sbs,pmyo, kpss, lys sınavlarına girecek arkadaşlar çalışmalar nasıl gidiyor?

Users who are viewing this thread

atalay121 said:
evet, sınavlara gireceklere iyi çalışmalar dilerim
(Sbs de dahildir inş.)Eh, iyi gidiyor.En son denemeden 450 aldım.Bu puanla sınıfta 1. oldumÇalışmalar iyi gidiyor.İyi bir liseye gitmeyi umuyorum

KemikKıran said:
atalay121 said:
(Sbs de dahildir inş.)Eh, iyi gidiyor.En son denemeden 450 aldım.Bu puanla sınıfta 1. oldumÇalışmalar iyi gidiyor.İyi bir liseye gitmeyi umuyorum

kendini sınıfnla kıyaslarsan sonra çok üzülürsün benim yüzdelik dilimim sbs'de %1.42'di sınıfta en yakın %6 var sınıfta 1. olman sana hiç bir şey kazandırmaz.

insann said:
KemikKıran said:
atalay121 said:

kendini sınıfnla kıyaslarsan sonra çok üzülürsün benim yüzdelik dilimim sbs'de %1.42'di sınıfta en yakın %6 var sınıfta 1. olman sana hiç bir şey kazandırmaz.
Tamam.Ama 450 puan boru değil.Ayrıca 14000 kişi arasında 800. oldum.

iyide ben %1.42'de 472 puan yaptım türkiye 3xxx.siydim . :smile: bu arada kardeşim meb'in sınavında 491 yaptı 110. sanırım.

insann said:
iyide ben %1.42'de 472 puan yaptım türkiye 3xxx.siydim . :smile: bu arada kardeşim meb'in sınavında 491 yaptı 110. sanırım.
Eee.Kötü not mu aldın asıl sbs'den?Benimki mi düşük?Ne demeye çalışıyorsun yani?

isterseniz 6. ve 7. sınıf puanlarınızı yazabilirsiniz.
6.Sınıf:435
7.Sınıf:400
8.Sınıf:430 istiyorum en az.
son Meb denemeden 430,741 aldım.Umarım SBS'de böyle geçer.
birde kendimi deney faresi gibi hissediyorum seneye kalkıyormuymuş neymiş.

Maximum Pain said:
isterseniz 6. ve 7. sınıf puanlarınızı yazabilirsiniz.
6.Sınıf:435
7.Sınıf:400
8.Sınıf:430 istiyorum en az.
son Meb denemeden 430,741 aldım.Umarım SBS'de böyle geçer.
birde kendimi deney faresi gibi hissediyorum seneye kalkıyormuymuş neymiş.
Sen sbs'yi bilen birine benziyosun.Acaba 450-460 ile hangi liseye gidebilirim?

Bergama Anadolu Öğretmene gel . Türkiyenin en iyi 2. Anadolu lisesi (ben oraya gidecem bizim ev de yakın :grin:)

Ben şu an 7 sınıfım 6. sınıf sbs puanım 480. Bu sene böyle olmayabilir ama denemelerde puanlarımı yükseltmeye çalışıyorum. Geçen sene de böyle olmuştu bu evde yapılan denemeler sayesinde sınav maratonuna kendimi iyice alıştırabilmiştim ve sbs den iyi bir sonuç çıkarabilmiştim ama bu sene puan yüksek olmazsa bu benim sonum olur :sad:

bana nerde oturduğunu söyle ona göre bir şeyler söyliyeyim çünkü kadıköy'de oturuyorsan beylikdüzün'de bir lise söylemem absürd olur :grin:

demek istediğim şu kendine fazla güvenme çalış ve çalıştığın kadar güven, çalışman şuursuzca 200-300 soru çözmek olmasın bir program yap kendine bugün türkçe'den bunu ingilizce'den bunu fen'den bunu çalışıcam diye söz ver kendine ve çalıştıktan sonra pekiştirmek için onunla ilgili test çöz son hafta konuları bırakıp biraz daha hızlı soru çözmeye çalışıp pratik kazanmaya çalış benim söyleyebileceklerim bu kadar.

düzenleme: ayrıca notum bana göre pekte iyi değil eğer 7. sınıfta aklım başımda olsaydı büyük ihtimal bu kadar düşük puan almazdım bir de tabii okul başarısı çok önemli benim ortalamam 87 diye yaklaşık 4-5 puan geriedi puanım.

insann said:
düzenleme: ayrıca notum bana göre pekte iyi değil eğer 7. sınıfta aklım başımda olsaydı büyük ihtimal bu kadar düşük puan almazdım bir de tabii okul başarısı çok önemli benim ortalamam 87 diye yaklaşık 4-5 puan geriedi puanım.

Tüm 8. sınıflar böyle diyor. Ne var yani 7. sınıfta? Korkutmayın bizi  :grin:

hayır yanlış anladın beni o zamanlar biraz salaklık yaptım performans ödevlerini zamanında vermedim hiç çalışmadım sbs'nin en kolay ayağından düşük bir puan aldım yoksa 7. sınıf çokta zor değil.

Benim 6 Sinif SBS 479.Bunun %25i gecerli olduguna gore toplam ortalamamdan 5 puanim gitti.495 kaldi.Izmir Fen veya Ankara Fen icin diger sinavlardan en az 490 almaliyim.Calismam lazim.

hazırlık diye birşey yokki artık, lise 4 yıla çıkarıldı hazırlık kalktı, tüm okullar 1. yıl ingilizce ağrılıklı ders veriyor bildiğim kadarıyla...

yav hiç mi lise son öğrencisi yok yav yalnızmı kaldım ben ühhüüüüü, işte  nasıl olsun çalışıp duruyoruz işte artık uçak mühendisliği bizden geçti ankarada bi makine mühendisliğine gidicez artık başka çare yok bu arada LYS ye 600bin kişi başvurmuş, nerdeyse toplamın 1/3 ü garip...

delipaşa dalga mı geçiyosun ben hazırlık okuyorum şu anda :grin:

hazırlık kalkmadı artık hiç bir lise 5 yıllık olmak için başvuru yapamayacak.

Back
Top Bottom