[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

LordCyczer said:
Ben, Kayıp Şövalye'den bir tane harita aldım. Haritanın üzerinde ''...kayaları takip et...'' yazıyor. Tahminen hazine haritası. Bu haritayı nasıl kullanabilirim ?

O salak bana hiçbirşey vermedi

ROCKİNG said:
LordCyczer said:
Ben, Kayıp Şövalye'den bir tane harita aldım. Haritanın üzerinde ''...kayaları takip et...'' yazıyor. Tahminen hazine haritası. Bu haritayı nasıl kullanabilirim ?

O salak bana hiçbirşey vermedi
Sürekli onu takip edeceksin, durduğunda onunla konuşman gerekiyor. Bunu birkaç kez yaptığında artık yorulup haritayı sana verecek

Selamlar. Arkadaşlar hikayeyi bitirdim ancak birim falan hoşuma gittiği için oyuna devam ediyorum ve bazı sorularım var.
- Bu modda evlenme var mı?
- Neden kara şovalyeler gibi birimlerden esir alamıyorum?
-Kendi krallığımı kurdum ancak yoldaşlarımı sağa sola yolluyamıyorum bana yönetme hakkı sağlamaları için.
- Bir kont benim tarafıma katıldı hiç bir şey yapmadığım halde sürekli aramız bozuluyor sebebini anlayamıyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim. 

Zentor said:
Selamlar. Arkadaşlar hikayeyi bitirdim ancak birim falan hoşuma gittiği için oyuna devam ediyorum ve bazı sorularım var.
- Bu modda evlenme var mı?
- Neden kara şovalyeler gibi birimlerden esir alamıyorum?
-Kendi krallığımı kurdum ancak yoldaşlarımı sağa sola yolluyamıyorum bana yönetme hakkı sağlamaları için.
- Bir kont benim tarafıma katıldı hiç bir şey yapmadığım halde sürekli aramız bozuluyor sebebini anlayamıyorum.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.
-Var
-Bilmiyorum.
-Yoldaşlar görevde geldikleri için normal oyundaki işlevlerini kaybediyorlar.
-Toprağı yoktur.

ya ben fotoğraf atamadım da, sorunum kont olaf, görüşmeye davet ediyor gidiyorum hiç bir şey olmuyor.
bir de deniz yağmacılarından nasıl gemi çalcam şu an ilerleme kaydedemiyorum bu yüzden.

ertugruldikce said:
ya ben fotoğraf atamadım da, sorunum kont olaf, görüşmeye davet ediyor gidiyorum hiç bir şey olmuyor.
bir de deniz yağmacılarından nasıl gemi çalcam şu an ilerleme kaydedemiyorum bu yüzden.
adamlarla savaşırken bazılarının savaştan kaçmasına izin vereceksin sonra savaşı bitirip kaçanları haritadan takip edeceksin.

Beyler büyük haber! Demo bir Çin forumunda yayınlandı. İngilizce forumdaki bir arkadaş sağolsun kullanılması daha kolay bir yere yüklemiş.
İngilizce ve Fransızca dilleri de mevcutmuş.
https://mega.nz/#!Bps31LhR!Z5BK8EbXvoZ26mBgQpeOfcNAJGo3b3p8gBxREu3ZaUQ
Önemli haber o yüzden double-post
Not: Bu versiyonda daha çok modun özellikleri tanıtılıyor. Hikaye falan beklemeyin henüz :smile:
İstediğiniz karakteri seçip cadılar bayramı macerası yapıyorsunuz. Böylece yeni özellikleriş de görmüş oluyorsunuz. :smile:

erennuman_mb said:
Beyler büyük haber! Demo bir Çin forumunda yayınlandı. İngilizce forumdaki bir arkadaş sağolsun kullanılması daha kolay bir yere yüklemiş.
İngilizce ve Fransızca dilleri de mevcutmuş.
https://mega.nz/#!Bps31LhR!Z5BK8EbXvoZ26mBgQpeOfcNAJGo3b3p8gBxREu3ZaUQ
Önemli haber o yüzden double-post
Not: Bu versiyonda daha çok modun özellikleri tanıtılıyor. Hikaye falan beklemeyin henüz :smile:
İstediğiniz karakteri seçip cadılar bayramı macerası yapıyorsunuz. Böylece yeni özellikleriş de görmüş oluyorsunuz. :smile:
Yarabbim şükürler olsun :grin: sonunda demo da olsa elle tutulur bişeyimiz var artık. Bu da mod geliştiricilerinin ölmediğinin kanıtı oldu :grin:

Bir de bu demoya kuşatma savaşlarını ekleyen bir güncelleme yaptılar. Ama yüklendiği site Türkiye'de yasaklanmış o yüzden atmadım. Modun asıl konusunda var.

