WB Steam kullanmadan Warband oynamak

Users who are viewing this thread

Cioss said:
Şu ana kadar steamı kullanmadım rahatım. :cool:
Konunun gidişatına çok büyük katkı sağlayan mesajınız için teşekkür ederiz, bu mesajınız sayesinde Devlet Nişanı ile ödüllendirileceksiniz. Madalya törenimiz önümüzdeki hafta cumartesi günü Dolmabahçe Sarayında EA ve Ubisoft yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecektir. Armağan Yavuz'un oğlu Bora'nın size özel yazdığı epik şiirin de ilk kez okunacağı törende bir çok sürpriz hediyemiz de olacak!

Kleidophoros said:
Konunun gidişatına çok büyük katkı sağlayan mesajınız için teşekkür ederiz, bu mesajınız sayesinde Devlet Nişanı ile ödüllendirileceksiniz. Madalya törenimiz önümüzdeki hafta cumartesi günü Dolmabahçe Sarayında EA ve Ubisoft yöneticilerinin katılımı ile gerçekleşecektir. Armağan Yavuz'un oğlu Bora'nın size özel yazdığı epik şiirin de ilk kez okunacağı törende bir çok sürpriz hediyemiz de olacak!

Ya bitiyorum ben bu adama ya, harbi ya. Adam ya.
01_d.jpg

Spam yapıyorum şole bir %15 çakarmısın hocam?

ya steam filan diyosunuzda internetsiz steamsız nasıl oynanıyo şuan internet var ama kapatıcaz interneti biriniz yardım edebilirmi

Benim bir sorum olucak diyelim biz Steam'den yükledik.Eeee peki nasıl yine Steam'siz oynayabiliriz?

bir günah işledim Steam ile oynadım pişman oldum.Ayrıca Steam'i nasıl offline çalıştırabiliriz?

Bir şey soracağım. Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Fakat steamlıyken herhangi bir modu nasıl kuracağım ona?
Yoksa steamsız mı oynamam gerekli?

SORUNLAR  benimkine benziyor.oyunu kutulu olarak internetten satın aldım.orjinal olarak satın aldığım ilk oyun budur.ilkin steamdan kurduk ..daha sonra modları steamda yükleyemeyince..oyunu internettende yükledim program files a kurdum..kurulum kolay oldu..native kesmeyince modulese bazı mod lar kurdum..problem başladı ..oyundan atmalar başladı..bu atmalar sık,sık olmadığından önem vermiyordum ama özellikle (1257 ad )modunu kurunca bu modda her savaşta veya savaştan sonra uyarı vermeden atıyor..versiyonum 1125...version uyumsuzluğumu var?yoksa sorunum başkamı..?litus ve osmanlı modunda şimdilik daha az sorun veriyor.ama 1257 Ad yi oynamak istiyorum...ne yapabilirim?

goktug312 said:
  Bir şey soracağım. Oyunu steam üzerinden oynuyorum. Fakat steamlıyken herhangi bir modu nasıl kuracağım ona?
Yoksa steamsız mı oynamam gerekli?

İndirdiğin modu Steam/SteamApps/common/mountblade warband/Modules'e atıcaksın.

Back
Top Bottom