Spartacus: War of the Damned

Users who are viewing this thread

beyler spartacusun devamı çekilecekmiş spartacus: aftermath diye. bu sefer daha büyük yapım olacakmış sanırım. en erken 2015'te çıkıyormuş.

timsah_arena said:
Amele Gonzalez said:
beyler spartacusun devamı çekilecekmiş spartacus: aftermath diye. bu sefer daha büyük yapım olacakmış sanırım. en erken 2015'te çıkıyormuş.

Haber güzel de, kaynak ?
Resmi Facebook sayfalarında paylaşmışlardı böyle bir şeyi fakat devamı değil bazı kesilen sahnelerle birlikte mi olacakmış neymiş öyle bir şeydi devamı değil yani.

Glaber said:
timsah_arena said:
Amele Gonzalez said:

Haber güzel de, kaynak ?
Resmi Facebook sayfalarında paylaşmışlardı böyle bir şeyi fakat devamı değil bazı kesilen sahnelerle birlikte mi olacakmış neymiş öyle bir şeydi devamı değil yani.

Öyleyse bence çok mantıklı değil.Sonuçta herkes senaryoyu ezberledi vs.Spartacus döneminden sonraki Romayı anlatmak bence daha mantıklı.

Yanlış anlamışsın yani şimdi ki diziye bazı kesilmiş sahnelerle birlikte verilecekmiş bildiğim kadarıyla tam emin değilim tabi.
Yüzüklerin Efendisi gibi düşün kesilmiş sahneleri.

herneyse, umarım cüneyt arkınvari bir yapım olmaz. malesef blood and sand ve gods of the arena dan sonrakilerde çok fantastik 1v10 sahneler yaşanmıştı. artık yutmuyoruz. ısıtıp ısıtıp veriyorlar aynı şeyleri.

Glaber said:
Yanlış anlamışsın yani şimdi ki diziye bazı kesilmiş sahnelerle birlikte verilecekmiş bildiğim kadarıyla tam emin değilim tabi.
Yüzüklerin Efendisi gibi düşün kesilmiş sahneleri.

Anladım.

Amele Gonzalez said:
herneyse, umarım cüneyt arkınvari bir yapım olmaz. malesef blood and sand ve gods of the arena dan sonrakilerde çok fantastik 1v10 sahneler yaşanmıştı. artık yutmuyoruz. ısıtıp ısıtıp veriyorlar aynı şeyleri.

Ben şahsen 1e 10 sahne hiç görmedim hep yardım edenlerde oldu.Ama şuna katılıyorum.Romanın askerleri çok kötü çok güçsüz gösterilmiş.Gerçekte bu kadar güçsüz olsaydı romanın piyadeleri Roma diye birşey olmazdı.

crassusun veledi bile alelade bir askerden iyi dövüşüyor. ben anlamadım bu işi. adı olan karekterler hep daha iyi dövüşüyor. tamamen saçmalık.

ha bir de, sezar'ı bulunmadığı bir savaşta; tarihte hiç yaşamamış bir karektere miktirmek nasıl bir fantezidir?

Spartacus'u unutursak dilimiz kurusun. Yeniden başladım sezonlara..  :shifty:

BieToGlCMAEZqMa.jpg

Back
Top Bottom