Demoyu indirdim denedim pek de bişey yok aslında önceden çıkarılan Halloween Specials modunun aynısına bi kaç farklı özellik koyup sunmuşlar. Bi de dediğin gibi kale kuşatmasını eklemişler Sargoth ve Zendar'da deneyebiliyorsunuz. Kale kuşatmaları cidden çok güzel olmuş Catapult, Ballista felan adamlar yapmış yani :grin:

Edit : Bide aklıma gelmişken söyleyeyim bu Nord Paladini felan yaptıkça alabileceğimiz asker sınırı düşüyorya bunu engellemenin yolu var mı yani normal Native'deki gibi olsa

omerfaruk42 said:
Namını ve seviyeni geliştirmen lazım. Seviyesi senden yüksek asker alırsan düşer.
60 seviyeyim zaten istemediğin kadar nam var hala nord kahramanını paladine yükseltince grup kapasitesi düşüyor. Pek bi alakası olduğunu düşünmüyorum seviyeyle

Edit : Şu anda başka bir savede Dark Side'da oynuyorum grubumda Fenrir var. Savaşteyken arada sırada alt tarafta "Mahşer Fırtınası'nı Kullanmak İçin Daha Hızlı Gitmelisin" yazıyor, Mahşer Fırtınası ise Fenrir'in şu yıldırım saçan özel yeteneği oluyor. Bu Fenrir,Hel ve Jorgunmand'ın özel yeteneklerini bizim kullanma şansımız var mı ?

KÖTÜ TARAFA GEÇME REHBERİ

İlk önce oyuna başlıyoruz seçenekler var... Hep kötü olanı seçiyoruz kendi popomu kurtarırdım karanlık din sosis gibi vs. Sonra karakter ekranı vs vs.Ekran geliyor oraları geçebilirsiniz izlediyseniz, daha sonra kendimizi cehennemin bucağında buluyoruz.Elimizde sobadan yeni çıkmış alevli bi kılıç var sonra bi tane büyücü geliyor sonra uyanıyoruz... Ya arkadaşlar siz senaryoyu normal oynayın tamammı sonra işte önemli noktaları ben söylerim.Neyse işte geldik oralara kadar...Baya bi ilerleyelim(baya baya) Secret Man'ın olduğu mağaraya kadar gelelim sonra rolf falan gelicek alın abi.Ulusal Turnuvayı kazanın.Sonra Garneev denen tostçu amcamız gelicek karanlık yemek büyüsü falan yapıcak,sonra işte Secret Man bize katılacak OKUYUN BURAYI Secret Man katılmadan önceki diyalogta Evet... O mukayese edilemez gücü diyoruz. Oyunun sonlarına kadar gelin Fenrir dayı gelicek bize katıl diyecek BÜTÜN BUNLARI YAPTIYSANIZ Evet. Benim fazla güce ihtiyacım var diye bir seçenek çıkıcak.Tıklayın olay bitmiştir.Zendar'ın ağzına ediyoruz şişko robin alix kelavis dayı hepsi gidecek orda kara şövalye diye bi adam var ondan sınırsız asker alabiliyoruz 80 dinar sudan ucuz silah alıyoruz kara birliklerin şeylerini alıyoruz YORULDUM ULAN!

Assassin07 said:
omerfaruk42 said:
Namını ve seviyeni geliştirmen lazım. Seviyesi senden yüksek asker alırsan düşer.
60 seviyeyim zaten istemediğin kadar nam var hala nord kahramanını paladine yükseltince grup kapasitesi düşüyor. Pek bi alakası olduğunu düşünmüyorum seviyeyle

Edit : Şu anda başka bir savede Dark Side'da oynuyorum grubumda Fenrir var. Savaşteyken arada sırada alt tarafta "Mahşer Fırtınası'nı Kullanmak İçin Daha Hızlı Gitmelisin" yazıyor, Mahşer Fırtınası ise Fenrir'in şu yıldırım saçan özel yeteneği oluyor. Bu Fenrir,Hel ve Jorgunmand'ın özel yeteneklerini bizim kullanma şansımız var mı ?
Hiç bir şekilde kullanamazsın o yetenekleri.Ama ilişkini arttır +15 olsun sonra kamp yap etrafta yürü de özel yeteneğini istediğin kişiye gel konuşalım de dövüş yeteneklerin hakkında konuş olay bitti.

Ragnarossan said:
Hermod said:
1 yıl önce oynamıştım bu modu sanırım yarıda kesiliyordu 2. bölümü ne zaman çıkıcak

Baba sanırım çıkmaz kaç sene olmuş :grin: :sad:(

15 Haziran gibi falan kendi forumlarinda duyurmuslardi. Mod olmedi, sadece duyuruları japonca ya da çince bi siteden yapiyorlar. Yakinda cikar.

TTThor said:
Ragnarossan said:
Hermod said:
1 yıl önce oynamıştım bu modu sanırım yarıda kesiliyordu 2. bölümü ne zaman çıkıcak

Baba sanırım çıkmaz kaç sene olmuş :grin: :sad:(

15 Haziran gibi falan kendi forumlarinda duyurmuslardi. Mod olmedi, sadece duyuruları japonca ya da çince bi siteden yapiyorlar. Yakinda cikar.

Haziran olduğundan emin misin ben Temmuz dayız diye biliyordum

http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=270071.0 şuna bir göz atın

Back
Top Bottom