Sorun

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
M&B Warband Single player de haritada gezerken sürekli ekrana boş bir sayfa ve sadece Devam... yazısı cıkıyor bu 5 saniyede bir tekrarlıyor surekli acaba sorun nedir?  :cry:

Cheatmenu ne ki.Hileyle alakalı bir şey sanırım?Oyleyse daha hiç hile kullanmadım 780 küsürüncü gündeyim yeni cikmaya basladi bu.

cheatmenu hile.. peki canım kardeşim krallık kurup ta başkentini kaybettin mi?? ben krallığımın başkentini kaybedince bende de olmuştu başka şehir aldığımda düzelmişti senin öyle bir sorun olabilir mi??

Evet.Krallık kurdum Tevarin kalesini aldım ilk olarak orası başkent oldu sanırım kaybettim ama geri aldım fakat sorun duzelmedi nasıl halledebiliriz peki?

valla kardeşim ben yeni başkent kurduğumda düzeldi başka bir kale ya da şehir al onu başkent yap.. şehir menüsünde şehri düzenle çıkcak 2 tane 2.si ingilizce ordan başkent yapcan onun içinde kadife ve el aletleri al yanına

Şehirim yok yalnız.1 kalem 1 köyüm var. 2 Kalem vardı.Tevarin i az once kaybettim.Ben kadife bulmaya çalışayım.

yeni karakter açıp oynadığın zaman aynı sorun oluşuyor mu? eğer oluşmuyorsa karakterde hata vardır

ya belki karakterde birşey yoktur sen bi bak yeni karakterde hata veriyormu diye ona göre düşünürüz sorunu. bide üst üste 2 ileti atmamaya çalış  :razz:

ozaman şuan kullandığın karakterde problem vardır. ben sadece yeni bir oyuna başlamanı önerebilirim

BEN MULTİPLAYER OYMANAK İSYORUM AMA SERVERLERE GİRMİYOR SİTEYİ AÇ VE YA AÇMA DİYE SORUYOR NE YAPMAM GEREK

eğer native dışında bir modun oynandığı bir server a girmeye çalışırsan "bu modu indirmek için siteyi ziyaret etmek istermisiniz" tarzı bir soru sorar. native oynanan serverlara girmeye çalışınca aynı şey oluyormu?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom