who are viewing this thread

arkadaşlar ben oyunda(warnband 1134) tğm kaleleri aldım lord atise gittim çeyiz parasını ödedim ama bana haber gelmedi sık sık kontrol ediyorum bide o benim derebeyim ben heryere ışınlanarak gidince dioreumki acaba  ben ışınlandıım izin zaman geçmiyormu

yaptım daha haber gelmedi bakalım bide benim 286 askerim vardı moral berbat herkes terkediyo 54 kaldı

yaa arkadaşlar ben kto diye bir mod indirdim oyunda osmanlı var ama rengi kırmızı ben kendi kalemi alınca oda kımızı oluyo oyun kötü oluyo o yüzden ben krallıkların rengini değiştirmek istiyorum ama nasıl yapcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin

atakyus said:
yaa arkadaşlar ben kto diye bir mod indirdim oyunda osmanlı var ama rengi kırmızı ben kendi kalemi alınca oda kımızı oluyo oyun kötü oluyo o yüzden ben krallıkların rengini değiştirmek istiyorum ama nasıl yapcağımı bilmiyorum lütfen yardım edin
http://mountandblade.mircon.de/wrapper/editor_download.htm Bu program ile yapabiliyordun onu,programı çalıştır ilk çıkan ekranda accept'i seç.Sonra Üst tarafta text compiled files'ı seç ve en altında text compiled files confugration kutucuğuna
E:\Steam\SteamApps\common\mountblade warband\Modules\Native\
gibi Kto'nun yolunu yaz. bu yol sende C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\mountblade warband\Modules\Kto\ gibi olabilir.
Edit: Yaptıktan sonra save confugration diyeceksin,sağdan factions editor'ü açacaksın,çıkan menüde 13.player's faction diyor,ona tıklayıp rengi kafana göre ayarlayacaksın.Ayar bitince sağ üstten önce update faction sonra save changes yapacaksın.

Arkadaslar ben oyuna yeni basladım herseyi ufak ufak ögreniyorum bir sorum olacak.Simdi bende Mount&Blade Versiyon 1.011 Native var.Birkaç yeri arastırdım anladıgım kadarıyla bu modlarda krallık kurulmuyormus.Ben Krallık kurup lord felan atayıp oynamak icin hangi modları hangi versiyonları indirmem gerekiyor ufak bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum Şimdiden teşekkürler.

Ragnar00 said:
Arkadaslar ben oyuna yeni basladım herseyi ufak ufak ögreniyorum bir sorum olacak.Simdi bende Mount&Blade Versiyon 1.011 Native var.Birkaç yeri arastırdım anladıgım kadarıyla bu modlarda krallık kurulmuyormus.Ben Krallık kurup lord felan atayıp oynamak icin hangi modları hangi versiyonları indirmem gerekiyor ufak bir bilgi verirseniz çok mutlu olurum Şimdiden teşekkürler.
M&B 1.011 de sadece  lord olabilirsin ordu yönetmek için mareşal  ama krallık kurma olayı warbandda geliyordu.Oyuna alışmak için biraz  1.011 oynayabilirsin fakat  krallık kurma warband'da war

Ya benim bildiğim o bir krallığa girersen eğer o krallıktan ayıldıktan sonra kalelerin veya şehirlerin elinden alınıo?

nefret1907 said:
Ya benim bildiğim o bir krallığa girersen eğer o krallıktan ayıldıktan sonra kalelerin veya şehirlerin elinden alınıo?
Eğer mesela bir kale aldığında kaleyi sana vermezse fararhag edebiliyorsun topraklarınla birlikte topraklarınla başka bir krallık oluşuyor ve isyan ettiğin krallıkla otomatikman savaşa girmiş oluyorsun ama sonra başka bir krallığa derebeyi olursan topraklar gene sende kalıyor derebeyi oluyorsun.

Ragnar00 said:
Tesekkürler kardesim bilgiler isime yaradı warband yükledim kurdum krallıgı kolaymıs sagolasın  :grin:
diplomacy modunu yuklersen daha  warband nativeye göre  daha geniş diplomacy var  örnegin ateş kes, ticaret ve müttefik antlaşmaları gibi

arkadaşlar ben warband'ta ben kont regosdan leydi johanayla evlenme görevini aldım kontla ilişkim hileyle yüz yaptım leydiyle 21 di görevi alalı 60 günü geçti hergün 1-2 defa gidiyorum hala bişey yok nasıl yapacağız evliliği

afacanemre said:
arkadaşlar ben warband'ta ben kont regosdan leydi johanayla evlenme görevini aldım kontla ilişkim hileyle yüz yaptım leydiyle 21 di görevi alalı 60 günü geçti hergün 1-2 defa gidiyorum hala bişey yok nasıl yapacağız evliliği
Lordla aran iyi ise düşman kuvvetle geliyor şeklinde bir söz söyleyip lordun düğünü gerçekleştireceği şehre yada kaleye gitmesini sağla.. Savaşlar ve mareşal görevlerini tamamlamadan yani sefer bitmeden düğün olmaz.. İlk ziyafet verildiğinde sana sürekli bilgi verilecek kaçırma düğünün gerçekleşeceği kalenin yakınında dolan... :wink:

Back
Top Bottom