Taleworlds'den Havadis Yok mu?

Users who are viewing this thread

Biliyorum seçim haftası, pek fazla insanların odağını döndüreceği konu yok ama yine de sormak istiyorum. TW'den yeni bir haber, bilgilendirme veya güncelleme duyan var mı? Hiç ses seda yok, ülkemizin oyun sektöründe yerleşik bir kültürü de olmadığından sızıntıların da olduğunu söyleyemem. Şu anda TW çatısı altında neler oluyor? Bannerlord'un geleceği ne olacak, DLC gelecek mi? Yeni bir devam oyun veya baska bir isimle piyasaya girecek yeni bir oyun hazırlıyorlar mı? Açıkçası merak ediyorum. Sanki Bannerlord nihai işti ve tamamlanınca herkes köşeye cekildi. Yeni bir duyuru olacak mı? Bilgisi olan var mı?

Biliyorum seçim haftası, pek fazla insanların odağını döndüreceği konu yok ama yine de sormak istiyorum. TW'den yeni bir haber, bilgilendirme veya güncelleme duyan var mı? Hiç ses seda yok, ülkemizin oyun sektöründe yerleşik bir kültürü de olmadığından sızıntıların da olduğunu söyleyemem. Şu anda TW çatısı altında neler oluyor? Bannerlord'un geleceği ne olacak, DLC gelecek mi? Yeni bir devam oyun veya baska bir isimle piyasaya girecek yeni bir oyun hazırlıyorlar mı? Açıkçası merak ediyorum. Sanki Bannerlord nihai işti ve tamamlanınca herkes köşeye cekildi. Yeni bir duyuru olacak mı? Bilgisi olan var mı?
Yanlış hatırlamıyorsam yeni bir duyurulmamış proje için eskiden iş alımı yapıyorlardı, bunun dışında oyuna ait filler ile ilgili bir sızıntı görmüştük, dlc olarak da bunu söyleyebilirim.

Yanlış hatırlamıyorsam yeni bir duyurulmamış proje için eskiden iş alımı yapıyorlardı, bunun dışında oyuna ait filler ile ilgili bir sızıntı görmüştük, dlc olarak da bunu söyleyebilirim.
Bahsettigin olayları biliyorum, teşekkürler. Ama filler sızıntı ve iş teklifleri güncelliğini yitirmiş olaylar(+1 sene gecti uzerinden). Mevcut durumu merak ediyorum ben

Last edited:
Bahsettigin olayları biliyorum, teşekkürler. Ama giller sızintı ve işbteklifleri güncelliğini yitirmiş olaylar(+1 sene gecti uzerinden). Mevcut durumu merak ediyorum ben
evet haklısın bende merak ediyorum ileride nasıl bir yol izleyeceklerini

Geçen gün öylesine tam sürüme çıkış sonrası planlarını okudum, an itibariyle (en azından kağıt üstünde) çoğunu tamamlamışlar diyebilirim.

Kendileri DLC üstünde çalışacaklarını da söylüyorlardı. Şahsi düşüncem olarak, ek paketleri oyuna harita eklemesi falan şeklinde getireceklerini düşünmüyorum, Fire&Sword gibi hem zamanı değişen hem ayrı kurulan bir paket olur. Ancak motor aynı olduğu için filleri falan bu oyun üzerinde deniyorlardır.

Ana oyun için bundan sonra yaparlarsa ek paket değil büyük güncelleme altında liman kullanımı gelir. Yapabilirlerse değil yaparlarsa diyorum çünkü yetkinliklerine dair güvenim tam ama oyunun hem savaş hem ticaret mekanikleri neredeyse kökten değişecektir, bu da oyunu öncesi ve sonrası olarak ikiye ayırmak demek cidden, ondan yaparlar mı emin değilim.

Son olarak şu oyun motoruyla bir steampunk rpg görmek isterim şahsen. Düşünsenize Simurg Efsanesi benzeri bir yol hikayesi yazacaksınız, aştığınız her aşama için aslında ekibinizle ray döşemek ve bu sayede seviye seviye haritayı trenle geçmek (tren bütün ekibi taşımak için) eğer beceremezseniz her seviyede bir vagon gidecek ve o giden vagon işte kimi aşktan kimi hırstan gidecek vs hikayedeki gibi. En sonuna vardığında ise aslında insanlara yol açmış olduğunu, o açtığın yolla sallıyorum insanlara kurak topraklardan çıkma imkanı verdiğini göreceksin ve ödülün bu olacak falan. Bence güzel oyun olur:grin:

Back
Top Bottom