WB Steam kullanmadan Warband oynamak

Users who are viewing this thread

Eğer yanşlış anlamadıysam bu dediğiniz şekilde oyunu tam sürüm şeklinde oynayabiliyoruz sanırım. Bu şekildeyken multiplayer den de oynanılabiliyor mu? Bide ben oyunu internet sitesinden indirdim. Resimde göstermiş olduğunuz library/Warband/Cd key kısmını bulamadım. Arama motorundan arayınca çıkıyor fakat ordanda ilerisini getiremiyorum. Yardımcı olabilr misiniz?

Yok almadım. Almayı düşünüyordum fakat steamda filan 30$ ve Kredi kartı kullanma imkanım yok. Yaşımdan kaynaklı :smile:

Burası oyunun resmi sitesi, korsana karşı tolerans göstermiyoruz.
Oyunu crackleyip, singleplayer oynayıp, online oynayamayınca buradan bir çözüm aradığınızı varsayıyorum ve bunun forumdaki cezası maalesef süresiz ceza almanızdır.

Oyun Türkiyedeki mağazalarda 15 türk lirasına satılıyor, nakit para ile satın alabilirsiniz.

Yok hayır korsan olsun istemiyorum bende. Türk oyununun gelişmesi için azda olsa katkı sağlamak için satın alırım . Fakat o 15 liraya satılan yeri bulamadım. İnt. üzerinden direk satın alma imkanım yok. Eğer bulsam alacam orjinel. Ben sizin yazdığınız steamla ilgili bilgiyi  internet sitesinden indirilen için oluyor sandım. O yüzden böyle soru sordum.

hocam bende hem steamda hemde kutuda 12345-12345-12345-12345-12345 şeklinde 2 adet serialim var ama banada 1234-1234-1234-1234 şeklinde bitane lazım :sad:

CamelJam said:
hocam bende hem steamda hemde kutuda 12345-12345-12345-12345-12345 şeklinde 2 adet serialim var ama banada 1234-1234-1234-1234 şeklinde bitane lazım :sad:

ah benim güzel kardeşim 1. sayfayı neden okumazsın adam babalar gibi anlatmış orada... Steami kuracaksın makinene, almış olduğun oyunun kitapçığında yazılı seriali (2345-12345-12345-12345-12345) steam içinde tanıtcaksın, steam sana 4 kutucuklu cd key verecek sonra onunla oyununu aktifleştireceksin... Ben böyle anladım böyle cevap vereyim dedim (iyi niyetle)... aslında sorduğun soru son derece saçma olmuş.(Çünkü bu imkansız kitapçığı anladımda steam sadece 4 kutucuklu cd key numarası verir. Bana hafiften yardırıyorsun gibi geldi...(Neyse) Sana 4 kutucuklu seriali belki moderator verebilir... :evil:                          Ayrıca Steamlemi daha iyi yoksa steamsizmi daha iyi diye bir anket yapılsa falan geyikmi olur acaba yoksa bir faydası dokunurmu? :idea:  :???:

5x5.png

al arkadaşım kimin neyini kandırıcam elime ne geçicek kandırsam

kardeş şunu başından bu şekilde sorsaydın yaa... (Soruna baktığımda sanki hikayeden serial istiyomuşsun gibi bir izlenim almıştım...Çünkü forumda bu tip bahanelerle serial yada crack arayan insanlar görmüştüm, warbandden önce) Kusuruma bakma... umarım şu steamde ki sorun kısa sürede hal olur... birde türkçe forumda geçen şu libraryden yapılan ayarı denesen diyorum... Bir yerde gözüme çarptı ama bir araştırsan iyi olur... İyi akşamlar...

Şimdi başlığı bu olmayabilir ancak sanırım benim sorunumu yaşayan herkes mutlaka bu başlığa bir kere bakıyordur. Onun için ufak bir çözüm yazacağım:

Bildiğiniz gibi Steam ve Achievement sistemi geldikten sonra internet bağlantısının olmadığı durumlarda SP oynarken, çeşitli sorunlar çıkıyor. Misal bir şehre girdiğinizde oyundan atabiliyor.

Bunun sebebi esas olarak achievement sistemi. Steam'a offline modda çalış deseniz bile achievement'ların olması oyunda sorun çıkartıyor.

Çözümü ise basit: Oyunu açarken ayarlara girin ve Hileleri Aç'ın. Hileler açıkken Achievement'lar çalışmadığı için rahat rahat oyununuzu oynayabilirsiniz. (hile yapmayın ama  :mrgreen:)

(ttnet adama neleri bulduruyor  :mrgreen:)

Hile olayını denemedim denemekte istemiyorum ama steam konusunda 5x5 seri numara veriyor bu konuda ne yapmam lazım? Resimdeki gibi denedim ama çok saçma bu olay.:.  :???: Yardım edecek olan var mı?

Alhedras said:
Şimdi başlığı bu olmayabilir ancak sanırım benim sorunumu yaşayan herkes mutlaka bu başlığa bir kere bakıyordur. Onun için ufak bir çözüm yazacağım:

Bildiğiniz gibi Steam ve Achievement sistemi geldikten sonra internet bağlantısının olmadığı durumlarda SP oynarken, çeşitli sorunlar çıkıyor. Misal bir şehre girdiğinizde oyundan atabiliyor.

Bunun sebebi esas olarak achievement sistemi. Steam'a offline modda çalış deseniz bile achievement'ların olması oyunda sorun çıkartıyor.

Çözümü ise basit: Oyunu açarken ayarlara girin ve Hileleri Aç'ın. Hileler açıkken Achievement'lar çalışmadığı için rahat rahat oyununuzu oynayabilirsiniz. (hile yapmayın ama  :mrgreen:)

(ttnet adama neleri bulduruyor  :mrgreen:)
Valla çok saolasın Alhedras :smile:

AvCi said:
oyunu bir daha internetten indirmeden steamsız açmanın yolu yok mu
Eğer steam'ı kullanmak istemiyorsan oyunun ayar kısmına gir hileyi aktif et (Bu online görevleri iptal eder.) böylece steam offline iken oynayabilirsin. Yani oyunu tekrar indirmene gerek kalmaz.

İnternetten(Taleworlds sitesine bak.) oyunun son sürümünü indirmek zorundasın. Daha sonra "steam"den seri numaraları kopyalayıp yükleme yapabilirsin ancak o zaman "steam"sız oynaybilirsin.

Steam lag yapar.Ama yararlarıda vardır mesela hiç uğraşmadan steam en son  sürümü kendi kendine
yükler.
Kim uğraşacak en son sürümü yükleme  ile  :grin:

Back
Top Bottom