Need More Info sürekli diyalog ekranı çıkıyor

Users who are viewing this thread

kendi krallığımı kurdum başka devletten biriyle karşılaştığımda krallıklarımız barış yapmalı seçeneğini seçiyorum parası neyse veriyorum diyalog ekranı kapanıyor sonra yeniden açılıyor gitmem lazım vb en sondaki seçeneği seçiyorum diyalog ekranı kapanıyor yine geri açılıyor bu sadece barış yaptığımda oluyor bu ekrandan çok zor kurtuluyorum

O bir bug gibi bir şey, bende de arada oluyor. Yapay zeka sanırım barış yaptığını o an anlayamıyor ve hala savaştaymış gibi üstüne spamlıyor. Sürekli kapat aç yapınca diyalog sahnesini kurtuluyorsun. Düzelir yakın zamanda.

kendi krallığımı kurdum başka devletten biriyle karşılaştığımda krallıklarımız barış yapmalı seçeneğini seçiyorum parası neyse veriyorum diyalog ekranı kapanıyor sonra yeniden açılıyor gitmem lazım vb en sondaki seçeneği seçiyorum diyalog ekranı kapanıyor yine geri açılıyor bu sadece barış yaptığımda oluyor bu ekrandan çok zor kurtuluyorum
10 defa diyalog ekranını kapa aç yapınca düzeliyor :mrgreen:

Merhabalar, bu sorunu bilinen problemler arasında. En kısa sürede çözülmesi için elimizden geleni yapıyoruz.

Back
Top Bottom