Spartacus: War of the Damned

Users who are viewing this thread

Gerçekten akıllara zarar bir son izledim. Dizi başladığından beri hep büyük bir merak ile takip ettim. Her bölüm ayrı bir efsaneydi ve efsanelere layık bir son ile sona erdi. Hayatımda ilk defa bir dizi izlerken baştan sonra kalbim küt küt attı. Teşekkürler yapımcılara, teşekkürler oyunculara. Yorum bile yapamıyorum..

3000_10151446259909125_1186068041_n.jpg

Sonunda ağladım lan süperdi. Böyle süper bir final olamazdı heralde. Keşke bitmeseydi be cidden süperdi.

Gannicus neredeyse herkesin öldüğünü gördü lan en kötüsü o heralde birde çarmıha gerildi.

Ne Walking Dead, ne Game of Thrones ne de bir başka dizi.Hiçbirinden Spartacus'u izlediğim kadar zevk almadım.
Muhteşem bir final oldu.

Özellikle Gannicus'un ölürken kendini arenada görmesi, Spartacus'un ölürken yağmur yağması, Lugo'nun ölürken bile Romalılara sövmesi süperdi.Daha güzel bitiremezlerdi böyle bir diziyi...

Gannicus lan bu nasıl böyle ölebilir  :roll:

Agron ve Nasirin yaşamasına sevindim. Ölürken sevindiğim tek kişi Neaviaydı.

Şuan içimde bir boşluk var artık Spartacus yok ve daha güzel bir final olamazdı heralde

Spartacus ve silah arkadaşları anısına her 13 nisanda Final bölümünü izleyeceğim. Diğer bölümleride 13 nisana kadar bitiririm  :cry:

http://Hayatımda ilk kez bir dizi/film de ağladım yok böyle bir final.
BHvyHoOCcAEcIg5.jpg:large
Edit:İmla

Beklendiği gibi harika bir finaldi. Sonunda Andy Whitfield'ın "I'm Spartacus" sahnesi duygularımı altüst etti, efsane olarak kalıcak bir dizi. İleride tekrar tekrar izleyeceğimden eminim.

Back
Top Bottom