Vampir ve Köylü

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar Merhabalar. Bu oyunu açıyorum çünkü arkadaşlarla zevk içinde oynadığım , zeka ve strateji isteyen bir oyun. Oyunumuz gayet basit açıklıyorum.​

TANITIM

Oyunumuz vampir ve köylüler arasında geçiyor. Atıyorum 20 kişilik bir ekip isek bunun 15'i köylü 5'i vampir olacak. Fakat köylüler kimin vampir olduğunu bilmeyecek. Fakat vampirlere öncelik tanınacak ve birbirlerinin tanıma hakkı verilecek. Amaç gayet basit. Vampirler köylülere çaktırmadan köylüleri suçlayacak. "Ne diyo la bu" dediğinizi duyar gibiyim açıklayayım. Atıyorum vampirler birbirini tanıyor zaten , bir kurban seçecekler ve onun vampir olduğuna inandırmak için çaba sarf edecekler.

Ne gibi çaba ? Atıyorum , çok şüpheli konuşuyor , bir ona vampir diyor  bir buna diye kendince bir sebep belirtecek. Köylüler ise vampirleri ifşa etmeye çalışacak. Herkes fikrini yürüttü ve ben en çok oyu alan kişiyi seçeceğim ve ona diyeceğim ki "sen necisin" o da gerçeği söyleyip vampir ya  da köylü olduğunu söyleyecek. Oyu en çok o aldığı için ne olduğu fark etmeksizin oyundan çıkacak ve birde vasiyet bırakacak.Umarım açıklayıcı olmuştur. Oynadıkça daha da anlayacaksınız.​

KURALLAR

Bir iki kuralımız var.
- Oyunda olmayan ileti atmasın yoksa moderatör amcalara söylerim.
- argo , spam , mızıkçılık kesinlikle yok.
- Lütfen beni sevmeye çalışın.​

İLK OLARAK 10 KİŞİ İLE OYNAMAK İSTİYORUM. 3 VAMPİR , 7 KÖYLÜ OLACAK. KATILAN İLK ON KİŞİ İLE OYNANACAK. AKTİF OLAMAYACAKLAR GELMESİN

KATILMAK İSTEYEN HAZIR YAZSIN , 10. KİŞİDEN SONRA KİMSE YAZMASIN BENİM VAMPİRLERİ SEÇMEMİ BEKLESİN. ÖZEL İLETİ YOLU İLE VAMPİR YA DA KÖYLÜ OLDUĞUNU BELİRTECEĞİM.

Artık her şey sizde olacak. Kendini kurtarmak için takım arkadaşını mı satarsın , yoksa sessiz katil modunda mı takılırsın veya kafa karıştıran cümlemi kurarsın hepsi sende. Ha bu arada koyun olmayın  :roll:

Hayırlı uğurlu olsun inşallah oyun tutar. Kafanıza takılan oldukça özel mesaj yoluyla sorabilirsiniz.

Oyunu ben idare edeceğim , o yüzden ben 10 kişi içerisinde olmayacağım.

Düzenleme: 3 kişi hazır durumdayız. Okullardan olsa gerek aktiflik az. Yine de bekleyelim.

Back
Top Bottom