Steam Takas/Hediye/Topluluk

Users who are viewing this thread

Maksimum arkadaş ekleme sınırınız level başına 5 kişi artıyor, bunun haricinde başka bir özelliği yok, sadece görüntü. Tabii 100 level üstü olduğunda pek bir şık görünüyor.

Chivalry: Medieval Warfare
Garry's Mod
Half Life 2
Payday 2
Left 4 Dead 2
Shellshock Live
Postal 2
Bunlardan herhangi biri ile benimle cs:go'sunu takas etmek isteyen kişisel iletiden bana ulaşabilir.

Life is Strange Full Episode var envanterimde, takas edilir.
Divinity Original Sin Enhanced Edition alacaktım kredi kartı limitini fullemişiz maşallah :lol:

Programın temel mantığı steam'e bu adam şu uygulamayı çalıştırıyor komutunu vermek. Yani o oyunu açmakla aynı şey. Biz kart için kullanıyoruz ama bunun açık koduyla oynayıp kendine kod yazarsan saatte kasarsın. 100 level üzeri insanlar nedense hava atmak için saat kasıyorlar, steam achievement manager ile tüm başarımlarıda açıyor adam. Gece gündüz oyunda gözüküyor ama imkanı yok yani öyle şeyin. Bi arkadaş vardı öyle yazıyorum 11 saat sonra cevap geliyor. Arkada başka oyunda açabiliyorsun, ilk açtığın oyun gözüküyor ama ikisinede saat yazılıyor falan. Mesela 9gagde bi profil görmüştüm son bir haftada 20000 saat diyordu, büyük ihtimal bütün oyunları aynı anda açma kodu girmiş hepsine saat kasmış hıyar. Boş iş yani bence, her zaman kartları idle yapıp satarım ama orası öyle şimdi, 20tl yaptım 20tl kendim koyup siege almayı düşünüyorum.

ErkutErdem said:
Programın temel mantığı steam'e bu adam şu uygulamayı çalıştırıyor komutunu vermek. Yani o oyunu açmakla aynı şey. Biz kart için kullanıyoruz ama bunun açık koduyla oynayıp kendine kod yazarsan saatte kasarsın. 100 level üzeri insanlar nedense hava atmak için saat kasıyorlar, steam achievement manager ile tüm başarımlarıda açıyor adam. Gece gündüz oyunda gözüküyor ama imkanı yok yani öyle şeyin. Bi arkadaş vardı öyle yazıyorum 11 saat sonra cevap geliyor. Arkada başka oyunda açabiliyorsun, ilk açtığın oyun gözüküyor ama ikisinede saat yazılıyor falan. Mesela 9gagde bi profil görmüştüm son bir haftada 20000 saat diyordu, büyük ihtimal bütün oyunları aynı anda açma kodu girmiş hepsine saat kasmış hıyar. Boş iş yani bence, her zaman kartları idle yapıp satarım ama orası öyle şimdi, 20tl yaptım 20tl kendim koyup siege almayı düşünüyorum.
R6 siege? Alma. Çok büyük hayal kırıklığına uğradım ben. Silah mekanikleri aşırı arcade. Sprint atarken, merdivenden atlarken, prone yaparken çat diye iron sightsa geçebiliyorsun. Netcode berbat zaten. Kafasına pompalı mermisi yiyip bok çuvalı gibi yere düşen adam, öldükten hemen sonra seni öldürebiliyor. Böyle milisaniyelik gecikmeler çok fazla ve çatışmalar asla adaletli hissettirmiyor. Videolarda gördüğün taktiksel oyun komple yalan. Sprint atarak çat çut adam alıyor herkes. Harita seçenekleri, ayarlar içerisinde mevcut ama bir halta yaramıyor. Girmek istediklerini tickliyorsun, eşleştiğin kişilerin tercihlerine göre bir haritaya atıyor seni. Çoğu zaman ticklemediğin, bilmediğin bir harita oluyor bu. Roama, flanke yer bırakalım diye kocaman yapmışlar zaten harıtaları, birkaç oyunda öğrenemiyorsun. Danalar, casual moda radar madar da koymamış, oyun başı harita planını bile göremiyosun. Kafası kesilmiş tavuk gibi koşturuyosun haritaya aşina olana kadar. Objektifler, spawn pointler  casualde rastgele zaten, haritayı hatırlamanı zorlaştırıyor bu. Dersen ki bir haritayı öğrenir onu oynarım: Naaah! oynarsın o haritayı... Sen istediğin haritayı seç, 16 haritadan herhangi birisinin gelmesi olasılığı, aşağı yukarı aynı. Bi de meta olayı var kodumun oyununda. Fps lan bu! Moba mı oynuyoruz?!! Cool mekaniklere kanıp bu oyunu almayın, aldırmayın. Perencelere breach charge koyup karizmatik girişler filan yaptırmıyorlar zaten. Casual modunda seviye eşleştirmesi yok, ranked modunda kill cam var... Sokarım böyle oyuna. Efendi gibi Cs onayın abi. Mekanikler ne kadar sadeyse oyun o kadar az rastgeleleşiyor.

anlamadığım bir şekilde don't starve:together aldığımda bana 2 tane oyun geliyor. 3 gün önce satın aldım, baktım hem oyun kütüphanemde var hem de hediye olarak gelmiş, dedim allah allah heralde zaten oyun bende varken üstüne tekrar satın aldım sandım gidip iade talep ettim, bu sefer elemanlar hem kütüphanemdeki hem envanterimdeki oyunu silip refund vermiş, şimdi bugün tekrar satın aldım gene envanterime gift olarak geldi bir tane. isteyen varsa verebilirim don't starve together 1 tane

kierrakennedy ▶️️ said:
anlamadığım bir şekilde don't starve:together aldığımda bana 2 tane oyun geliyor. 3 gün önce satın aldım, baktım hem oyun kütüphanemde var hem de hediye olarak gelmiş, dedim allah allah heralde zaten oyun bende varken üstüne tekrar satın aldım sandım gidip iade talep ettim, bu sefer elemanlar hem kütüphanemdeki hem envanterimdeki oyunu silip refund vermiş, şimdi bugün tekrar satın aldım gene envanterime gift olarak geldi bir tane. isteyen varsa verebilirim don't starve together 1 tane

Kafam kadar yazıyı göremedin mi  :facepalm:

@Cioss, senin pc açmaz, aradan çekil bakim  :cool:

Hesabında Gta V olup aile paylaşımı yapacak bir koca yürekli var mı  :iamamoron:

Çıkmazsa yaz indirimleri zamanı son günlere doğru hesabı kazakistana taşıtıp oradan aldıracağım  :party:

Back
Top Bottom