[S] Light&Darkness - Heroes of Calradia Türkçe yama çıktı! (güncelleme geldi)

Users who are viewing this thread

Ya arkadaş , bişiyi anlıyamadım bu Zendar denilen yeri , sadece bizmi görebiliyoruz , hiçbir lordmord yanaşmıyor,yaklaşmıyor,saldırmıyor,kervan gelmiyor , hayali bir şehir mi ?

Astendrache said:
colombos said:
şu köyün yanında mağara bulucağımız görevde tıkandım bulamıyorum mağara

dağın arkasında zendarın dibinde olan dağ
hayır ya o görev değil şu hancıları sarhoş edip efsane dinlediğimiz

DarqLoRD said:
Ya bu demir kalkanı bir türlü bulamadım , praven yakınlarında en az 10 grup kestim hala çıkmadı

aynen bulamadım.cheatmenu listesinde vardır belki diye cheatmenu denedim cheatmenuden arındırılmış

Arkadaşlar Borcha'yı nasıl bulacaz??

Zendar hanındaki şu wanted ilanı ne anlama geliyo

Astendrache said:
DarqLoRD said:
Ya bu demir kalkanı bir türlü bulamadım , praven yakınlarında en az 10 grup kestim hala çıkmadı

Arkadaşlar Borcha'yı nasıl bulacaz??

Zendar hanındaki şu wanted ilanı ne anlama geliyo

Veagirlerin başkentinde kaleye git de dümdüz git sola bak. Borcha parmaklıkların arkasında

O yağmacı kralı nabarın resmi, elimizden kaçan hani.

colombos said:
şu köyün yanında mağara bulucağımız görevde tıkandım bulamıyorum mağara

Köyün solundaki yüksek dağların(atın zor çıktı) olduğu yerlere git.

Mertcan_Tr said:
Bu sırada Zendar'da ortalarda sağa sola koşup duran bir kız var.Adı Shoey.Onla konuşun,size bir matematik sorusu soracak.Cevaplarsanız özel yeteneğinizi bulmanız için gereken ipuçlarından 4.ipucunu size verecek ve "yu nehri"nde(zendarın yanındaki nehir)tanrıçanın görüldüğünden bahsedecektir.Praven civarındaki ormanlarda kadın haydutlar bulunur.Onların birkaç grubuna saldırın ve yuvarlak şekilli demir kalkanı bulana kadar devam edin.Üç çeşidi var;Altın,gümüş,demir.Kalkanı bulduktan sonra zendarın yanındaki köprüden kalkan elinizdeyken tam gün ortasında yada gece yarısında geçin.Kalkanın nehire düştüğünü duycaksınız.Sonra tanrıça gelip size bu kalkanı kaybettiniz mi diye sorcak.Ama orada dürüstçe cevap verip hangi tür kalkanı düşürdüğünüzü doğru cevaplamanız lazım.(altın kalkan düştüyse altın,gümüş kalkan düştüyse gümüş diyeceksiniz.normal demir kalkanı düşürdüyseniz hiçbiri.)Doğru cevabı verirseniz dürüstülüğünüzden dolayı sizi ödüllendirecektir.Ve "The shield of Fate" sizin olacak

Rolf'a meydan okuma:razz:raven'e gidin.Hancıyla konuştuktan sonra size kadın haydutların sürekli onlara zarar verdiklerini anlatacak.Nehir korsanları görevi gibi bu görevi de alın.Handa Rolf'u da göreceksiniz.Ancak şimdilik grubunuza katılmıyor.Sizden daha iyi olduğunu düşünüyor.Kadın haydutları yoketme görevi %100 olunca(bazen bug olup %110'a kadar uzayabilir)tekrar hancıyla konuşun ve ödülünüzü alın.Rolf'a meydan okuyun.Kabul edecek ve düello yapacaksınız.Kazanırsanız gruba gelmeyi kabul edecektir.

Özel Atlar:Gece yarısı,Tulga yakınlarına gidin.Marnid bir zamanlar buralarda kervanıyla gezdiğini söyleyecek ve bu civarlarda iyi bir at pazarı olduğunu anlatacak.(Bunlar için kampta etrafta yürü seçeneğine tıklayıp konuşmanız da gerekebilir)Daha sonra Borcha ile konuşun size at pazarının yerini gösterecek.

Pazara girdiğinizde tüccarı göreceksiniz.Size başının belada olduğunu ve kara khergitlerin sürekli kervanlarını yağmaladığından bahsedecek.Yardım edin.Ama buraya dikat,bu görevde % sayacı yok.O yüzden haritadaki bütün khergit yağmacılarına saldırın.Hepsini yokettikten sonra tüccara gidin ve hepsini yokettiğinizi anlatın.Bundan sonra görev bitmezse biraz daha khergit çıkmasını bekleyin ve birkaç grup daha avladıktan sonra geri dönün.

Bu görevi bitirirseniz iki özel at için meydan okumalara girebilirsiniz.
-"Giant-Dragon" için at sırtında savaş
-"Galloping-Rainbow" için atlı okçuluk

Bunları tamamladıktan sonra 10000 dinar karşılığı bu atları alabilirsiniz.Hatta iyi puan elde ederseniz 2. ipucunu da alabilirsiniz.

Ben bu iki görevi atlamışım, şuan mesajı krallara ilettim, svadya elçisinin dediği köye gittim ve hancının bahsettiği hazineyi( ve boruyu) aldım. 6 tane daha şu rahip haydutlardan öldürmem lazım. Bu görevleri yapayım mı yoksa yapmasam da olur mu?

Biri cevap verebilir mi?

Redleft said:
f3z8ki.png

böyle bi hata alıyorum ve yüklenmiyor sorun nedir

Bir önceki sayfada yüklenecek yeri oyunun olduğu yer yaparsan düzelir.

Redleft said:
Mertcan_Tr said:
Redleft said:
f3z8ki.png

Daha yükleme yeri çıkmadan bu hata veriyor hiç bir yer seçmeden
Mertcan_Tr said:
Yanlışlıkla update i yüklemeye çalışmış olmayasın?

olmuyor denedim tam tersini yaptım ikisindede aynı hatayı alıyorum

Redleft said:
Redleft said:
Mertcan_Tr said:
Redleft said:
f3z8ki.png

Daha yükleme yeri çıkmadan bu hata veriyor hiç bir yer seçmeden
Mertcan_Tr said:
Yanlışlıkla update i yüklemeye çalışmış olmayasın?

olmuyor denedim tam tersini yaptım ikisindede aynı hatayı alıyorum

Bendede oldu, tamam diyip ilerledim başka klasöre yükledim, ordan kes-yapıştır modulesin içine oldu bitti gitti  :razz:

Türkçe çeviriyi kuramıyorum. Bi şeyin setupını yapıyor ondan sonra da filed.com diye bir sayfaya yönlendiriyor. Yardım edin beyler.

Back
Top Bottom