Vücut Geliştirme & Fitness

Users who are viewing this thread

Haftaya okula dönüyorum, döner dönmez spora başlamak istiyorum ama g*t yemiyor. Tavsiye verebilecek var mı ?

Bu yaz kilo verdim, kara kuru bir şey oldum kilo almam lazım.

Harlek said:
Haftaya okula dönüyorum, döner dönmez spora başlamak istiyorum ama g*t yemiyor. Tavsiye verebilecek var mı ?

Kondisyon,düzenli çalışma,protein ağırlıklı beslenme,düzgün bir antrenman programı :wink:

Harlek said:

keep it social and fun. kendine gym buddy bulursan daha uzun sureli olur sporun.

Ben de bugun cok vaktim olmadigi icin spor olarak pistol squat yaptim biraz. Sonra uzun yola ciktik 10 saat boyunca popomun ustune oturdum. Simdi bacaklarim ve popom haddinden fazla aciyor/agriyor.  :sad:

4. kez salona gideceğim, hafiften alışmaya başlıyorum.
Mastürbasyon-fitness ilişkisi hakkında bilgi verebilecek var mı ?
Haftada 1-2 yapıyordum, tamamen bırakılması ile alakalı birkaç bir şey okudum.

Ucuz yollu beslenmek için de bi’ rehber lazım, malum öğrenciyiz.

kosuda anlamadigim bi sekilde platoya oturdum. elimden geleni yapiyorum da hizlanamiyorum degil. nedense hizlanmaya calissam da bacaklarim hizlanmiyo. hadi hadi diye kendimi zorlasam da bi 10 sn hizlaniyorum belki sonra yine yavasliyolar. yazinki gibi olabildigince oksijen almaya calismiyorum, nabzim asiri yukselmiyor. neyden oturu olabilir bu?

Sağ kolumla başımı kaşıyayım dedim sanki birisi biceps bölgesine iğne batırıyor. Şu an aynı şekilde kolumu kaldırıyorum yine aynısını yaptı. Dünden evvelki gün zorlamışım belli ağırlık kaldırsam ilerler mi acaba? Ara vereyim mi birkaç gün?

Kara Bey said:
Sağ kolumla başımı kaşıyayım dedim sanki birisi biceps bölgesine iğne batırıyor. Şu an aynı şekilde kolumu kaldırıyorum yine aynısını yaptı. Dünden evvelki gün zorlamışım belli ağırlık kaldırsam ilerler mi acaba? Ara vereyim mi birkaç gün?
Olur öyle. Esnemeyi ihmal etme.

Back
Top Bottom