Sevdiginiz ulkeler

Users who are viewing this thread

Bende Selanik göçmeniyim dağalın :grin:

77061247.png

simsizf.png

bende üşendim o yüzden yazacam:

sev:
polonya, iskandinavya ülkeleri (alayı), gürcistan, arnavutluk (biraz ama, çok az), az bişi de litvanya

sevme:
kalan

77061247.png

Genel olarak soğukları seviyorum!Bi de Japonyanın hastasıyım :grin: Hollanda falan da seviyorumm.Amerikayı yer yer seviyorum yer yer sevmiyorum..Alaskayı da çok seviyorum :grin:

Yapmaya üşendim.Bir Türkiye mavi gerisi (sular da dahil) kahverengi.

a4 said:
Cherub2 said:
defol git o zaman desem?

Git vize işlemlerimi yap.Yurtdışında bana yaşama güvencesi sağla hemen seve seve :smile:

Kansome said:
Atatürk'çüyüm diyen zırtapozların geneli vatanından nefret ediyor,enterasen veriler bunlar komşu,açın götünüzü samanlık seyran olsun uşaklar.

wuu üstteki kişinni dediklerden sonra çok utandım.

Ülkemizin bu hale gelmesini sağlayan insanlardan ve onlara oy veren,türk-kürt kavgası yapan,birbirini dolandırmaya çalışan vs. halktan nefret ettiğim için özür dilerim

Türkiye ' de yaşama garantin var mı ?

Çok küçük yerleri ellemedim . onlar da kırmızı

Uploaded with ImageShack.us

Bence 2 Dünya var birbirlerini yutmuş olan ,  Türkiye ve Türkiye ' yi yok etmeye çalışan adi dünya .

oguz817 said:
Bence 2 Dünya var birbirlerini yutmuş olan ,  Türkiye ve Türkiye ' yi yok etmeye çalışan adi dünya .
bana görede iki halk var, biri normal insanlar diğeri sizi gibi paranoyaklar.

Mandalorian said:
oguz817 said:
bana görede iki halk var, biri normal insanlar diğeri sizi gibi paranoyaklar.

3. Şıkkı unuttun galiba , tayyeap gibi ülkesini satıp cebine para koymaya çalışan bir halk ..

Back
Top Bottom