Türkiye Fiyatı 150 TL ve Türkçe Sonra Eklenecek

Users who are viewing this thread

Fiyat ideal. Türkçenin sonra eklenmesi de gayet doğru. Yaptığım oyuna milletim %10 pazar payı bile vermeyecekse eklemem dili. Bir de ona mı para akıtayım?

Oyunu Witcher 3 , gta v gibi devasa oyunların fiyatında çıkarınca bu kadar tepki gelmesi normal bence early bir oyun sonuçta , multisi şuan bug dolu , her haritada , her severde var güncelleme geliyor ama değişen bir şey yok , oyun tam sürümde çıksa , dil eklense , co-op gelse oyunu 200 Tl sat bir şey demem ama oyun şuan kötü gerçekten betası en azından çıkış tarihinide 1 ay kalmış ne değişir ki bu sürede 1-2 bug fix yapar bırakırlar

Çok haklısın reis.Bir tane yarım yamalak çıkacak bannerlord parası ile 2 tane mis gibi witcher 3 goty edition alabiliyorsun. İnsanlar ea olmasına veya kur farkı vs gibi durumlara bakmıyor(benim de pek umrumda değil). Oyun tam çıksaydı ve dedikleri tüm özellikleri koysalardı 200 lira bile olsa hiç acımaz basardım parayı.

Yabancılara 49.90 €/$, fakat bize 150TL hesaba dövüz olarak katılırsa 22.99 € olarak karşımıza çıkıyor, her halükarda Türkiye'de ki oyuncuların tepkisini almak doğal, kimisi bundan memnun ama iş paranın cepten gitmesi olduğu halde herkes bu duruma karşı çıkar, görün bakalım oyun çıkınca ah, oh yapanlar senden benden önce oyunu alacaklar.

Buraya da yapıştırayım, kimileri belki anlar. Oyun piyasasını oynamak dışında bilmeyen çok genç arkadaşlarımız var, her şey oyun oynamaktan ibaret değil, oyunu yapmayı bir deneyimleyin, her şeyin bir emeği vardır ve bu emeğe saygı gösterilmesi gerekir. Elbette fiyat canınızı yakabilir, ama her şeyin de bir çaresi vardır.

Fiyat ideal. Türkçenin sonra eklenmesi de gayet doğru. Yaptığım oyuna milletim %10 pazar payı bile vermeyecekse eklemem dili. Bir de ona mı para akıtayım?

Fiyat şu an çıkacak sürüm için çok yüksek. Ama tüm özellikleri bulunan stabil bir sürüm 200 tl bile eder. Ayrıca Türkçeye kendileri emek harcamayacakmış. Forumdaki ve discorddaki çevirmenler ve modcular yapacakmış.

Oyun türkçe çıksa 150 TL hiç düşünmeden verirdim çok seviyorum ama oyunu tam anlamıyla anlayarak oynamanın tadı başka türkçe destek gelene kadar beklemeyi düşünüyorm.Umarım erken çıkar bütün heyecanım söndü ne umutlarla bekliyodum.

Oyunu ekseriyetle öğrenci tayfanın beklediğini varsayarsak uçuk bir fiyat. Ecnebiler için bir şey söyleyemem. Kendi ülkeme baktığımda erken erişimin değil 150, 100 üstüne çıkmasına bile anlam veremeyen ekiptenim. Almaya alınır tabi ben alırım misal, bir başkası alır ama alamayacak olanlar 150'ye takılır bu kadar basit. Bakalım hayırlısı.

Inappropriate behavior
fiyat bence gayet makul. diğer oynadığınız oyunları unutun. tekrar oynanabilirliği cok yüksek olan bir başyapıt geliyor. senelerce oynayacak, modlayacak insanlar bu oyunu. gidip 400tl ye red dead 2 yi alıp elimizde patladı 1 hafta sonrasında sıktı. tekrar oynanabilirlik cok önemli birşey. yurtdışı fiyatı gayet makul olmakla beraber Türkiyede yarı fiyatı olması da bence güzel bir jest. 150 lira veremiyorum , öğrenciyim diyorsan git ders çalış keko, oyunda işin ne ?

dil konusunda ise Türkçe çıkmaması bence yanlış. açıklamalarında da türkçe çıkacağını söylemişlerdi zaten. Satış %10 u geçmiyorsa çıkmaz fln demiş arkadaş, bazı şeyleri parayla satın alamazsın.. bilmem anlatabildim mi ?

fiyat bence gayet makul. diğer oynadığınız oyunları unutun.

yurtdışı fiyatı gayet makul olmakla beraber Türkiyede yarı fiyatı olması da bence güzel bir jest. 150 lira veremiyorum , öğrenciyim diyorsan git ders çalış keko, oyunda işin ne ?

Reis fiyat erken erişim için yüksek. Bu oyun erken erişimden çıkacak diyeceksin ama bu oyunun ne zaman erken erişimden çıkacağı belli değil. Bu oyun 8 yılda ancak bu hale gelmişse erken erişimden çıkması en az 2 yıl alır. Ayrıca bu fiyat sadece Türkiyede değil heryerde tartışılıyor. Neredeyse herkes bu oyunun tam sürümüne 150tl/50$ vermeye razı ama birkaç yıldır ertelenen ve bazı sözlerin tutulmadığı bir oyunun erken erişimden 1 yıl içinde çıkmasına pek inanamıyorlar. Hatta hiçbir zaman erken erişimden çıkamayacak diyen bile var.Şu an steamda 40 50 dolarlık bazı oyunlar Türkiyede 80 90 tl ye satılıyor. Yani yarı fiyatına yapmaları pek bir jest değil. Oyun 300 tl olsa herkes korsan alır Türkiyenin pazar payı %0.1 falan olur zaten.

dil konusunda ise Türkçe çıkmaması bence yanlış. açıklamalarında da türkçe çıkacağını söylemişlerdi zaten. Satış %10 u geçmiyorsa çıkmaz fln demiş arkadaş, bazı şeyleri parayla satın alamazsın.. bilmem anlatabildim mi ?

Yaptıkları açıklamalara göre kendileri dil eklemek için çaba sarfetmeyecekler. Mod yapımcıları ve çevirmenler dilleri yapacak taleworlds ise sadece bu dil yamalarını resmi olarak oyunun dosyalarına ekleyecek

Back
Top Bottom