Sevdiginiz ulkeler

Users who are viewing this thread

Atatürk'çüyüm diyen zırtapozların geneli vatanından nefret ediyor,enterasen veriler bunlar komşu,açın götünüzü samanlık seyran olsun uşaklar.

a4 said:
23m20wx.png

defol git o zaman desem?

Cherub2 said:
defol git o zaman desem?

Git vize işlemlerimi yap.Yurtdışında bana yaşama güvencesi sağla hemen seve seve :smile:

Kansome said:
Atatürk'çüyüm diyen zırtapozların geneli vatanından nefret ediyor,enterasen veriler bunlar komşu,açın götünüzü samanlık seyran olsun uşaklar.

wuu üstteki kişinni dediklerden sonra çok utandım.

Ülkemizin bu hale gelmesini sağlayan insanlardan ve onlara oy veren,türk-kürt kavgası yapan,birbirini dolandırmaya çalışan vs. halktan nefret ettiğim için özür dilerim

yazdıklarımın hiçbirini yapmamam zaten ülke yararına.

Sevmiyorum kardeşim zorla mı?
Ülkesindeki farklı dinden,ırktan olan insanlara böyle baskı yapan halktan nefret ettiğim için utanmalı mıyım acaba?

n1sanc1 said:
Geri kafalılar her ülkede vardır.Az daha oku şu gomuniz efsanelerinden Auuuuuu cHEEEE
Bizde geri kafalilar halkin tamamini olusturdugu icin kizgin her halde. Che yi niye katiyorsun simdi isin icine kardis ?

Aslında Türkiyeyi değil Türk insanını sevmiyor. İnsanların hala gereksiz uğraşlar içinde boğulup asıl hedefinden şaşmasından dolayı sevmiyor Türk halkını. Sanırım haklı da..

Antifiriz said:
Battalgazi67 said:
:lol:, İngiltereden nefret ediyorsun, Avustralya'yı seviyorsun.

Ingilizler tescilli o.c olduklarindan sevmem .bknz Kral kontrolünde zina (:
Avustralya ise Neil ve Kewell sayesinden sempatimi kazanmis .

daha acıklısı adam Afganistandan ve Iran dan nefret ediyor ama Tacikistanı seviyor  :lol:

Tacikistan Türk devletidir, onlari sevmem kadar dogal birsey olamaz.

a4 said:
Türkiye'den kastım halk (tabi ki hepsi değil),hükümet...Kısacası ülkeyi batırmaya katkı da bulunan herkes.
Yada ülkeyi kurtardığını zannedip iyice boka batıran herkes..

a4 said:
Türkiye'den kastım halk (tabi ki hepsi değil),hükümet...Kısacası ülkeyi batırmaya katkı da bulunan herkes.

Ülkenin en büyük tehlikesi zaten senin gibi ruscular...

a4 said:

Hmm sen git bence siyaset oku hacı,burda harcanıyosun.

Uyarı: Siz iletinizi yazarken 2 yeni ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

Battalgazi67 said:
a4 said:

Ülkenin en büyük tehlikesi zaten senin gibi ruscular...

МАТЕРИ РОССИИ !

Back
Top Bottom