WB Warband - Krallık Kurma ve Evlenme Rehberi (WB)

Users who are viewing this thread

winner said:
ortak düşmanlarınız varsa hemen bir npc ni o krala elçi olarak yolla ve şansını dene
Çok denedim Edit karizmalı iknası 10 adam yolladık gene fıs.aman çok da önemli değil tanmasınlar...

bu tanıdığını gösterir zaten..

2 krallık savaşa girdiğinde ben direk birine savaş açıp diğerine elçi yolluyorum. bu sayede 6 krallıkta tanıyor.. tanımazsa savaşırız barış teklif edince tanımış sayılıyor zaten.

Winner, demişsin ki bazı NPC'lere toprak verince lordlar hoş karşılamıyor. Bu doğru, fakat bunu yapmalarının bi' sebebi var. Bu tamamen NPC'lerinin soylu olup olmaması ile ilgili, yani NPC soylu ise hoş karşılarlar. Eğer NPC soylu değilse o zaman hoş karşılamazlar, aşağıya kimin soylu olup olmadığını ekliyorum. Eklersen herkes için faydası olur. :wink:
Alayen         Soylu
Artimenner Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Baheshtur Soylu
Borcha         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Bunduk         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Deshavi         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Firentis         Soylu
Jeremus         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Katrin         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Klethi         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Lezalit         Soylu
Marnid         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)
Matheld         Soylu
Nizar         Düşük Sınıf (Uyarı! Nizar soylu olduğunu söyler ama değildir, o yüzden yongaya düşmeyin. :wink: )
Rolf                 Soylu
Ymira         Düşük Sınıf (Soylu değil anlamında.)

Tatura said:
bu tanıdığını gösterir zaten..

tanımazsa savaşırız barış teklif edince tanımış sayılıyor zaten.

Barış teklif ettiğinde yine sıfat belirtmeden konusuyorlar.Buda tanmadıgı anlamına geliyor.

Arkadaşlar ben bir leydiyi kaçırdım yani evlendim fakat leydi hala evlendiğimiz şehirde ben onu şehirime götürmek istiyorum fakat götüremiyorum. Sarayın yapılması gerekiyormuş fakat ben saray yapamıyorum :???:
Şimdiden teşekkürler

Ben Narra şehrine sahibim fakat sehri düzenle dediğimde hiç saray çıkmıyor önceden yapılmış olabilir mi?
Yoksa başka bir şehir mi almam gerekiyor?

arkadaş diyelim nizarı veyatta bir  soysuzu düşük sınıfı lord yaptım  ne olur kötü bir şey olur mu nizar bize  kelek atar mı?

[ quote author = memocih link = topic = 110099.msg2676060 # msg2676060 date = 1272056046 ]
Bilgiler cok iyi oldu saolasın bir araya geldi.
[/ QUOTE]
peki nasil BİR krallığa derebey oluyor tip basta karakterimi hazırladım bende tüccar diye BİR adam Iki FDI verdi Muaf birsey Boş Boş gezniyorum ne köye nede kaleye Savaş açabiliyorum yardim edebilr misniz

3 sorum olacak

1.NPC ler nedir anlamadım

2.idari hakkı puanına nsl bakılıyorr

3.kendi krallıgımızı kurmanın maddeeler seklinde anlatırmısınız cunku bise anlamadım

Back
Top Bottom