Klan üyelerini ve çocuklarımı evlendirmedeki sorun!!!

Users who are viewing this thread

Oyunu modsuz olarak oynuyorum ve ikiz erkek çocuğum oldu, 18 yaşına geldiklerinde yanıma aldım ve güzel bir gelin aramaya başladım. Nüfuslu bir klanın 18 yaşındaki sevimli bir üyesini buldum, beğendim ama o klanın liderine gidip evlilik teklif ettiğimde bana 60 yaşındaki annesini oğlum ile evlendirmeyi teklif ediyor. Ne yaptıysam kızını oğluma alamadım. Bir süre sonra talip olduğumuz kızı başkası aldı :s. Bu oyun içinde geliştirme bekleyen bir eksiklik mi? Yoksa o kızı kendimize almanın bir yolu var ben mi bilmiyorum? Eğer geliştirmeyi bekleyen bir eksik ise bunun gelişmesi için kimle/kimlerle iletişime geçmem gerekir. Çünkü bu sebeple aşırı derecede soğumaya başladım. Mod da kullanmak istemiyorum Steam Başarımlarını kazanmak istiyorum :s. İşin içinden çıkamıyorum lütfen yardımcı olun...

Ah abicim kızın babasıyla görüşülür mü ya. Madem gözüne kestirdin kızla görüşüp işi bağlasana :grin:
:grin: kendime bakmıyorum ki, evladıma biricik şehzademe kız bakıyorum. Evlendirmeyi düşündüğüm kıza gidip konuştuğumda ise evlenmeyle ilgili bir seçenek çıkmıyor. Aslında "kız oğluma varır mısın? Alayım mı seni oğluma? Gelinim olcaa mısın?" şeklinde bir diyalog seçeneği olsa süper olurdu. Kendin evleneceğin zaman sıkıntı yok ama klandan bir üyeyi evlendirmek istediğimde, kızın klanında ondan daha büyük bekar bir kadın olmaması gerekiyor. O klanın liderine gittiğinde, klanının en büyük bekar kadınıyla evlendirmeyi teklif ediyor. Orada bile bi seçenek çıksa "Bizim klanda şu şu şu kadınlar bekar. Talip olduğunuz hangisi?" gibi bir seçenek olsa o da süper olacak. Sırf bu yüzden oyundan soğumaya başladım :sad:

Oyunu modsuz olarak oynuyorum ve ikiz erkek çocuğum oldu, 18 yaşına geldiklerinde yanıma aldım ve güzel bir gelin aramaya başladım. Nüfuslu bir klanın 18 yaşındaki sevimli bir üyesini buldum, beğendim ama o klanın liderine gidip evlilik teklif ettiğimde bana 60 yaşındaki annesini oğlum ile evlendirmeyi teklif ediyor. Ne yaptıysam kızını oğluma alamadım. Bir süre sonra talip olduğumuz kızı başkası aldı :s. Bu oyun içinde geliştirme bekleyen bir eksiklik mi? Yoksa o kızı kendimize almanın bir yolu var ben mi bilmiyorum? Eğer geliştirmeyi bekleyen bir eksik ise bunun gelişmesi için kimle/kimlerle iletişime geçmem gerekir. Çünkü bu sebeple aşırı derecede soğumaya başladım. Mod da kullanmak istemiyorum Steam Başarımlarını kazanmak istiyorum :s. İşin içinden çıkamıyorum lütfen yardımcı olun...
Bannerlord'da süpermarketlerde kullanılan FIFO sistemi kullanılıyor. Yani kız alırken son kullanma tarihi hangisi önceyse onu almak zorundasın :grin:.Şakasız ben de o kadar oynadım ona bir çözüm bulamadım. Çocukları evlendirirken 5 10 tane aday seçiyorum deniyorum hepsini. Hele şu yeni gelen güncellemelerle tanışmadığın karakterler ansiklopedide gözükmüyor ya, işleri daha zor hale getirdi.

Bannerlord'da süpermarketlerde kullanılan FIFO sistemi kullanılıyor. Yani kız alırken son kullanma tarihi hangisi önceyse onu almak zorundasın :grin:.Şakasız ben de o kadar oynadım ona bir çözüm bulamadım. Çocukları evlendirirken 5 10 tane aday seçiyorum deniyorum hepsini. Hele şu yeni gelen güncellemelerle tanışmadığın karakterler ansiklopedide gözükmüyor ya, işleri daha zor hale getirdi.
Evet, o da büyük bir dert. Klan üyeme evlenme teklifi geliyor ama adamın yaşını, tipini, özelliklerini göremiyorum. Çok saçma, bence en azından teklif geldiğinde açılması gerekiyor. Bu iki problemin giderilmesinin zor olmadığını düşünüyorum. Ama öncelik meselesi tabii :sad:

Back
Top Bottom