WB Steam kullanmadan Warband oynamak

Users who are viewing this thread

Kardeş verdiğin link'ten indirdim son sürümünü fakat nasıl aktive edicem anlamadım .s Giriyorum oyuna ( Aktive etme gelmiyor ) Ayarlar yükleniyor tarafına gelmeden Donuyor ve oyundan atıyor. Bir çözüm bulabilirmisin ?

yazan arkadaş oldumu bilmiyorum ama steame hiç bulaşmadanda serial girilebiliyor.

kutudaki serial oyunla manüel aktivasyonda uyuşmuyor evet. taleworlds 'ün sitesini açın. orada add game yazar , oyunu orada aldığınızı belirten yere kutudaki seriali girin. daha sonra view key tarzında birşey yazar , o anahtarı manüel aktivasyonda oyuna yazarsanız steami karıştırmamış oluyorsunuz :grin:

Malesef yanlış. Kutudaki key 5x5, tw ise 4x4 istiyor. Steam ise 5x5(wb) 5x3(fs) istiyor. Sonrası konudaki gibi.

bu başlıklı yazıları baştan sona okudum bilmiyorum belki uykusuzluktandır ama kafam karıştı. şimdi steamsiz yeni (warband için) versiyonları oyunun sitesinden indirip seri numaramızla aktive mi edicez? yokse bu versiyonların patch larını üzerine kurduğumuzda seri numarası yazzmadan otomatik aktivasyon gerçekleşiyor mu?

Arkadaşlar ben bir şey soracağım . Çok oyunculu oyunda bir sunucuya girince 1-2 dakika sonra ''SUNUCUDAN ATILDINIZ'' hatası veriyor . Nedenini bilen arkadaşım var mı ? Steamla alakalı mı

TheFirari said:
Peki serial i 1 kere kullandığımızda bir daha kullanabilirmiyiz?

olmadı steam kurup en baştan yüklersin. benim bildiğim oyun hesabına yapışıyor sen satın aldıktan sonra. istediğin kadar oynu sil yine de yeniden yüklemek istediğinde steam oynu bedavaya download etme ve normal şekilde kullanmaya izin veriyor. sen yine de serial numaranı yaz bi kenara kaybolmasın :grin:

konu da çok yararlı olmuş elinize sağlık. eve dönünce çalışıyor mu diye bakarım bu yol.

MetalCh3 said:
TheFirari said:
Peki serial i 1 kere kullandığımızda bir daha kullanabilirmiyiz?

olmadı steam kurup en baştan yüklersin. benim bildiğim oyun hesabına yapışıyor sen satın aldıktan sonra. istediğin kadar oynu sil yine de yeniden yüklemek istediğinde steam oynu bedavaya download etme ve normal şekilde kullanmaya izin veriyor. sen yine de serial numaranı yaz bi kenara kaybolmasın :grin:

konu da çok yararlı olmuş elinize sağlık. eve dönünce çalışıyor mu diye bakarım bu yol.
Teşekkürler

Arkadaşlar steam kullanmadan FM13 nasıl oynayabiliriz asıl konusu açılmışken bir yardım etseniz aynı yöntem mi ?

Kleidophoros dediğin yöntemi uyguladım çalıştı, teşekkürler. Aynı zamanda oyunun eskisinden daha hızlı çalıştığını farkettim. Keşke achievement özelliği oynun içinde olsaymış, Steam'de değil diye geçirdim içimden.

arkadaşlar steamım yok sürümüm 1.113 tü 1.158e güncelledim oyunu açtığımda direk kapanıyor ne yapacağım

usda allah aşkına hiç bir mod çalışmıyor.  abi facebook adresi vereyimde bi yardımcı ol şuna be. çıldırmak üzereyim.. steam indirdim. herbirşey yaptım . olmadı beceremedim. modu atınca oyun hata veriyor  buradan ulaş bana çok acill  [email protected] facebook adresim.

Back
Top Bottom