Soru

Users who are viewing this thread

Oyunun fragmanında kalelerin/şehirlen surlarında mı başka bir yerinde mi tam emin değilim ama toprağın altında zindanlar vardı.Zindanları bulanınız var mı?

Ya kardeş araştırmadan etmeden konu açmayın.Zindanlara gitmen için şehir meydanında gardiyanı bul veya kaleyi keşfe çıkınca.Gardiyan'a de ki içerideki mahkumu görmek istiyorum,eğer mahkum yoksa zindana girmene izin veriyor eğer verse ya rüşvet vereceksin yada güç yoluyla içeri gireceksin.Bu söylediğim her yerde geçerlidir.

Leviathaη said:
Ya kardeş araştırmadan etmeden konu açmayın.Zindanlara gitmen için şehir meydanında gardiyanı bul veya kaleyi keşfe çıkınca.Gardiyan'a de ki içerideki mahkumu görmek istiyorum,eğer mahkum yoksa zindana girmene izin veriyor eğer verse ya rüşvet vereceksin yada güç yoluyla içeri gireceksin.Bu söylediğim her yerde geçerlidir.
Hayır yanlış anladın.O zindanları bende biliyorum.Ama farklı zindanlar var diye duşmuştum.Ve o zindanlar yerin altındaydı.

Warband zannettim başta.O dediğin zindan Rus senaryosunda olması lazım.Ve bazı zindanlar genelde yerin altında oluyor.

Back
Top Bottom