TR_Vatan_RP ||>PW Server<||Hayırlı Uğurlu Olsun Cümleten

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Ad:Ömer Faruk
Günlük Aktif Olma Durumu: 5-6 saat en az genelde 8-9 saat oynarım
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? Ben herkeze adaletli davranacağımı düşünüyorum. 2 kere admin oldum.(yazmayı unuttum :smile: )
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:9/10
İletişim Bilgileriniz: Steam: xdotex1
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok]: Var

Ad:İlhan Berk Erten
Günlük Aktif Olma Durumu:8-9 saat
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim?:Kendime güveniyorum Rpem iyidir iyi bir hizmet verebilceğime inanıyorum.
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:10/9
İletişim Bilgileriniz:steam:s2ci1098
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Var]

Ad:Furkan Ege Şengül
Günlük Aktif Olma Durumu: Sabah7--Akşam12
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? Adminlik deneyimlerim fazla 4 kere adminlik yaptım Rol bilgiminde normalin üstünde olduğunu düşünüyorum
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]: 10
İletişim Bilgileriniz: [email protected],05367483337,steam: Theİmam
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok] Mikrofonum Ve TeamSpeak programım Var.                        Saygılarımla...

Ad: Berk İsmail Aycan
Günlük Aktif Olma Durumu: 5-6 saat
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? uzun zamadır pw oynuyuorum ve deneyimim var
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:8
İletişim Bilgileriniz: [email protected]
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok] mikrofonve ts var

Arkadaş bu kadar PW server'ı açmayın bi tane olsun herkes ona girsin .Zaten oyuncu sayısı az en fazla 30 oyuncu bulunuyo sunucuda. Onu da 2'ye 3'e bölüyorsunuz.
Hayırlı olsun bu arada.

Krallık İsmi:Kingdom Of Royal
Günlük Aktif Olma Durumu:4-5 saat
Krallığın İstediği Kale:New zendar
Krallığın Üyeleri [En Az 5 Kişi]:
Mustafa
Chaoslord
Hitmanbl
Batu1119
Jackal

Uye sayımız zamanla cogalabılır.

Sadece bir öneri.Server isimlerinizi "Vatan,Halk,Osmanlı,Türk vs vs " gibi isimler koymanız size karşı bi önyargı oluşturur(Server kalitesi bakımından)

hitmanbl said:
Krallık İsmi:Kingdom Of Royal
Günlük Aktif Olma Durumu:4-5 saat
Krallığın İstediği Kale:New zendar
Mustafa
Chaoslord
Hitmanbl
Batu1119
Jackal

Uye sayımız zamanla cogalabılır.
Kabul Edilmiştir. ama New Zendar Dolu şuanda Başka Kale Alınız.

Bakıyoruz Server Artık 1 haftada Bir Rest Olucaktır.Banka Her Zaman Açıktır.Admin Başvurularına Bakıyoruz Server Bu dakikadan Sonra Aktifdir Hanımız Towndaki Handa Etkinlikler Olucaktır.Büyük Ödüllü.

Sonsuz said:
Ad: Berk İsmail Aycan
Günlük Aktif Olma Durumu: 5-6 saat
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? uzun zamadır pw oynuyuorum ve deneyimim var
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:8
İletişim Bilgileriniz: [email protected]
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok] mikrofonve ts var
Malesef Kabul Edilmemiştir.  :sad:

xdotex said:
Ad:Ömer Faruk
Günlük Aktif Olma Durumu: 5-6 saat en az genelde 8-9 saat oynarım
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? Ben herkeze adaletli davranacağımı düşünüyorum. 2 kere admin oldum.(yazmayı unuttum :smile: )
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:9/10
İletişim Bilgileriniz: Steam: xdotex1
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok]: Var
Kabul Edilmiştir.

ReChToR said:
Ad:İlhan Berk Erten
Günlük Aktif Olma Durumu:8-9 saat
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim?:Kendime güveniyorum Rpem iyidir iyi bir hizmet verebilceğime inanıyorum.
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]:10/9
İletişim Bilgileriniz:steam:s2ci1098
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Var]
Kabul Edilmiştir.

[YT]~Mlt~WildPenguin said:
Ad:Furkan Ege Şengül
Günlük Aktif Olma Durumu: Sabah7--Akşam12
Neden Biz Neden Sizi Kabul Edelim? Adminlik deneyimlerim fazla 4 kere adminlik yaptım Rol bilgiminde normalin üstünde olduğunu düşünüyorum
Role Play Bilgisi [10 Üzerinden]: 10
İletişim Bilgileriniz: [email protected],05367483337,steam: Theİmam
Adminler Team Speak 3 Sunucumuzda Olmasıda Gerekir +Mikrofon Olması Gerekir:[/Var]-[/Yok] Mikrofonum Ve TeamSpeak programım Var.                        Saygılarımla...
Kabul edilmiştir.

Admin Alımları Kapalmıştır.Yeterli Sayıya Ulaştık

Krallık İsmi: Konts Of Byzantines
Günlük Aktif Olma Durumu: 12-13 Saat
Krallığın İstediği Kale: Laras Outpost
Megas_Kont_imam,Kont_Sonsuz_,Basillius_Kont_Gokhan,Strategos_Kont_Morfo35,Kont_LapisLazuliciAmca.--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

Bu ne yaz üzerinizde godlike zırhları var kaleye saldırdık factten ayrıldınız.Savaşta ortaya plate at çıkarıyonuz .Adamın zırhı kötü bi zırhken morningstarla vuruyorum canının yarısı gitti diye godlike diyosunuz.Sizden birini kesiyorum 300m para çıkıyo.Sonra bizimkiler neden zengin diyosunuz ne biçim sv bu...

Hep merak ettim, PW de Metin2 ortamı olsa nasıl olur diye...Demin sunucuda 15-16 kişi vardı, bu kişilerin kaç tanesi admindi tahmin edin, ben değildim, birde berkhan diye bir eleman vardı, onuda sürekli kesiyolardı, o değildi birde.Sunucunun %95 i admindi.Ve savaşıyorlardı; evet. "Lan para atmayın ***,lan yeni hayat kuralı var bozuyon adminliğini aldım, sen servere küfür mü ettin, al sana kick" cartta curtta. Beyler, aklınız varsa girmeyin bu servere, lütfen.

pf6fg.jpg

pf6ll.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom