Scoala...

Users who are viewing this thread

SeRgYu

Sergeant at Arms
Nu se poate!!!Ce repede a trecut vara asta,deja in 3 zile la munca :???:!Si deabea mi-am facut din teme,iar o sa ma bombane profa de mate si de romana (mate in special) :roll:
 
dahh te cred omule :smile:) si pe mne profa de engleza :smile:) m-am dus la olimpiada .. am ajuns la judetzeana .. ( eram singurul de la lic meu) si am adormit :smile:) tot anul mi-a facut viatza un chin :neutral:
 
Eu am noroc,sunt bolnav  :twisted:  :mrgreen:
de ieri nam mers la scoala dar maine merg  :cry:
si eo o sa fiu bombardat din mate...si poezii din romana....eu si clasa mea de nu ne prostim... :wink:
:twisted:
 
o sa ne sece profesorii semestrul 1 mai ales .. tinand cont ca dureaza doar pana in 23 decembrie ...  :neutral: ... si la vara bac-u ... :cry: :cry: :cry:
 
Mi se rupe daravela de toti profesorii si toata scoala sa va iau ceva in gura  :twisted: :twisted: :twisted:
Glumeam,vesti bune,ma scos la tabla la o problema la mate si am rezolvat-o 100%  :eek:
 
bvo :razz: meritzi sa fii elevul model al clasei de acuma inainte :smile:) ... pe mine m-a scos profesoara de matematica la tabla si mia spus ca am cam regresat fata de anul trecut ... dat fiind ca era 10 dimineatza .. imi era foarte foame si exagerat de somn :smile:) si bine inteles ca nu aveam chef de scoala :smile:)
 
Iar eu în sfârșit i-am dat de capăt cu problemele la chimie. Niciodată n-am crezut că le voi înțelege. :razz:

Și chiar cînd a venit ziua cu pricina, am avut o înlocuire. :mad:
 
sergiu ce clasa esti ? ... de obicei din a 6-aaa... nu tare se mai dau teme de vacanta .. si dak se dau nu tare se iau in considerare :razz:... ma rog asa a fost la mine :grin:
 
Back
Top Bottom