South Slavic Native 1h Duel Tournament - [JSND]

Users who are viewing this thread

Greed pristao je streamati finalni dvoboj ako bude mogao, stoga bih molio one koji budu bili finalisti da unaprijed meni na pm ili ovdje jave dogovoreno vrijeme za dvoboj da se pripremimo.

EDIT:
Sistem turnira će biti single-elimination zapravo, tek sam skužio pravo značenje double-elimination, konfuzno je, nisam takvo što zamišljao, pravilo 1.3 je promijenjeno.
Za sat vremena će biti objavljen bracket.
 
Saber Rider said:
Je l' previše kasno za prijavu?
Nije :smile:
Ostalo je još pola sata za prijaviti se, stavljam te na listu.

Samo ispuni ovo molim te, služi za kontaktiranje.
Code:
[b]In-Game name: [/b]
[b]Steam contact: [/b]
[b]Your country: [/b]
 
Sign ups are closed.
Bracket is up, check opening post. :party:
/
Prijave su zatvorene.
Bracket je otvoren, provjerite prvi post. :party:



Ja sam odstupio, kako bi broj bio paran.

Za prvo kolo deadline je utorak 5.4., drugim riječima trebate završiti prvo kolo prije utorka, ukoliko trebate više vremena javite mi sa argumentiranjem.
Stavljam deadline kako se ne bi odugovlačilo, možete u istom razdoblju odraditi i polufinalne duele ako budete htjeli, ne morate me čekati da ažuriram bracket da to odigrate osim kada se radi o finalnom dvoboju o kojem će me finalisti morati obavijestiti unaprijed.

Počnite! :party:
 
Ma u redu je, ionako duel nije moj tip, samo mi je bitno da turnir prođe dobro, ako fidback bude bio pozitivan, hostat ću još turnira.
 
Shoxi ako hoćeš mogu ja odustati pošto moj melee nije baš dobar i 100% ću biti zadnji haha pošto si ti bolji možeš me zamjeniti i pošto si ti host
 
In-Game name: Anthony
Steam contact: http://steamcommunity.com/id/anthonyat33
Your country: Serbia

Eto da ispunim i da ga izduvam od Varadinka odmah u prvoj rundi  :mrgreen:
 
Ažurirano, hvala svima što ste svi igrali :smile:

Deadline za polufinala je utorak 12/04/2016, drugim riječima trebate to odraditi prije sljedećeg utorka.

Finale možemo odraditi u istom razdoblju ako budete htjeli, samo što će mi finalisti trebati reći unaprijed kada će to napraviti, radi pripreme za streamanje.
 
Back
Top Bottom